Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios

QUOTE(Saulužė @ 2010 03 04, 14:05)
Aguonėle, aš įdėjau keturis šaukštukus ir teko išmest verysad.gif

kaip gaila ohmy.gif na, bet tikiuos kitas kartas pasiseks mirksiukas.gif ir aciu butinai uz info, tai vadinas nedauginsiu kepimo milteliu daugiau blush2.gif
as siandien issikepiau kita balta duona... isejo laaabai skani,imesiu veliau recepta i bloga mirksiukas.gif vaizda galiu parodyti ... na ir sita su mielem jau ax.gif
user posted image
Atsakyti
Ratuto...kokia idomybe...eh..kaip noreciau naminio sakocio.... ax.gif
Atsakyti
Ratuto ale koks "gargaras" blink.gif biggrin.gif tokiam reik garazo atskiro biggrin.gif O jus kepsit tik sau ar pardavimui? siaip klausiu,tiesiog idomu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2010 03 04, 16:05)
pamenat, apie bankuchenus kalbėjom?smile.gif

user posted image


parsivežiau šiandien namo smile.gif))
neveikia
elektrikas atvažiuos už valandos smile.gif)))

vai vai vai smile.gif)))

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif niugi lbai matytas aparatas, esu prie tokio darbavusis studiju metais smile.gif destytoja leido net brolio vestuvems sakoti issikept... bet tai buvo taip seniai ... O jau skanumelis to naminio rolleyes.gif o jei dar is geru naminiu kiausiniu thumbup.gif
Atsakyti
Labutis merginos,

Aš taip pat jau porą mėnesių kaip kepu duonelę namuose. mano padėjėja yra naujoji Moulinex Bagete. Visada labai šauniai gaudavosi duonelė thumbup.gif O vakar nusprendžiau pagal šį receptą išsikepti:
QUOTE(nataliuncik @ 2010 03 01, 16:06)
Bočių duona su mielėm
2v.š. salyklo
2v.š. kmynų
100g rupių ruginiu miltu
545g vandens
350g ruginių miltu
250g kvietinių miltų
2a.š. sauso raugo
1.5a.š mielių
user posted image (Foto daryta su naminiu raugu)
[
Salyklą ir kmynus UŽPLIKYT (jei naudojat rupius ruginius miltus, tai ir jos sudėt ir užplikyt). Kai atauš sudėt likusius produktus į kibirėlį ir kept su pagrindine programa.
Maišant su naminiu raugų, užminkyta tešla palikau nakčiai


Žinokit duonkepė nesugebėjo gerai išmaišyti ir gavosi baisiais gumulais doh.gif verysad.gif
Sakykit, gal duonkepėje neišeina duonos su ruginiais miltais iškept unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Di72: 04 kovo 2010 - 16:46
QUOTE(ratuto @ 2010 03 04, 15:05)
pamenat, apie bankuchenus kalbėjom?smile.gif


bigsmile.gif Kokia šaunuolė thumbup.gif
Na tada visi ruošimės į svečius ax.gif

QUOTE(Di72 @ 2010 03 04, 16:45)
Žinokit duonkepė nesugebėjo gerai išmaišyti ir gavosi baisiais gumulais  doh.gif  verysad.gif 
Sakykit, gal duonkepėje neišeina duonos su ruginiais miltais iškept  unsure.gif

O mentelės pakeitei ruginiai tešlai? Nes rugine tešla yra sunkesne už kvietine, reikia specialių mentelių arba padėt duonkepei
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 03 04, 16:14)
Ratuto...kokia idomybe...eh..kaip noreciau naminio sakocio.... ax.gif


nu jau kaip DABAR aš noriuuuuuuuu.. deja, atėjęs elektrikas ėmė kalbėt apie 1000 lt... tai dabar inete ieškaus detalių pati...

QUOTE(o-pa-pa @ 2010 03 04, 16:32)
Ratuto ale koks "gargaras" blink.gif  biggrin.gif tokiam reik garazo atskiro biggrin.gif O jus kepsit tik sau ar pardavimui? siaip klausiu,tiesiog idomu ax.gif


Žinok ant foto taip atrodo. Čia jis ant virtuvinio stalo..Tenų (nu tų keramikinių tenų ilgis - 78 cm..vnž ne taip baisu..)
Pardavimui? Nemanau.. per daug elektros ir laiko sąnaudų.. bet..nu kas čia žino smile.gif)))

QUOTE(norali @ 2010 03 04, 16:33)
bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif niugi lbai matytas aparatas, esu prie tokio darbavusis studiju metais smile.gif destytoja leido net brolio vestuvems sakoti issikept... bet tai buvo taip seniai ... O jau skanumelis to naminio rolleyes.gif o jei dar is geru naminiu kiausiniu thumbup.gif


NORALI< dabar pasakok, ar greitas turi suktis tas volas? T.y. sugalvojau, kad galiu pritaisyti varikliuką su reduktorium ir suktų už mane, aš tik tešlą liečiau.. Bet vat galvoju,. kiek čia tų apsisukimų per minutę reiktų... g.gif 50 - 60? g.gif
(beieškant variklių su reduktoriumi užrikau vibratorių variklių..vos nenugriuvau nuo taburetkės... PAŽIEKIT ČIA)
Atsakyti
Niugi kiek kartu per min sukti tai jau tikrai nepasakysiu schmoll.gif labai gerai pamenu kaip mus destytoja mustruodavo doh.gif del per greito ar per leto sukimo lotuliukas.gif Kiek zinau pradzioje reikia sukti leciau, o kai jau uzsideda didesnis sluoksni ir norima, kad ilgesni spygliukai butu sukimas turi greiteti. Mes dirbdavome prie vieno sakocio kokios keturios studentkos, viena suka kita tesla pila, trecia paduoda tesla... nelabai jau dabar prisimenu visu smulkmenu, taip seniai viskas buvo 27 meteliai atgal, tesla "varvindavome" per dideli kiaurasamti, o ant to medinio volo dar budavo toks medvilninis maisas uzmaunamas.
O veliau, kai jau mes baiginejom studijas, vienas studentas diplomini darba dare - sakocio kepimo peciu su varikliu. Tai va misliju, Ratuto, kad ir tu galetum pritaikyti varikliuka, tik reikes paeksperimentuoti su greiciais g.gif
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2010 03 04, 18:38)

(beieškant variklių su reduktoriumi užrikau vibratorių variklių..vos nenugriuvau nuo taburetkės... PAŽIEKIT ČIA)

Pažiejau ir neradau, tų vibratorių variklių ir vėl svajonės pro šalį biggrin.gif.
Sauluže, jei duonkepė neminko, gali rankom paminkyti, juk ruginei daug nereikia. Aš ruginės duonkepėje ir nekepu, kalbu apie duoną su raugu. O dabar jau abejoju ar gali ji išvis nepavykti (ruginė), nes kepiau vakar vaikui į mokyklos mugę neštis ir pamiršau druskos įdėti, bet visiems patiko...
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2010 03 04, 18:35)
Niugi kiek kartu per min sukti tai jau tikrai nepasakysiu schmoll.gif labai gerai pamenu kaip mus destytoja mustruodavo doh.gif del per greito ar per leto sukimo lotuliukas.gif  Kiek zinau pradzioje reikia sukti leciau, o kai jau uzsideda didesnis sluoksni ir norima, kad ilgesni spygliukai butu sukimas turi greiteti. Mes dirbdavome prie vieno sakocio kokios keturios studentkos, viena suka kita tesla pila, trecia paduoda tesla... nelabai jau dabar prisimenu visu smulkmenu, taip seniai viskas buvo 27 meteliai atgal, tesla "varvindavome" per  dideli kiaurasamti, o ant to medinio volo dar budavo toks medvilninis maisas uzmaunamas.
O veliau, kai jau mes baiginejom studijas, vienas studentas diplomini darba dare - sakocio kepimo peciu su varikliu.  Tai va misliju, Ratuto, kad ir tu  galetum pritaikyti varikliuka, tik reikes paeksperimentuoti su greiciais g.gif


bet taip mintyse pasuk kartą per sekundę.. panašu? g.gif
4 studientkos vieną šakotį? blink.gif Tai kaip aš viena susitvarkysiu? g.gif Anuka, miargai, darom Šiauliuose mytą smile.gif

QUOTE(pipete @ 2010 03 04, 18:42)
Pažiejau ir neradau, tų vibratorių variklių ir vėl svajonės pro šalį  biggrin.gif.



nu ja, pažiejau, kad šio tinklapio puslapiai keičiasi, o adresas - nea.. Vietoj vibracinių variklių anie užvardino - vibratorių varikliai.. ir foto tokių galingų galingųųųų... vnž kai jau įjungiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.....užsivibruoji negyvai smile.gif


O kad nors kiek šian kalbėčiau į temą, tai nataliunčik, lavašas - dieviškas 4u.gif
sūrio duona - NEREALI smile.gif
Bočių duona - artimiausioj ateity ax.gif

Atsakyti
Di72,va va,tą pačią duonelę aš taip pat vakar kepiau,ir dėl to buvau sustresavus,kad nieko nesigaus,nes labai sunkiai minkė.Bet išėmiau rankom perminkiau,ir viskas gerai buvo thumbup.gif
Ačiū Nataliuncik už receptą smile.gif kažkodėl buvau įsitikinusi,kad jį senesnėj temoj radau g.gif
Atsakyti
Sveikos,
jau kelinta karta sioje temoje matau giriat Nataliunciko lavasa, bet pirmam psl nerandu recepto g.gif kur ji galeciau rast? labai sudomino, noriu ir as pabandyt ax.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti