Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios

Sveikos siandien sostines keksa duonkepeje, visai gavosi minkstas, purus ir saknus.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Vis tik, raugą reikia dažniau maitinti ir labai žiūrėti kokius miltus dėti, tada viskas bus ok.

Nemaitinu raugo (starterio) iki kol neistraukiu is saldytuvo. Kai ruosiuosi kept duona, is vakaro pasimirkau razinkas, o rauga isimu is saldytuvo ir pastatau ant radioatoriaus nakciai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panterele35: 20 vasario 2010 - 21:22
Sveikos gyvos kepejėlės ax.gif Vis paskaitau kaip jūs čia kepate ir pati ką išsikepu, tik nekepu kažkaip 100proc. pagal receptus, vis improvizuoju, tai šiandien kepiau pusiau ruginę duonelę pagal šį receptą:
225 g ruginių miltų
225 g kvietinių miltų (dėjau daugiau)
2 a. š. kmynų (mažiau dėjau, nes neturėjau smile.gif
2 a. š. druskos
20 g šviežių mielių (7 g sausų)
150 ml šilto pieno
1 a. š. skysto medaus (dėjau du gerus šaukštus)
150 ml šilto vandens
dar priedo dėjau gabaliuką sviesto, pridėjau įvarių prieskonių (čiobrelių, kalendros, rozmarinų, šašlykų prieskonių be druskos), saulėgražų, avižinių dribsnių ,egiptietiškos duonos sėklų (parsivežiau iš egipto, priduoda labai įdomų skonį duonai) . Ir gavosi labai skani , tokia pusiau tamsi duonelė thumbup.gif
Paskui dar užstačiau bulką kepti, tą tai iš galvos sumečiau ir iš akies viską:
pienas, mielės, kvietiniai miltai, cukrus, druska, sviestas, kiaušinis. Gavosi tokia puri ir valgoma tongue.gif
Kraunasi fotikas, tai ryt ir foto įmesiu to kas likosi biggrin.gif
Ai dar užsiraugiau ruginį raugą pagal pirmam puslapį esantį receptą, pažiūrėsim kaip čia jis augs ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 02 19, 22:13)
O koks jis viduj? Na kad minkštas tai suprantama, o kaip drėgnumas, ar šlapias jis?  blush2.gif

Labas, iškepus palaikau uždengtą drėgna drobule.Gal nuo slyvų, nežinau, bet viduje net nemažai drėgnas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2010 02 20, 14:25)
Oi kaip gerai vilnietėms thumbup.gif

O klausykit šitos formelės yra tik Ermitaže? Kaune niekur nėra tokių???


Man Klaipedoj Ermitaze jas nupirko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 02 20, 22:14)
Beje, jau mano bagetės gaunasi tokio skonio "kaip iš parduotuvės" (vaikų nuomonė)  biggrin.gif .

Labutis 4u.gif Mane labai domina tos bagetės, kaip darot (receptas koks), nes man tai kol kas nelabai gaunasi, iki parduotuvinių dar toli gražu, ta plutelė visiškai ne tokia ax.gif Dėkui iš anksto.
Atsakyti
QUOTE(Mamašiukas @ 2010 02 21, 12:11)
Labutis  4u.gif Mane labai domina tos bagetės, kaip darot (receptas koks), nes man tai kol kas nelabai gaunasi, iki parduotuvinių dar toli gražu, ta plutelė visiškai ne tokia  ax.gif Dėkui iš anksto.

Receptas pirmam puslapyje
Atsakyti
Sveikos kepėjėlės 4u.gif , turiu prašymą, mačiau pirmame puslapyje daug nuorodų, visų peržiūrėti tikrai nėra kada, gal galėtumėtė pasiūlyti kokių kepinių į kurių sudėtį neįeitų mielės, kiaušiniai, pienas ... ax.gif
Atsakyti
smile.gif pasidariau Terros rauga, atrodo viskas gavosi graziai.
Kepa duoneles 2 kepaliukai orkaiteje. Iskilo labiau i sonus - pasiplete, o virsu nelabai. Idomu kas gausis.
dariau pagal Terros aprasyma, ale biski viena kepaliuka paimprovizavau, idejau salyklo, ir pyliau aliejaus, nors ten nepamineta.
Neapgalvojus uzsiminkiau, ogi ziuriu kad neturiu laiko jau 3 valandas kildinti, nes susiruosem su dukryte i cirka, tai ikepiau po 1,5 val. manau kad daugiau butu ir nekilus, nes laikiau siltai ant dujines.
Vakare butinai bus foto biggrin.gif

O vakar kepiau pica ir is puses teslos padariau balta pyraga su varskes idaru, o jau skonis tai super duper, tik vaizdas gavosi ne grazi bulka, o kazkoks krokodilas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(voras34 @ 2010 02 21, 14:59)
Sveikos kepėjėlės 4u.gif , turiu prašymą, mačiau pirmame puslapyje daug nuorodų, visų peržiūrėti tikrai nėra kada, gal galėtumėtė pasiūlyti kokių kepinių į kurių sudėtį neįeitų mielės, kiaušiniai, pienas ... ax.gif



Tada reikia pasidaryti namini rauga, ir bus be mieliu smile.gif vietoj pieno pilasi vanduo, na o kiausiniu irgi ne i visas duoneles dedama.
Atsakyti
laba diena,
mergaites, kas kepet Nataliuncik "Vyru duona" tai koki kieki miltu uzplikot? ar uzplikot visus miltus ir dedat duonkepej neleisdamos atvest? nes man cia tokiu klausimu iskilo kaip daryt? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jursim @ 2010 02 21, 15:29)
laba diena,
mergaites, kas kepet Nataliuncik "Vyru duona" tai koki kieki miltu uzplikot? ar uzplikot visus miltus ir dedat duonkepej neleisdamos atvest? nes man cia tokiu klausimu iskilo kaip daryt?  g.gif  blush2.gif

gali vien ruginius
Atsakyti
[quote=nataliuncik,2010 02 21, 16:36]
gali vien ruginius
[/quote

aciu smile.gif
Papildyta:
taigi vel reikia patarimo smile.gif
nusipirkau IKi rupiu ruginiu miltu ir ruginiu miltu, bet kai supyliau tai man jie ne kiek nesiskiria g.gif kazi gali but kad cia tie patys, tik pavadinimas skiriasi? blush2.gif
Atsakyti