Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios

QUOTE(Sense @ 2010 02 20, 11:20)
Ieškojau tokios temos, bet neradau, pabandysiu atidaryti, tada galėsim plačiau pakalbėti  ax.gif
Iš užsienio parsivežiau. Lietuvoje man per brangu. Įsigyjau Bergner firmos, tai dvigubai pigiau nei marcato, bet dirba, pagal mane, gerai, tik reik pasitreniruoti  biggrin.gif


Truputį skaičiau pirmą puslapį, bet mano duonkepės kepimo indas kiek didesnis nei įprasta, ir dar ne visas funkcijas išsiaiškinau, galbūt su kita programa geriau keptų nei bandžiau.Kiek veina duonkepė turi savo niuansų, tai vat ieškau  smile.gif


Sunku kažką pasakyti kai nežinom kokia firma ir kitos info. Mano indas iki 1,5 kg. Indo dydis lemia nedaug, per mažas dideliam kiekiui tešlos, logiška, kad blogai, o per didelis... tai tešlos reikia daryt daugiau, kad plokštainis nesigautų ir viskas biggrin.gif T. y, nulemia formą.
Atsakyti
Va tokia smile.gif
http://www.youtube.c...h?v=aCns2vrEXUk
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2010 02 20, 10:20)
Ieškojau tokios temos, bet neradau, pabandysiu atidaryti, tada galėsim plačiau pakalbėti  ax.gif
Iš užsienio parsivežiau. Lietuvoje man per brangu. Įsigyjau Bergner firmos, tai dvigubai pigiau nei marcato, bet dirba, pagal mane, gerai, tik reik pasitreniruoti  biggrin.gif




turiu ir as tokia pat bergner jau gal 1,5 metu bet ne karto nesigavo...tesla neisikocioja taip kaip turi buti, suplysta vis, bandem ir kibinu tesla ir koldunu ir makaronu...MB sako kad parduociau o as vis dar turiu vilties kad pavyks "susidraugauti" man su ja doh.gif
Atsakyti
labos 4u.gif
QUOTE(Teresiukas @ 2010 02 19, 14:55)
Bandysiu dalint per puse.Duonkepe man kaip kosminis laivas dar atrodo biggrin.gif Bet labai tikiuosi ji ivaldyti biggrin.gif Paskaitineju kartais jusu temuke-taip "skaniai" cia plepat smile.gif

vakar ir manoji atkeliavo. žiūriu ir bijau aš jos blush2.gif bandžiau instrukciją skaityt, bet tamsus miškas. ryt vis vien jau bandysiu užkurt. smile.gif

beje, atkeliavo duonkepė su papildomu katiliuku, vienas kvadratinis viduj, o kitas atskiroj dėžėj. kam jis skirtas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2010 02 20, 11:55)

Liuks, labai smagi, kiek kainavo? Dvigubas kibirėlis - jėga, vienu metu dvi skirtingas duonas gali kepti, super. Arba dvi teškas minkyti, man patiko. thumbup.gif
O filmuke sausas mieles pila į vandenį, geriau maišyk su miltais ir kad nesiliestu su niekuo daugiau iki maišymo. Visos duonkepės iš principo vienodos. O google daro automatinį vertimą (labai grybus rauna bet...), tai gal nors kiek gelbėtų?
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 02 19, 19:03)
Vilniuje Ermitaže buvo nuolaida joms (6 Lt rodos kainavo) sausio mėn., manau dar turėtų jų būti.

vakar kaip tik buvau Ermitaže, tai žiūrėjau- tų formelių dar buvo, tik dabar kaina jau 9.99lt
bet kita vertus šiuo metu Ermitaže vyksta akcija iki vasario 28d. - 40% nuolaida puodams, keptuvėms ir kepimo formoms thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J@lanta: 20 vasario 2010 - 14:29

QUOTE(J@lanta @ 2010 02 20, 15:06)
vakar kaip tik buvau Ermitaže, tai žiūrėjau- tų formelių dar buvo, tik dabar kaina jau 9.99lt
bet kita vertus šiuo metu Ermitaže vyksta akcija iki vasario 28d. - 40% nuolaida puodams keptuvėms ir kepimo formoms   thumbup.gif

Oi kaip gerai vilnietėms thumbup.gif

O klausykit šitos formelės yra tik Ermitaže? Kaune niekur nėra tokių???
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2010 02 20, 14:25)
Oi kaip gerai vilnietėms thumbup.gif

O klausykit šitos formelės yra tik Ermitaže? Kaune niekur nėra tokių???

Kiek ankščiau merginos čia rašė - tai šios tik Ermitažuose matė ( Vilnius, Klaipėda, Šiauliai , Kaune Ermitažo nėr ).
šiom dienom vėl važiuosi ( nužiūrėjau mamai vonios spintelę, bet nežinojau iki šnd išmatavimų, o vonios baldams ir taikoma 30% nuolaida ) - tai galiu prigriebti formelių kam dar reik mirksiukas.gif prieš tai siunčiau merginoms paštu - paprastas neregistruotas siuntimas kainavo 4.25lt ( už registruotą dar +2lt )

jei kam reikia rašykite į a.ž.
šiuo metu kaina 9.99lt, bet taikoma 40% nuolaida thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2010 02 20, 16:09)
tai galiu prigriebti formelių kam dar reik  mirksiukas.gif prieš tai siunčiau merginoms paštu - paprastas neregistruotas siuntimas kainavo 4.25lt ( už registruotą dar +2lt )

Vaje wub.gif pasitaiko dar gerų žmonių 4u.gif
Atsakyti
Eiline mano juoda duona su razininiu raugu
Man jis labai patinka, greit pakyla po primaitinimo, duonos tesla pakaitinau iki uzvirimo, tai duona gavosi plykyta, minkstute, netrupanti.


user posted image

user posted image

Atsakyti
Sense, labai įdomi duonkepe. O apie makaronų mašinėles yra tema, paieškok skyrelyje Parduotuvės, prekės ir nuolaidos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(panterele35 @ 2010 02 20, 20:32)
Eiline mano juoda duona su razininiu raugu
Man jis labai patinka, greit pakyla po primaitinimo, duonos tesla pakaitinau iki uzvirimo, tai duona gavosi plykyta, minkstute, netrupanti.




Graži duona. Nebandžiau darytis kitokių raugų, dar pakanka darbo ir prie tų kuriuos turiu, bet jau žvalgausi kokias knygas atsisiūsti.
Beje, jau mano bagetės gaunasi tokio skonio "kaip iš parduotuvės" (vaikų nuomonė) biggrin.gif . Vis tik, raugą reikia dažniau maitinti ir labai žiūrėti kokius miltus dėti, tada viskas bus ok. Todėl galima drąsiai teigti, kad receptas gali būti toks pat, o rezultatas deja...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pipete: 20 vasario 2010 - 20:15