Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios

Rasmos juoda duona prašmatni thumbup.gif
Opa-pa-pa, pirmu momentu irgi pagalvojau - apversta, bet po to dašilo, kad čia nuo kibirėlio taip, graži duonelė 4u.gif
QUOTE(nataliuncik @ 2010 03 02, 14:31)
Aš nedėjau, nes į Bočių šiaip reikia medų (bet ne cukrų) dėt, 

Aha, vadinasi nuojauta manęs neapgavo - įdėjau šaukštą medaus biggrin.gif Jau valgau iškepusią - skanumėlis wub.gif Nataliuncikai, dėkui už fantastišką receptą 4u.gif 4u.gif Ruginių miltų apsižiūrėjau, kad neturiu, tai dėjau rupius miežinius, rupius ir paprastus kvietinius. Dar pridėjau NATUROS grūdų ir mišinio tamsiai duonai, nes bijojau, kad miežiniai miltai neiškils. Padariau tokį kaip ir greitą raugelį - mielės, Natura mišinys, sausas raugas, rupūs miltai - palaikiau porą valandų, kol paburbuliavo, toliau - pagal Nataliunciko receptą.
Kas keisčiausia, kepdama duona buvo gana šviesi (o aš būtent norėjau tokios tamsios kaip Nataliunciko tongue.gif ), kai iškepė tai visai pašviesėjo blink.gif
user posted image
Aš gi juodos norėjau verysad.gif Bet kvepia skaniai, norisi paragaut... Prapjaunu, o ten bigsmile.gif
user posted image
Juoda, graži, kvapni, tikra BOČIŲ duona thumbup.gif Nuotraukoj atrodo žymiai šviesenė, realiai tai graži ruda, kaip ir priklauso. Taip ir nesupratau, kodėl pluta šviesi gavosi, gal miežiniai miltai taip sužaidė g.gif
Įtariu, šitą teks kepti dažnai. Nataliuncik, dar kartą dėkui 4u.gif

Merginos, kam rupių miltų mirksiukas.gif Užsukit į DeLoną, pasiklauskit biggrin.gif Yra rupių: ruginių, miežinių, kvietinių 4u.gif

Atsakyti
Vakar Delonoj pirkau kazkokiu nauju miltu su semenelem lyg g.gif (Lung geriau paaiskint galetu)
Dali miltu tokiu dejau - labai skani duonele gavosi thumbup.gif
Atsakyti
as tu miltu turiu bet nesumastau i kokia duona idet lotuliukas.gif doh.gif noriu ta duona su sezamais kept bet ko gero ryt / poryt tik... siandien einamiausia balta kepa thumbup.gif
Atsakyti
wub.gif Prašom, man malonu kad jums patiko
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 03 02, 01:30)
Pas mane pradėjo klibėt ašis, ir kai maišo, ypač rugine tešla, tai pakelia mentele ir ji nesisuka, reikia žiūrėt, tai dėl to pradedu dairytis dar vieno kibirėlio. Šiaip dar yra kažkiek garantinio, bet nemanau kad keis, nes čia gi nusidėvėjimas, o ne gedimas


mano Moulinex nesilaike (iskritinejo) menteliu laikiklis. turejau garantija, tai gavau nauja kibira (laukiau kokius 2men) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(triule @ 2010 03 02, 22:11)
mano Moulinex nesilaike (iskritinejo) menteliu laikiklis. turejau garantija, tai gavau nauja kibira (laukiau kokius 2men) 4u.gif

Pas mane neiškrenta, tik klibėt pradėjo ir tai nestipriai, tiesiog kai sunkesne tešla, kol neišminkys, tai pakelia viena mentele, o taip normaliai g.gif
Atsakyti
Turiu i jus dideli prasyma rolleyes.gif Perskaiciau sia visa tema ir niekur neradau verysad.gif Kazkur buvo rasyta(gal kitose temose,o gal net kitoj temoj"Parduotuves,prekes,nuolaidos" apie lenkiskus miltus.Sugalvojom pabandyti nuvaziuoti,dar nesam buve,musu didele seima-apsimoketu tikrai,bet nemokam lenkiskai. verysad.gif gal truputi ne i tema doh.gif
Gal kas parasytu: rupus ruginiai miltai
auksciausios rusies kvietiniai
pirmos rusies kvietiniai ir
405 kv.miltai

Butu labai aciu aciuks.gif arba gal zinot kur buvo parasyta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaika @ 2010 03 03, 14:35)
Turiu i jus dideli prasyma rolleyes.gif Perskaiciau sia visa tema ir niekur neradau verysad.gif Kazkur buvo rasyta(gal kitose temose,o gal net kitoj temoj"Parduotuves,prekes,nuolaidos" apie lenkiskus miltus.Sugalvojom pabandyti nuvaziuoti,dar nesam buve,musu didele seima-apsimoketu tikrai,bet nemokam lenkiskai. verysad.gif gal truputi ne i tema doh.gif
Gal kas parasytu: rupus ruginiai miltai
                            auksciausios rusies kvietiniai
                              pirmos rusies kvietiniai  ir
                              405 kv.miltai
     
Butu labai aciu aciuks.gif  arba gal zinot kur buvo parasyta? g.gif



Tikrai siose temose buvo sneketa apie lenkiskus miltus, atrodo, kazkurios temos pirmuosiuose penkiuose puslapiuose, bet tikrai negarantuoju. As perku lenkiskus miltus Suvalkuose Kauflande, tai ruginiu ten neteko matyti (perku LT turguje pas ukininkus). Auksciausios rusies kvietiniai miltai T550 zymimi, arba maka luksus, 405 kv. miltai - maka tortowa, pirmos rusies - typ 650 (kaip pas mus 812 neteko matyti). DAr kazkur teko matyti maka chlebova, bet tuo metu jau buvau uzsipirkus typ 650, tai tu nepirkau, o paskutiniu metu nebematau. Dar yra misiniu duonai, bet tie brangoki, tai nebandziau.
Atsakyti
QUOTE(laselis @ 2010 03 03, 17:01)
Tikrai siose temose buvo sneketa apie  lenkiskus miltus, atrodo,  kazkurios temos pirmuosiuose penkiuose puslapiuose, bet tikrai negarantuoju. As perku lenkiskus miltus Suvalkuose Kauflande, tai ruginiu ten neteko matyti (perku LT turguje pas ukininkus). Auksciausios rusies kvietiniai miltai T550 zymimi, arba maka luksus, 405 kv. miltai -  maka tortowa, pirmos rusies - typ 650 (kaip pas mus 812 neteko matyti). DAr kazkur teko matyti maka chlebova, bet tuo metu jau buvau uzsipirkus typ 650, tai tu nepirkau, o paskutiniu metu nebematau. Dar yra misiniu duonai, bet tie brangoki, tai nebandziau.


Labai aciu! aciuks.gif
Atsakyti
Laba diena, mergaitės 4u.gif ,

Norėčiau prisijungti į jūsų draugišką kompaniją.
Kadangi gyvenu ne Lietuvoj, labai susigundžiau, tiesa tai buvo greičiau MB, o ne mano idėja blush2.gif , kepti duona pačiai.
Skaičiau pirmąsias kepėjėlių temas, daug informacijos radau. Kepu duoną duonkepėje, ir ieškau naujų idėjų.
Atsakyti
Merginos, gal galit pasakyt, kodėl duona pepdama iškyla diiidelem "akim" ir iškepus buna tokia didelėm skylėm skylėta? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimira @ 2010 03 03, 16:16)
Merginos, gal galit pasakyt, kodėl duona pepdama iškyla diiidelem "akim" ir iškepus buna tokia didelėm skylėm skylėta?  unsure.gif

Turit omenį korėta? Truputi nesupratau blush2.gif
Atsakyti