Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios

dazniausiai receptuose buna nurodyta sauksteliais mieles, o va kur gramias tai ir buriu tada lotuliukas.gif nu bet is tikruju tai nepastebejau, kad blogai butu, gal su daugiau mieliu butu labiau iskile, bet kazkaip neuzkliuvo man biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2010 02 24, 15:50)
Ką tik pasvėriau - 1 a.š. - 4g. Mano svarstyklių padalos vertė 2 g, vadinasi realiai gali būti nuo 3,6 iki 4,4 gramo, vidutiniškai 4  smile.gif
Jei būna parašyta 7 g sausų mielių, dedu apie 2 a.š.

Aš irgi pasvėriau - gavosi 3 g, galima paklaida 1 g. Tiesa, naudojau skirtingus matavimo šaukštelius, gavosi vienodai.
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2010 02 24, 13:17)
Nataliuncik[I], nekreipk demesio wink.gif Visoms neitiksi gi... 4u.gif  4u.gif  4u.gif

QUOTE(pipete @ 2010 02 24, 13:28)
Pritariu.
Nataliunčik  drinks_cheers.gif , labai geri tavo receptai.

Ačiū wub.gif

QUOTE(Margareta @ 2010 02 24, 15:17)
na va reiskiasi as dedu visad maziau  doh.gif dedu 1 kartais 1,5 a.s.

Geriau mažiau nei daugiau, nes mielės nesveika mirksiukas.gif O jei viskas gaunasi puikiai su vienu šaukšteliu, tai kam didint smile.gif
Atsakyti
Nataliuncik, aš minty turėjau tikrai ne visus tavo receptus 4u.gif kepiau du - Vyrų duoną ir batoną Purų ir jie man vis sukritinėjo, iki VISŲ tavo receptų man dar toli toli smile.gif

Nieko prieš asmeniškai neturiu, va ir dabar kyla tavo batoniukas, tikuosi pavyks, nes mieles pamažinau gerokai ax.gif
Atsakyti
labos 4u.gif
mano pirmieji kepiniai buvo sūrio duona ir iš instrukcijos knygutės vieną receptą bandžiau. abu thumbup.gif
kažkur bevartydama mačiau bandeles su vyšniom. gal turit kuri kur po ranka nuorodą kaip jas kept. noriu pabandyt bandeles iškept ax.gif
Atsakyti
arden bigsmile.gif

nataliuncik 4u.gif

nebeturiu ne kada kept nes neturiu valgytoju doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2010 02 24, 18:55)
arden  bigsmile.gif

nataliuncik  4u.gif

nebeturiu ne kada kept nes neturiu valgytoju  doh.gif  lotuliukas.gif


o kur tavo valgytojai? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2010 02 24, 18:55)
arden  bigsmile.gif

nataliuncik  4u.gif

nebeturiu ne kada kept nes neturiu valgytoju  doh.gif  lotuliukas.gif

Įsivaizduoju doh.gif
Na gal greitai pati apsiprasi, vyrukai ir vėl kibsi į darbą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 02 24, 18:56)
o kur tavo valgytojai?  unsure.gif

dickiam atostogos, isvaziave su mociute, mazas darze biggrin.gif ryte ner kada valgyt, vakare jau ka nors kita valgom, tai kaip issikepiau sestadieni kepaliuka taip ir dorojam tik dviese su vyru lotuliukas.gif doh.gif nors noriu saldaus ko, tai jauciu varskine uzdesiu naktipieciams blush2.gif blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2010 02 24, 20:08)
dickiam atostogos, isvaziave su mociute, mazas darze  biggrin.gif ryte ner kada valgyt, vakare jau ka nors kita valgom, tai kaip issikepiau sestadieni kepaliuka taip ir dorojam tik dviese su vyru  lotuliukas.gif  doh.gif nors noriu saldaus ko, tai jauciu varskine uzdesiu naktipieciams  blush2.gif  blush2.gif

Kas cia per varskine? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2010 02 24, 19:08)
dickiam atostogos, isvaziave su mociute, mazas darze  biggrin.gif ryte ner kada valgyt, vakare jau ka nors kita valgom, tai kaip issikepiau sestadieni kepaliuka taip ir dorojam tik dviese su vyru  lotuliukas.gif  doh.gif nors noriu saldaus ko, tai jauciu varskine uzdesiu naktipieciams  blush2.gif  blush2.gif

Na va, tokia graži didelė šeimyna ir valgytojai išsilakstė biggrin.gif

Maniškiai valgytojai šiandien kaip musės lindo prie ką tik iškeptos naujos duonelės, neleido normaliai ataušint, kad gražiai pjautųsi ax.gif O kai prapjoviau, nufotkinau ir leidau valgyt, tai kursavo kas 5 min. į virtuvę lotuliukas.gif Labai skani gavosi duonelė su daaaaaaug sezamų, receptas čia mirksiukas.gif Kas mėgsta sezamus bus kaip tik biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Lung, ogogo kaip skaniai atrodo jusu duonyte bigsmile.gif Gaila, kad kiausiniu milteliu neturiu smile.gif
Reikia prisiruost apsilankyti delonoj biggrin.gif
Atsakyti