Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios

sveikos kepejeles smile.gif

siandien pas mane kvepia juoda duona - juk vakare reiks po darbu su lasiniais patarsyt biggrin.gif

Zinot, pasakysiu jums, kad senoveje niekas duonos receptu neviesindavo - paslapciu neisduodavo, raugu nesidalindavo, - kad duona is namu neiseitu ax.gif O mes cia draugiskai bandome, patirtimi dalinames, nesekmemis guodziames, patarimu ieskome - lai ir toliau cia buna silta, kaip prie peciaus smile.gif

Kepiau bandeles su vysniomis ir pudingu- labai skanu, nes ir siaip man su pudingu skanu, bet.... gal as per plonom juostelem tesla pjausciau, o gal pudingas per skystas buvo (nors lyg ne... nebent kepdamas dar paskystejo....) - taip gerokai isbego ir nesigavo tokios grazios juosteles kaip jolankos. O gal as per daug to kremo pritepiau g.gif nepagailejau jau taip.... Na, laukiu komentaru rolleyes.gif
Bet kokiu atveju - kepiau vaikams, bet atsikeles ryte pirmas MB sutarse visas doh.gif tad vaikams liko kibinai hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2010 02 26, 18:56)
kokį????????? nataliunčik, saule...kas tas yr?????  blink.gif nu... nu... nu aš suvokiu, kad sena perdyla esu, bet.. nu.. pasakok  bigsmile.gif

Va blush2.gif Pliusas, kad galima jį daug kartu naudot, jis kaip paprastas popierius neištižta
Atsakyti
help.gif merginos, auginu ruginį raugą jau ketvirta diena, kvapas fantastiškas, panašus į tikrą, kaimiškos giros kvapą, bet na nedidėja jis man... kiek buvo tiek liko... ką daryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2010 02 26, 15:12)
aaaaaaa...aš ryt kepsiu svečiams.. tai, perskaičius Tavo postą, suvokiau, kad nesuvokiu ką reiškia "drėgnom servetėlėm"... čia tipo lininėm , jei ne vaikiškom.. bo popierinės tai jeij bogu drėgnos prilips nafik..  g.gif

As antra karta nieko nedejau, papurskiau lavasa ir tiek, ta dviguba porcija pora dienu buvo stalciuj, minksti isliko, ai dar karstus ranksluostuku pridengiau, zodziu serveteles nebutinos(nu man cia nepasiseke)

Nataliunchik aciu aciu!!!!! super lavasiukai, net mano mazoji nelabai dar kalbanti, ryte atejo i virtuve ir sako niam niam baba (kebabai), i vidu dejau salotas, agurka, mesytes, surio, padaza (grietine ir keciupas, mazajai tik su grietine). Man atrodo vasarai is vis superinis dalykas kur gamtoje, gal net galima i kokia folija jau su idaru ivynioti ir ant groteliu pasildyti g.gif


Ratuto, ka vidun suksi? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2010 02 26, 19:07)
Kepiau bandeles su vysniomis ir pudingu- labai skanu, nes ir siaip man su pudingu skanu, bet....  gal as per plonom juostelem tesla pjausciau, o gal pudingas per skystas buvo (nors lyg ne... nebent kepdamas dar paskystejo....) - taip gerokai isbego ir nesigavo tokios grazios juosteles kaip jolankos. O gal as per daug to kremo pritepiau g.gif nepagailejau jau taip....



As pjaustau mazdaug 3-4 cm plocio juostelem. O pudinga (dedu Budyn) sumaisau su vandeniu arba vysniu sultim (4-5 saukstus) ir supilu i uzvirintas vysnias, tada man iskart sutraukia labai tirstai, tai dar sliuksteliu is virdulio vandens is akies nemazai. Tas idaras pas mane gaunasi labai tirstas. tepu tik atsalusiu. Daznai pasiruosiu ji is vakaro.
Kita karta gausis grazesnes, nes man kaskkart vis iseina geryn ir grazyn biggrin.gif


Vakar kepiau ciabatta, gavosi ax.gif tai cia man jau kaip aukstasis pilotazas lotuliukas.gif
Atsakyti
Mrs. R..kaip gražiai parašei... cray.gif

QUOTE(nataliuncik @ 2010 02 26, 19:15)
Va blush2.gif Pliusas, kad galima jį daug kartu naudot, jis kaip paprastas popierius neištižta



uffffffffffff... aiškiai turėsiu apsieiti be tokių smile.gif

QUOTE(trojana @ 2010 02 26, 20:14)
As antra karta nieko nedejau, papurskiau lavasa ir tiek, ta dviguba porcija pora dienu buvo stalciuj, minksti isliko, ai dar karstus ranksluostuku pridengiau, zodziu serveteles nebutinos(nu man cia nepasiseke)

Nataliunchik aciu aciu!!!!! super lavasiukai, net mano mazoji nelabai dar kalbanti, ryte atejo i virtuve ir sako niam niam baba (kebabai), i vidu dejau salotas, agurka, mesytes, surio, padaza (grietine ir keciupas, mazajai tik su grietine). Man atrodo vasarai is vis superinis dalykas kur gamtoje, gal net galima i kokia folija jau su idaru ivynioti ir ant groteliu pasildyti g.gif
Ratuto, ka vidun suksi? biggrin.gif



žinok nevyniosiu ax.gif Mūsuose populiaru plėšyti lavašą ir vyniot ten ką ant stalo randi. Toks bendravimo būdas gaminant kiekvienas sau.. Svečiai garbūs, bet itin jaukūs, todėl vakarėlį darysiu tokį "viską galima paimti ir valgyti rankom". O ir šuvai laimės bus surankiot prikritusius trupinius smile.gif Plėšomas Beždžionių pyragas su lašinukais irgi bus smile.gif
Atsakyti
labuuuu

zinau kad kazkur lens.gif buvo lavaso receptas blush2.gif nu nepaslenku susirast blush2.gif (tuoj gausiu velniu hihihi.gif )

Ratutela jungiu skype - paskypink jei nesunku blush2.gif

RATUTELA AAAAACIUUUUUUUUUU wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerutė: 27 vasario 2010 - 09:49
Kokia tyla cia, valgot prisikepe biggrin.gif Ai as siandien prie pirmakarciu duoneles grizau, pirma karta su atidejimu kepsiu.
Atsakyti
uzsimaisiau rugini rauga pgl terra... ziuresiu kas cia man gausis....
tik niekaip dar nesuprantu KIEK kepant duonele reik det to raugo blush2.gif ir ka mazint miltus pgl recepta ar ka blush2.gif Nataliuncikas man bizunelio israsys, keliauju i pirma psl, nes jau nieko nepamenu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2010 02 27, 22:50)
uzsimaisiau rugini rauga pgl terra... ziuresiu kas cia man gausis....
tik niekaip dar nesuprantu KIEK kepant duonele reik det to raugo  blush2.gif  ir ka mazint miltus pgl recepta ar ka  blush2.gif  Nataliuncikas man bizunelio israsys, keliauju i pirma psl, nes jau nieko nepamenu  biggrin.gif

Pirma raugą padaryk biggrin.gif
O dalint maždaug per puse, t.y. jei raugo 300g, tai mažink miltus ir vandens po 150g duoto recepte
Atsakyti
blush2.gif
QUOTE(nataliuncik @ 2010 02 27, 23:00)
Pirma raugą padaryk  biggrin.gif
O dalint maždaug per puse, t.y. jei raugo 300g, tai mažink miltus ir vandens po 150g duoto recepte

pioneer.gif

alia simta metu buciau neprisiuosus as tam raugui bet sian kad sukritikavo drauge mane kad su mielem kepu, sake SH tada ne duona, tai as uzsispyriau kad ir man reik raugo laugh.gif laugh.gif

nu jei man kas nors te uzaugs prasysiuos receptu lotuliukas.gif
Atsakyti
trojana, aga, valgom bigsmile.gif
Šian pagaliau ištobulinau Bočių duona, dabar skonis ir kvapas... rolleyes.gif

Nerutė, paragausi iš raugo, nenorėsi grįžt prie mielių, arba tik iš bėdos smile.gif
Atsakyti