Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios

QUOTE(zazaza @ 2010 03 04, 19:28)
Sveikos,
jau kelinta karta sioje temoje matau giriat Nataliunciko lavasa, bet pirmam psl nerandu recepto  g.gif  kur ji galeciau rast? labai sudomino, noriu ir as pabandyt  ax.gif
aciu  4u.gif

prasom Nataliunciko lavasas wub.gif

Lavašas
250g vandens
500g miltų
2a.š. mielių
50g margarino
Druskos pagal skonį

Viską sudėt į duonkepę tešlos programa. Paruoštą tešlą padalint į rutuliukus 5 -6cm skersmens ir iškočiot 1 – 2mm storio. Kept ant SAUSOS įkaitintos keptuves po keletą sekundžių iš kiekvienos puses (kai tik pabals, apverst). Nereikia džiovint lavašo, reikia viską daryt labai greitai. Paruoštą lavašą perdėt drėgnom servetėlėmis(ne vaikiškais)
Kai apdžiūs, galima apipurkšt su purkštuvų ir vėl bus minkšti.


Keletą įdarų lavašui:
1.)1 pakelis smulkintų krabų lazdelių, petražolių ir krapų, 1 sutrinta česnako skiltelė, majonezo, 100 g tarkuoto sūrio.
2.) 200 g varškės, 1 sutrinta česnako skiltelė, krapų, majonezo.
3.) 200 g stambiai tarkuoto kumpio, 100 g tarkuoto sūrio, česnakų, krapų ir majonezo pagal skonį.
4.) tepamas sūris ir sūdyta lašiša
5.) lydytas sūris, kiaušiniai, salotų lapai, česnakai, majonezas, kt.žalumynai
6.) lydytas sūris, šalto rūkymo nugarinė, salotas
Ištiestą ploną lavašą patepkite pasirinktu įdaru, susukite ir palaikykite šaltai apie 1 val. Įdarai neturi būti skysti. Prieš patiekdami supjaustykite įstrižais gabalėliais arba storesniais griežinėliais.
Atsakyti
QUOTE(zazaza @ 2010 03 04, 19:28)
Sveikos,
jau kelinta karta sioje temoje matau giriat Nataliunciko lavasa, bet pirmam psl nerandu recepto  g.gif  kur ji galeciau rast? labai sudomino, noriu ir as pabandyt  ax.gif
aciu  4u.gif

Nes receptas šioj temoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2010 03 04, 18:53)
4 studientkos vieną šakotį?  blink.gif Tai kaip aš viena susitvarkysiu?  g.gif Anuka, miargai, darom Šiauliuose mytą smile.gif


ratuto, galima i myta? Koki 20 naminiu kiausiniu atsivezciau (kai atsils ir vistos kiausinius prades deti ax.gif ), vola pasukciau ar tesla paduociau biggrin.gif
Aisku, po to ir sakocio noreciau paragauti essen.gif
Atsakyti
ratuto blink.gif
vien del tavo agregato nuspaudziau atsakyti ax.gif Na tu saunuole - susirask, nusipirk, nusiteik gamint.... Sakocio tai ir as norec, bet kept - nelabai lotuliukas.gif
Siand pro Siaulius vaziavau, ka ten vaziavau - tiek i prieki, tiek atgal - pramiegojau doh.gif Bet vat ryt Kne busiu, ir nemiegosiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mrs. R: 04 kovo 2010 - 20:59
nu kodel ratuto.....kazkur lietuvos kaime viena babute kepa totoriska pyraga,nu ten irgi laiko ir darbo tiek kad mazai nepasirodys,bet vat pries sventes ta bobulyte nebespeja kept tu simtalapiu.As,jei tureciau galimybe rinktis,pirkciau namini ir mokeciau brangiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o-pa-pa: 04 kovo 2010 - 20:53
QUOTE(dzhina @ 2010 03 04, 21:01)
prasom Nataliunciko lavasas wub.gif

aciu labai 4u.gif , bandysiu savaigali kept
o pirktiniam lavasui idara dazniausiai darau toki: pakepu vistienos gabaliuku, istepu lavasa majonezu, dedu vistiena, pomidoro , agurko, paprikos, salotu lapu (ko turiu tuo metu), kartais dar alyvuogiu, surio, dar kokiu krapu, labai skanu
geriausia vasara sode kai visokiu darzoviu yra thumbup.gif

QUOTE(nataliuncik @ 2010 03 04, 21:11)
Nes receptas šioj temoj  smile.gif

tikrai nemaciau, gal ziopla esu blush2.gif kai pradejo visos girt tai ir man prireike biggrin.gif
aciu uz recepta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2010 03 04, 20:52)
ratuto  blink.gif
vien del tavo agregato nuspaudziau atsakyti  ax.gif  Na tu saunuole -

ojej kad RATUTO saunuole tao galec melejona kartu paliudyt 4u.gif sakocio ir as gatavo noriu, ir simtalapio noreciau blush2.gif bendradarbe zadejo simtalapio recepta parupint, sakau maz reik megint megint megint kol iseis g.gif

nu turiu as ta rauga bet nieko nekepu tai sukisau visa i saldytuva ilsetis doh.gif blogai ? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2010 03 04, 21:20)
ojej kad RATUTO saunuole tao galec melejona kartu paliudyt  4u.gif  sakocio ir as gatavo noriu, ir simtalapio noreciau  blush2.gif  bendradarbe zadejo simtalapio recepta parupint, sakau maz reik megint megint megint kol iseis  g.gif

nu turiu as ta rauga bet nieko nekepu tai sukisau visa i saldytuva ilsetis  doh.gif  blogai ? unsure.gif

Aš rytoj bandysiu kept Šimtalapį, kas išeis, parašysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2010 03 04, 17:08)
kaip gaila  ohmy.gif  na, bet tikiuos kitas kartas pasiseks  mirksiukas.gif

Žinoma, kad pasiseks 4u.gif

QUOTE(pipete @ 2010 03 04, 19:42)
Sauluže, jei duonkepė neminko, gali rankom paminkyti, juk ruginei daug nereikia. Aš ruginės duonkepėje ir nekepu, kalbu apie duoną su raugu. O dabar jau abejoju ar gali ji išvis nepavykti (ruginė), nes kepiau vakar vaikui į mokyklos mugę neštis ir pamiršau druskos įdėti, bet visiems patiko...

Oi, čia turbūt ne man skirta g.gif nes man minko ruginę, na tiek to, kitai mergytei neišminkė čia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 03 04, 17:31)
bigsmile.gif
O mentelės pakeitei ruginiai tešlai? Nes rugine tešla yra sunkesne už kvietine, reikia specialių mentelių arba padėt duonkepei


Nea nepakeičiau unsure.gif nes prie duonkepės buvo tik vienos mentelės. O gal galima jas atskirai nusipirkti??? g.gif

QUOTE(Giedruzhee @ 2010 03 04, 19:16)
Di72,va va,tą pačią duonelę aš taip pat vakar kepiau,ir dėl to buvau sustresavus,kad nieko nesigaus,nes labai sunkiai minkė.Bet išėmiau rankom perminkiau,ir viskas gerai buvo thumbup.gif
Ačiū Nataliuncik už receptą smile.gif kažkodėl buvau įsitikinusi,kad jį senesnėj temoj radau g.gif


Tai va, galvojau, kad kai be raugo tai gal nereiks pačiai minkyt.... apsirikau verysad.gif
Atsakyti
Di72,bet juk nieko ten sudėtingo perminkyti rankom iš duonkepės išėmus smile.gif Tiesa,aš dar ir jai truputį padėjau,kai maišė.O kai nustojo minkyt,jau po signalo,išėmiau,gal 2min paminkiau ir atgal sudėjau ir palikau ramybėj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2010 03 04, 20:53)
As,jei tureciau galimybe rinktis,pirkciau namini ir mokeciau brangiau ax.gif


drinks_cheers.gif visiskai pritariu..tikrai mokeciau brangiau.. dabar tie parduotuviniai sakociai taitik vaizda sakocio turi,o skonis tai kaip popieriaus doh.gif
Atsakyti