Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios

QUOTE(jolanka @ 2010 02 18, 19:06)
2 a.s. kepimo milteliu + ziupsnelis sodos


o jos užgesinti nereikia??
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2010 02 18, 20:28)
o jos užgesinti nereikia??

o kam milteliu ir dar sodos?? man tai jau cia sviestas sviestuotas... manau, kad uzteks tik milteliu smile.gif arba tik sodos smile.gif as ka turiu, ta ir naudoju, nematau skirtumo smile.gif

Atsakyti
QUOTE(jursim @ 2010 02 18, 20:08)
o kam milteliu ir dar sodos?? man tai jau cia sviestas sviestuotas... manau, kad uzteks tik milteliu smile.gif arba tik sodos smile.gif  as ka turiu, ta ir naudoju, nematau skirtumo smile.gif


sodos gesinti nereikia , nes ji reagos su kefiru) o milteliai su miltais ir tt.






Atsakyti
tai bet kam deti sodos ir kepimo milteliu? juk cia vienas ir tas pats...
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 02 18, 22:31)
tai bet kam deti sodos  ir kepimo milteliu? juk cia vienas ir tas pats...


zinok ne visai ax.gif kopinu Sonatinos komentara,sneka eina apie sokoladini pyraga i kuri ieina ir soda ir kepimo milteliai,klausimas toks pats,kam reikia sodos jei dedasi ir kep.milt. "Dažniausiai į kepinius dedama ir kepimo miltelių ir sodos tuomet, kai į tešlą įeina rūgštūs produktai - pasukos, kefyras ir pan. ir ji naudojama tam, kad subalansuotų tešlos rūgštingumą arba susilpnintų proteinus miltuose. Nenaudojant sodos tokiuose receptuose gali pakeisti kepinio spalvą ar skonį ir padaryti jį mažiau minkštą...
Šiame pyrage soda greičiausiai naudojama tam, kad pyragas gautųsi rausvai rudos spalvos (soda taip veikia kakavos miltelius) "
Atsakyti
jei del skonio ir purumo, tai suprantu, bet jei del spalvos tai doh.gif tai man, atvirai kalbant, vienodai kokia ten spalva bus biggrin.gif
Atsakyti
[quote=jursim,2010 02 18, 16:52]
[quote=nataliuncik,2010 02 18, 15:58]

kepiau sian lavasa pgl Nataliuncik, nugi super, beveik kaip pardej.. tik va man tokia mintis, kazi jei ta tesla iskociojus i didesni blyna ant kepamo popieriaus ir pasauti i karsta orkaite, nesigautu? g.gif butu didesnis blynas ir maziau terliones su ta keptuve, ka manot?
[/quote]

Orkaitėj bus tikrai ne tas, bet labai šauniai gaunasi po griliu: viena pusę kepi maždaug minutę, ištrauki, apverti ir kitą pusę minutę kepi.

Nevisai meduolis ir visai ne pasnikui, bet maniškiai dievina:
6 gr mielių
400 gr miltų
100 gr sviesto
90 gr cukraus
80-100 ml pieno
3 kiaušiniai
pusė arbat. šaukštelio druskos
ir:
1) arba 150 gr smulkių razinų arba smulkiai supjaustytų cukatų,
2) arba 100-150 gr šokolado gabaliukų,
3) arba 80 gr graikinių riešutų ir 80 gr cukatų ar razinų...

galima į tešlą įdėti 2 arbat. šaukštelius cinamono, dalį cukraus galima pakeisti vaniliniu arba medumi. Žodžiu, įjungiam fantaziją ir kiekvieną dieną bus skirtingas keksas.

Pieną, kiaušinius, cukrų, druska išmaišau mikseriu, sviestą supjaustau plonom riekutėm (nauduoju Favoritą, paprastai dedu mažiau).
Viską sudedu į duonkepę ir kepu pagrindine programa su razinom.
Skanaus smile.gif
Atsakyti
Aciu Nerez uz nuostabaus skonio Borodino duonos recepta wub.gif
Atsakyti
jursim, padariau, skanus(man labai patinka toks kalėdinis), bet mažokas jis gavosi ar toks ir turėjo būt? g.gif
Bėja duonkepei puikiai išsikepė thumbup.gif

Bet visgi gavosi keksas o ne meduolis, truputi kitokio recepto ieškau blush2.gif

SB, miltus nematavau, pyliau į kombainą po truputi kol negavau grietinės konsistenciją
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2010 02 18, 20:29)
sodos gesinti nereikia , nes ji reagos su kefiru) o  milteliai  su  miltais ir tt.


QUOTE(o-pa-pa @ 2010 02 18, 20:39)
zinok ne visai ax.gif kopinu Sonatinos komentara,sneka eina apie sokoladini pyraga i kuri ieina ir soda ir kepimo milteliai,klausimas toks pats,kam reikia sodos jei dedasi ir kep.milt


QUOTE(Margareta @ 2010 02 18, 20:42)
jei del skonio ir purumo, tai suprantu, bet jei del spalvos tai  doh.gif tai man, atvirai kalbant, vienodai kokia ten spalva bus  biggrin.gif


Aciu, atsakiusioms.
O del sodos ir kepimo milteliu dejimo kartu, taigi ne pirmas cia receptas i kuri dedasi abi. Ir i si recepta dedasi tikrai del spalvos.
Cia ne mano receptura, o is Virtuves zurnalo biggrin.gif Eksperimentuokit. As dejau viska tiksliai, isejo super.
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 02 18, 23:58)
SB, miltus nematavau, pyliau į kombainą po truputi kol negavau grietinės konsistenciją

Kur foto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2010 02 19, 08:35)

Nėra, dar karšta sukapojo su ledais doh.gif
Vakar dar ir lazaniją pridariau, tai nors ji liko ax.gif
Atsakyti