Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios

Labukas visoms,
noriu prisijungti prie jusu saunios kompanijos. Turiu duonkepe apie menesi ir bandau su ja susidraugauti. Kartais iseina, kartais nelabai blush2.gif
Labai daug receptu, kad net sunku issirinkti. Labai patiko mamytes duonele, borodino nr.1. dabar sekantis etapas-raugo pasidaryti....
Atsakyti
QUOTE(Giedruzhee @ 2010 03 05, 10:36)
Di72,bet juk nieko ten sudėtingo perminkyti rankom iš duonkepės išėmus smile.gif Tiesa,aš dar ir jai truputį padėjau,kai maišė.O kai nustojo minkyt,jau po signalo,išėmiau,gal 2min paminkiau ir atgal sudėjau ir palikau ramybėj ax.gif


Aš norėjau šeimynai padaryti siurprizą: rytinės šviežios duonos blush2.gif Tai užstačiau programą su laiko atidėjimu.
Atsakyti
QUOTE(Di72 @ 2010 03 05, 09:23)
Nea nepakeičiau  unsure.gif nes prie duonkepės buvo tik vienos mentelės. O gal galima jas atskirai nusipirkti???  g.gif


Taip, yra, bet reikia žiūrėt modeliukus
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 03 04, 22:19)
Aš rytoj bandysiu kept Šimtalapį, kas išeis, parašysiu  ax.gif

Tik neminkyk teslos duonkepej, nes nesitampys lakstai wink.gif Drauge isbande, tai keikes paskui ILGAI ..... wink.gif
Atsakyti
mvirgute,sveikinimai prisijungus 4u.gif tokia pat naujokė ir aš,dar pati raugo darytis nedrįstu,matyt reik tam pribręsti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2010 02 09, 13:27)

ir as jungiuosi prie jusu, siandien uzsimaisysiu rauga thumbup.gif
tik klausimelis Terra2, minejai duonos recepteli cia
na esu zalia, tai paklausiu, ten duonos tesinys ar galima kaip kitaip kepti? ir kiek tada reiktu miltu?
Atsakyti
Aš šimtalapį kepu iš sluoksniuotos mielinės tešlos ir kolei kas nepandysiu net kitokio - mane pilnai tenkina skonis thumbup.gif Ir darbo mažiau....
Kas vakar gaminu picą - pigu, greita, ir prie arbatos, ir prie alaus, ir prie vyno tinka smile.gif, o likučiai - pusryčiams. Vis spėlioju - kada gi nusibos, bet va jau - kelintas mėnuo ir nenusibosta, arba aš pavargus nebesu išranki maistui lotuliukas.gif
Savaitgalį reik arba išsikrovinėt, arba sriubos išvirt, sąžinei nuramint ax.gif
Atsakyti
Nataliunčik, kaip šimtalapis????????????
Man ans irgi iš tų nerealių kepinių, prie kurių vis dar bijau liestis..

QUOTE(laurechka @ 2010 03 05, 12:01)
Tik neminkyk teslos duonkepej, nes nesitampys lakstai wink.gif Drauge isbande, tai keikes paskui ILGAI ..... wink.gif


Kaip manai, kodėl? Juk ir neturėtų taip būt..a? Nugi kakoj skirtum, kai pagalvoji g.gif

QUOTE(Mrs. R @ 2010 03 05, 19:25)
Aš šimtalapį kepu iš sluoksniuotos mielinės tešlos ir kolei kas nepandysiu net kitokio - mane pilnai tenkina skonis  thumbup.gif  Ir darbo mažiau....


Prašau išsamiau..
T.y. laaabai išsamiai..t.y. taip išsamiai, kad ir man daeitų ir dingtų baimės jausmas..a? ax.gif
Atsakyti
Ratuto, kodel- nezinau. Bet drauge yra kepus jau ne karta... Isigijus duonkepe, pamane pasilengvint sau darba... Tai keikes visa laika kol dare... biggrin.gif Sake susitraukynejo lakstai... Man skonis geras buvo, bet sake rankom minkyta tesla visiskai kitokia....
Atsakyti
Merginos, gal tarp kepančių duoną yra ir Šiauliečių ax.gif Aš pagalvojau, gal yra norinčių prisijungti užsakinėjant iš Delonos - kartu būtų pigiau thumbup.gif
Atsakyti
Pasiklydau jūsų pateiktų duonos receptėlių gausoje mirksiukas.gif ... Gal galite rekomenduoti skanią duonelę su kvietiniu raugu ax.gif ? Iš vaikystės pamenu saldžiarūgštę kvietinę močiutės keptą duoną... wub.gif
Bandžiau kepti "Palangos" duoną pagal Terros receptėlį- pavyko thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadeja: 06 kovo 2010 - 08:23
QUOTE(laurechka @ 2010 03 05, 19:38)
Ratuto, kodel- nezinau. Bet drauge yra kepus jau ne karta... Isigijus duonkepe, pamane pasilengvint sau darba... Tai keikes visa laika kol dare... biggrin.gif Sake susitraukynejo lakstai... Man skonis geras buvo, bet sake rankom minkyta tesla visiskai kitokia....


g.gif


QUOTE(Di72 @ 2010 03 05, 20:30)
Merginos, gal tarp kepančių duoną yra ir Šiauliečių  ax.gif  Aš pagalvojau, gal yra norinčių prisijungti užsakinėjant iš Delonos -  kartu būtų pigiau  thumbup.gif



Yra yra, mes jau kelis kart kooperavomės. ten lyg jei virš 100 Lt užsakymas, tai ir siuntimas nemokamai.. ax.gif
Vnž mano skype - ratuto.
Atsakyti