Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios


QUOTE(Saulužė @ 2010 03 03, 17:45)
Ačiū 4u.gif einu kept tada rolleyes.gif

lauksiu labai rezultatu ir atsiliepimu ax.gif
man patiko, kad is tokiu produktu , be jokio teslos auginimo tokia skani duona iskepe rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 03 03, 18:56)
sveikos, kepejos  4u.gif as cia ne i tema, bet gal kartais kuri zinot riestainiu recepta?  bigsmile.gif dukrai i darzeli nestis...sakau ka cia pirkti, gal galima iskepti...  ax.gif


jei dar ne per velu tai prasom 4u.gif as siandien irgi kepiau i Kaziuko muge darzely biggrin.gif
RIESTAINIAI SU CINAMONU
2 st. miltų (gali reikėti daugiau, priklauso nuo grietinės ir medaus),
½ st. cukraus
50 g sviesto,
4 v. š. grietinės (tirštos),
1 kiaušinis,
¼ a. š. druskos,
¼ a. š. sodos,
1 a. š. medaus (aš dėjau desertinį šaukštą),
½ st. cukraus ir ¼ a. š. cinamono apibarstymui.

Miltai sumaišomi su soda ir persijojami. Grietinė, cukrus, kiaušiniai ir druska maišomi, kol ištirps druska ir cukrus. Prieš tai minkštas sviestas arba margarinas plakamas inde medine lopetėle 5–8 min. (aš plakiau mikseriu), palaipsniui sudedamas grietinės-kiaušinių mišinys, sudedamas medus, po to miltai ir greitai per 20–30 sek. užminkoma tešla. Rūgštis grietinėje susilietusi su soda, sudaro anglies dioksidą, kuris ilgai minkant išgaruoja, dėl ko kepiniai gaunasi tangūs, nepurūs. Vietoje grietinės galima dėti rūgpienį, kefyrą arba kitą rūgštų pienišką produktą.
Iš tešlos suformuoti smulkius, po 20 g riestainius, apibarstyti juos cukrumi su cinamonu. Kepti 10–15 min. 220° C.

.
Atsakyti
jau iskepiau plikytus riestainius,labai skanus clap.gif bei sita triules recepta isdesiu i archyva biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2010 03 03, 19:59)
lauksiu labai rezultatu  ir atsiliepimu  ax.gif 
man patiko, kad is tokiu produktu , be jokio teslos auginimo tokia skani duona iskepe  rolleyes.gif


Nu kad skonis geras tai tikrai drinks_cheers.gif
O tau taip pat, kaip ir man šita duona gavosi tokiom didelėm skylėm korėta?
Atsakyti


Sveika prisijungus 4u.gif O duonelė kur kepta: duonkepėj ar orkaitėj? Kažkur skaičiau, kad perkepusios duonos pluta atšoka.


orkaitej kepu, ryt bandysiu kita kept ir paziuresiu, gal tikrai per ilgai kepu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2010 03 03, 19:10)
Ar esi bandziusi Sonatinos plikyti riestainiai



QUOTE(Margareta @ 2010 03 03, 23:20)
jau iskepiau plikytus riestainius,labai skanus  clap.gif bei sita triules recepta isdesiu i archyva  biggrin.gif


Aš vakar irgi išbandžiau šį receptą, taip pat į darželį reikėjo, laaaabai skanūs riestainiai, minkšti ir gražūs thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimira @ 2010 03 03, 21:47)
Nu kad skonis geras tai tikrai  drinks_cheers.gif
O tau taip pat, kaip ir man šita duona gavosi tokiom didelėm skylėm korėta?

kad labai dideli, kaip tu rasei tai tikrai nesigavo g.gif originaliame recepte buvo deta 4 a.s. kepimo milteliu, as dejau tik 2 . o tu?

mergaiciukes, as nuo vakar kildinu tesla baltai duonai. Recepte raso, jog jai reiks "dujas nuleist" g.gif nu jus man pasakykit kaip tai daros g.gif neikaip nesuorantu ka tai turi omeny doh.gif
Atsakyti
noriu ir as pasigirt savo duonyte. smile.gif taip taip cia sita kur atsoko pluta


http://public.fotki....i/img-8336.html

nu siandien bandysiu kept dar, gal neatsoks
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2010 03 04, 09:59)
kad labai dideli, kaip tu rasei tai tikrai nesigavo  g.gif  originaliame recepte buvo deta 4 a.s. kepimo milteliu, as dejau tik 2 . o tu?


Aš dėjau 2a.š., na bet su kaupeliais. ax.gif
Atsakyti
pamenat, apie bankuchenus kalbėjom?smile.gif

user posted image
user posted image

parsivežiau šiandien namo smile.gif))
neveikia
elektrikas atvažiuos už valandos smile.gif)))

vai vai vai smile.gif)))



Atsakyti
Aguonėle, aš įdėjau keturis šaukštukus ir teko išmest verysad.gif neįmanoma valgyt, perdaug,, kadangi naudojau pasukas, tai dadėjau miltų, prapjovus radau tikrai didesnes skyles nei tavo foto,, galėjau pafotkit, ale nuotaika prapuolus buvo, tai sekantį kart neeksperimentuosiu, laikysiuos recepto 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,mielos kepėjėlės smile.gif
Jau apie mėnesį tylom šią temelę paskaitau,duonytę kepu ir tuo džiaugiuosi,tai gal laikas jau ir oficialiai į Jūsų būrį įsirašyti 4u.gif
Iki šiol buvau kepus tik baltą duonelę,o vakar pirmąkart kepiau juodą.Receptas iš kažkurios senesnės temos,tik neatsimenu kieno,Bočių duona.Maišant,kildinant jau maniau nieko gero iš jos nebus.Bet kai paragavom...Gavosi fantastiška duonelė thumbup.gif
Ačiū visoms,kas čia dalijasi savo receptais 4u.gif
Atsakyti