Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios

Sveikos merginos,

nusipirkau duonkepe tai jauciu dazniau pas jus uzsuksiu smile.gif Turiu klausimeli-nusipirkau paruosta misini duonai.Pokas 1kg,ar tilps man iskept per viena karta?Nes aprasymas tik kepimui orkaiteje.Ir isvis ar galiu kept tokia duonkepeje?
Atsakyti
QUOTE(Teresiukas @ 2010 02 19, 14:43)
Turiu klausimeli-nusipirkau paruosta misini duonai.Pokas 1kg,ar tilps man iskept per viena karta?Nes aprasymas tik kepimui orkaiteje.Ir isvis ar galiu kept tokia duonkepeje?

Apskaičiuok kiek svers duona(skysčiai + mišinys) ir žiūrėk koks gausis svoris, ir koks leidžiamas tavo duonkepei
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 02 19, 14:51)
Apskaičiuok kiek svers duona(skysčiai + mišinys) ir žiūrėk koks gausis svoris, ir koks leidžiamas tavo duonkepei

Bandysiu dalint per puse.Duonkepe man kaip kosminis laivas dar atrodo biggrin.gif Bet labai tikiuosi ji ivaldyti biggrin.gif Paskaitineju kartais jusu temuke-taip "skaniai" cia plepat smile.gif
Atsakyti
smile.gif siandien kepiau formines duoneles, kur Jolanta formeliu visoms pripirko biggrin.gif

user posted image

Tesla ruose duonkepe, paskui tik susideliojau ir i orkaite. Iskepe labai gerai, issieme labai gerai, skonis liuks, tik paskrudimo truksta, nes kepiau stacias formeles, ko gero, reikejo paguldzius dar pavartyi kokias kelias minuteles. O gal temperatura per maza nusistaciau. Bet iskepe, viskas ciki.
Ale isimant, atidariau gelyte...ir atsiskyre per siule, ot man ilgai laike blink.gif
Klausiu vakare MB gal ka sugalvos kaip pataisyti g.gif
Bet toks smagumelis, kai dukriukas visa laiminga valge ir gyre,- koks groooooozis, mamyte biggrin.gif
Atsakyti
ta gelyte ir pas mane kazkokia itartina, sunkiai uzsidaro ir atsidaro g.gif su kitom normaliai. o del apskrudimo, tai as truputi ilgiau pakepiau ir apskrudo mirksiukas.gif kepiau stacias.
Atsakyti
Aciu Terrai uz raugo recepta 4u.gif Viskas pavyko is pirmo karto. Gavosi skaniausia duona is visu iki siol keptu thumbup.gif
Tik dabar turiu kelis klausimus. Palikau 100 g raugo (starteri) ir laikau ji saldytuve. O kaip toliau su juo elgtis? blush2.gif Ar primaitinti taip pat, kaip ir pirma karta ruosiant rauga? Ar galima sumazinti kieki? Viso raugo nepanaudojau, todel noretusi mazesnio kiekio.
Atsakyti
Vajetau kokios duonytės wub.gif wub.gif wub.gif čia "poblatu" iš kažkur gavot? aš irgi noriu blush2.gif
Atsakyti
Ne po blatu biggrin.gif formu buvo didziuju miestu Ermitazuose, tai viena geriete vilniete papirko ir issiuntinejo visoms norincioms.
Atsakyti
Vilniuje Ermitaže buvo nuolaida joms (6 Lt rodos kainavo) sausio mėn., manau dar turėtų jų būti.
Atsakyti
QUOTE(jursim @ 2010 02 18, 15:52)
as tai kepu meduoli pgl sita recepta, nu man tai toks senoviskas:
3kiausiniai
1stikline cukraus ( bet tiek nededu, ragauju, nes medus saldus)
100gr margarino
1sktl sodos
5saukstai medaus
100gr grietines
miltai ( dedu tiek, kad butu gritetines mases, kad tesla pati issipiltu i forma)
gvazdikeliai, kardamonas, cia kaip kas megsta.
[


papasakokit man tudrai koks produktu sudejimo eiliskumas sio kepinio blush2.gif cia istirpinti margarina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margareta: 19 vasario 2010 - 19:28
QUOTE(Margareta @ 2010 02 19, 19:25)
papasakokit man tudrai koks produktu sudejimo eiliskumas sio kepinio  blush2.gif cia istirpinti margarina?

Žinai, visas tešlas su soda negalima ilgai maišyt, tai tešla geriausia mikseri arba kombaine padaryt, žymiai greičiau išeina. O sudėt gali viska iškarto, tik be sodos, ja įdėsi kai padarysi tešla ir dar 15s plak. Ir viskas, supilk į duonkepę ir kepk, aš taip dariau
Atsakyti
nataliuncik, aciu 4u.gif kepa jau biggrin.gif
Atsakyti