Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios

QUOTE(nataliuncik @ 2010 02 27, 23:12)
Šian pagaliau ištobulinau Bočių duona, dabar skonis ir kvapas... rolleyes.gif

Nerutė, paragausi iš raugo, nenorėsi grįžt prie mielių, arba tik iš bėdos  smile.gif


Na na , prasom paslaptimis pasidalinti ax.gif

Nerute, pritariu Nataliuncikui, kad pabandzius su raugu, su mielemis ne tas. Bet kartu pasakysiu, kad ir orkaiteje kepta man skanesne nei duonkepeje g.gif

Siandiena kepiau su savo raugu (pagal Terros recepta), dejau viska pagal save pirma karta, kaitaliojau receptura, ir kepant galvojau kazin kaip ten bus...o kai paragavom tai laaabai apsidziaugiau, kad gavosi kaip svajojau.
Kepiau keksineje, tai forma kaip duonkepes panasiai. Tik po kildinimo kai rasoma kad reikia ipjovas padaryti, tai as biski susmukdinau, gal reikia pries kildinima pjaustineti. O apvalu kepaliuka pagranduka kepiau stikliniame dubenelyje.
Cia labai maza dalis kvietiniu miltu, o ruginiai uzplikyti. Jei kam idomu galesiu parasyti visas proporcijas ka dejau. Tik duonkepe laaabai sunkiai minke, as padejau, o paskui dar pati paminkiau pries formavima.

user posted image

user posted image

O cia mano ciabatta, issipletus i sonus, nes neturiu mazu skardeliu anei formu.
bet skylutes tai pagal mane visai neblogos biggrin.gif

user posted image

As jau tampu kepeja be stabdziuuuuu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 02 27, 23:12)
Nerutė, paragausi iš raugo, nenorėsi grįžt prie mielių, arba tik iš bėdos  smile.gif


sakaiiiii g.gif keik daug dabar klausimu kyla bet neklausiu, reik eit perverst temutes doh.gif

JOLANKA thumbup.gif kepiniai biggrin.gif as ciabatos ir nekepiau dar blush2.gif doh.gif ir lavaso neprisiruosiau blush2.gif bet siandien netycia diena namuose tad kazka reiks daryt cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerutė: 28 vasario 2010 - 09:30
QUOTE(nataliuncik @ 2010 02 28, 00:12)
Šian pagaliau ištobulinau Bočių duona, dabar skonis ir kvapas... rolleyes.gif

Dievinu bociu duona-dalinkis bigsmile.gif
Atsakyti
kazkaip nerandu bociu duoneles recepto doh.gif gal praziurejau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Krirma @ 2010 02 28, 15:47)
kazkaip nerandu bociu duoneles recepto doh.gif gal praziurejau  g.gif

Ne, dar neidėjau ax.gif
Iškepsiu dar viena (dabar mamai kepu) ir su foto įdėsiu receptuką
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 02 28, 16:43)
Ne, dar neidėjau  ax.gif
Iškepsiu dar viena (dabar mamai kepu) ir su foto įdėsiu receptuką


Lauksim smile.gif

Kepiau vakare lavasa, na super. Aciu, Nataliuncik, uz recepta. Laaabai skanus. Recepto iskart neisiseivinau, tai diena kapsciau atgal ir atgal biggrin.gif
Atsakyti
nu ir eina kaku kaip tas raugas smirda wacko.gif wacko.gif
fui, net nosi grauzia nuo rugstaus aitrumo doh.gif a jis visa laika taip ir smirdes unsure.gif unsure.gif

Atsakyti
Nerute, na yra toks kvapelis, bet zinok kokia duona su raugu skani, niam niam biggrin.gif
Atsakyti
Mergaites man labai reik atsakymo wub.gif
kuom skiriasi sausos mieles nuo paprastu 4u.gif ir jei man reik sausu 10gr. taj kiek deti tu tikruju 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2010 03 01, 08:29)
Mergaites man labai reik atsakymo wub.gif
kuom skiriasi sausos mieles nuo paprastu 4u.gif  ir jei man reik sausu 10gr. taj kiek deti tu tikruju 4u.gif  blush2.gif


Skaityk nuo cia: http://www.supermama...?...1541&st=276
Ir dar pora puslapiu i prieki, cia merginos diskutavo siuo klausimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanka @ 2010 02 28, 01:04)
Na na , prasom paslaptimis pasidalinti  ax.gif

Siandiena kepiau su savo raugu (pagal Terros recepta), dejau viska pagal save pirma karta,  kaitaliojau receptura, ir kepant galvojau kazin kaip ten bus...o kai paragavom tai laaabai apsidziaugiau, kad gavosi kaip svajojau.
Kepiau keksineje, tai forma kaip duonkepes panasiai. Tik po kildinimo kai rasoma kad reikia ipjovas padaryti, tai as biski susmukdinau, gal reikia pries kildinima pjaustineti. O apvalu kepaliuka pagranduka kepiau stikliniame dubenelyje.
Cia labai maza dalis kvietiniu miltu, o ruginiai uzplikyti. Jei kam idomu galesiu parasyti visas proporcijas ka dejau. Tik duonkepe laaabai sunkiai minke, as padejau, o paskui dar pati paminkiau pries formavima.

Puiku, kad skani duonelė gavosi. Kai kepate formoje, įpjovų nereikia daryti, ir taip nesuplyšta duonelė. Įpjovos būtinos, kaip po kildinimo duona išimama iš formos ir kepama skardoje. Įpjovas galima daryti ir prieš kildinimą.
Atsakyti
Terra, supratau, aciu.
Atsakyti