Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios

O as siandien kepiau pagal si receptuka, nzn kieno buvau issisaugojus:
Saldus pyragas
1 kg kepaliukui (500 g ):

280 ml pieno (130 ml)
2 kiaušiniai (1)
150 g sviesto (80 g)
600 g nebalintų baltų miltų (350 g)
1 ½ a.š. druskos (1 a.š.)
80 g cukraus (30 g)
2 ½ a.š. sausų mielių (1 a.š.)
Kepti saldžios duonos, ar su padidintu cukraus kiekiu duonos programa

Tai gavau kepaliuka- ale paukscio lizda doh.gif Gal as ka ne taip darau? bet ar gali but per didelis teslos kiekis gaunas ir per daug iskilo, o paskui sukrito,( nes greiciausiai kad iki stiklo buvo pakilus)?nes vos neperlipo per kibiriuka, nors mieliu sumazinau, dejau nepilnus 2. Galvoju gal cia per daug tiek skysciu, tiek miltu 1kg kepaliukui?Mano duonkepe kepa 1,5kg, bet saldzios raso kad tik 1kg galima. As dar visai zalia kepeja... blush2.gif
Gal zinot kiek mazdaug turetu but recepte skyscio ir miltu kad gaut 1kg?
Atsakyti
QUOTE(panterele35 @ 2010 02 20, 00:07)
Duona-PANDA

Keleta gudrybiu
Zalia spalva - gaunama sumalus zalios arbatos lapelius, nes pas mus greiciausiai nera zalios arbatos milteliu



Delonoj anksciau tikrai buvo tokiu milteliu - pati pirkau rolleyes.gif
Pasidomekit...
Atsakyti
Viskas, reikia poilsio, persidirbau doh.gif Kepiau vėl duoną, su mielėm... bet mielių užmiršau įdėt unsure.gif Gavosi graži, skaniai kvepianti...plyta
Atsakyti
Nataliuncik 4u.gif bele skani mirksiukas.gif as Tavo Bociu be raugo sauso kepu, bo pasibaige galiojimas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 03 01, 17:18)
Nataliuncik, situacija tokia, kad Senukai neseniai pradėjo dirbti su Baltic Continent servisu ir tarpusavyje nesusišneka. Skambinau kelis kartus, rašiau po meilą kasdien, kol man atsibodo - servisas neturi kontaktų su ETA gamintojais, o Senukai jiems į užklausimą neatsako, juokinga, ar ne.... Įdomu kaip taisys be atsarginių dalių.

O tai negarantine jau duonkepe? Pinigus tegul grazina, jei negali suremontuot rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2010 03 01, 22:11)
Nataliuncik  4u.gif  bele skani  mirksiukas.gif  as Tavo Bociu be raugo sauso kepu, bo pasibaige galiojimas  doh.gif

Su sriuba sulapojo blush2.gif

QUOTE(rsc @ 2010 03 01, 23:08)
O tai negarantine jau duonkepe? Pinigus tegul grazina, jei negali suremontuot rolleyes.gif

Garantinė, tiesiog norim dar vieną kibiriuką turėt, atsarginį
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 03 01, 23:29)
Garantinė, tiesiog norim dar vieną kibiriuką turėt, atsarginį

Galvojau, kad sugedo unsure.gif O as irgi Eta turiu, tai jau masciau kaip elgciausi g.gif
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2010 03 01, 23:42)
Galvojau, kad sugedo unsure.gif O as irgi Eta turiu, tai jau masciau kaip elgciausi g.gif

Pas mane pradėjo klibėt ašis, ir kai maišo, ypač rugine tešla, tai pakelia mentele ir ji nesisuka, reikia žiūrėt, tai dėl to pradedu dairytis dar vieno kibirėlio. Šiaip dar yra kažkiek garantinio, bet nemanau kad keis, nes čia gi nusidėvėjimas, o ne gedimas
Atsakyti
QUOTE(*barbora* @ 2010 03 01, 19:14)
Nataliuncik, o Bociu duonai jokio riebalo nereik?



Giriuosi ir aš duonyte didis.gif Pirmą kartą kepiau ir minkiau ne duonkepėj. Kepiau su savo ruginiu raugu ant kopūsto lapų ir su padėtu dubenėliu vandens. Gavosi ne plyta ir labai skani. didis.gif
Bet iš įpratimo vistiek įminkiau gabaliuką kambario temperatūros sviesto. ax.gif
Tik pradžioj per ilgai palaikiau 250 laipsnių, biski per daug apskrudo.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ledum @ 2010 03 02, 09:12)
Giriuosi ir aš duonyte  didis.gif  Pirmą kartą kepiau ir minkiau ne duonkepėj. Kepiau  su savo ruginiu raugu ant kopūsto lapų ir su padėtu dubenėliu vandens.

Labai gražus lepaliukas. Ar kopūsto lapą ėmėt kaip pagrindą, ar viską dėjot dar į formą?
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2010 03 02, 09:28)
Labai gražus lepaliukas. Ar kopūsto lapą ėmėt kaip pagrindą, ar viską dėjot dar į formą?


Man susilipdė toks kietokas kepaliukas, tai dėjau ant skardos be kraštų, o po apačia pakišau du kopūstlapius. Tai duonytė gavosi drėgna ir netrupanti. Tiesa, baigus kepti dar tą kepaliuką apverčiau, kad padukas apskrustų. ax.gif

Merginos, labai ačiū visoms, kad dalinatės patirtim ir receptukais. 4u.gif
Atsakyti
O cia mano greita duonele , nataliunciko rodos receptukas biggrin.gif

user posted image
Atsakyti