Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios

QUOTE(jursim @ 2010 02 18, 12:48)
tai taip ir nesupratau reikia ar ne  ax.gif


nugi nereikia isimti, kaip gi be ju dzemas maisysis mirksiukas.gif bet jau mano moulinexas tai ta dzema kai vera tai beveik be perstojo maiso.

p.s. ne taip atsakiau pirmai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margareta: 18 vasario 2010 - 13:08
Ieškau kokio recepto meduolio duonkepei kept, toki kaip tarybiniais laikais būdavo, gal kas kepė ax.gif Batonai, pyragai nusibodo, noriu meduolio blush2.gif

QUOTE(pipete @ 2010 02 18, 09:09)
Užklausiau dėl Eta kibirėlio, kitą savaitę turėčiau gauti atsakymą.

Būtinai pranešk, ačiū 4u.gif

QUOTE(Saulužė @ 2010 02 18, 10:31)

Gali būt, kad per skysta,, šiaip laikiausi tiksliai recepto, bet maišant man pasirodė skystoka, tik nepamenu jau ar pyliau ir kiek miltų smile.gif dėkui, skaičiau apie tešlą ir po gabaliuką nuo pat pirmosios temos mokinuos 4u.gif 
Stebiu stebiu, tik kad patirties dar mažai... man beveik visos tešlos laikantis recepto atrodo per skystos blush2.gif dažniausiai dadedu miltų..

Pvzd. Greitą duoną turi būt skystesne, lengviau iškila, bet čia vien iš kviečiu, ko daugiau ruginiu bus, tuo sunkesne, tirštesne tešla gaunasi
Atsakyti
[quote=nataliuncik,2010 02 18, 15:58]
Ieškau kokio recepto meduolio duonkepei kept, toki kaip tarybiniais laikais būdavo, gal kas kepė ax.gif Batonai, pyragai nusibodo, noriu meduolio blush2.gif


as tai kepu meduoli pgl sita recepta, nu man tai toks senoviskas:
3kiausiniai
1stikline cukraus ( bet tiek nededu, ragauju, nes medus saldus)
100gr margarino
1sktl sodos
5saukstai medaus
100gr grietines
miltai ( dedu tiek, kad butu gritetines mases, kad tesla pati issipiltu i forma)
gvazdikeliai, kardamonas, cia kaip kas megsta.
Papildyta:
kepiau sian lavasa pgl Nataliuncik, nugi super, beveik kaip pardej.. tik va man tokia mintis, kazi jei ta tesla iskociojus i didesni blyna ant kepamo popieriaus ir pasauti i karsta orkaite, nesigautu? g.gif butu didesnis blynas ir maziau terliones su ta keptuve, ka manot?
Atsakyti
nataliuncik, jei kepsi medupli-paskaiciuok kiek tiksliai miltu reikia blush2.gif
Atsakyti
jursim nesuprantu kiek sodos,stikline? blush2.gif
Atsakyti
aha, as ir skaitau lyg stikline butu lotuliukas.gif tikriausiai 1 a.s.
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 02 18, 17:59)
aha, as ir skaitau lyg stikline butu  lotuliukas.gif  tikriausiai 1 a.s.


aga, vienas arbatinis saukstelis
Atsakyti
matomai kadsaukstelis blush2.gif

sitagi zinokit buvau savaitgali pas drauge ir varciau knyga pasniko valgiai ar kazkas panasaus,tai ten tokie senoviniai lietuviski patiekalai,ir maciau meduolio recepta.Tai paprasysiu drauges kad nurasytu.As irgi labai noriu tokio sotaus slapio meduolio wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jursim @ 2010 02 18, 15:52)
as tai kepu meduoli pgl sita recepta, nu man tai toks senoviskas:
Papildyta:
kepiau sian lavasa pgl Nataliuncik, nugi super, beveik kaip pardej.. tik va man tokia mintis, kazi jei ta tesla iskociojus i didesni blyna ant kepamo popieriaus ir pasauti i karsta orkaite, nesigautu?  g.gif  butu didesnis blynas ir maziau terliones su ta keptuve, ka manot?

Kepei duonkepei? Ar tik orkaitei? Kiek kept?
Gali perdžiūt

QUOTE(o-pa-pa @ 2010 02 18, 17:03)

sitagi zinokit buvau savaitgali pas drauge ir varciau knyga pasniko valgiai ar kazkas panasaus,tai ten tokie senoviniai lietuviski patiekalai,ir maciau meduolio recepta.Tai paprasysiu drauges kad nurasytu.As irgi labai noriu tokio sotaus slapio meduolio wub.gif

Va va, apie toki šnekėjau thumbup.gif
Atsakyti
[quote=nataliuncik,2010 02 18, 18:30]
Kepei duonkepei? Ar tik orkaitei? Kiek kept?


kepiau tik orkaitej, duonkepes dar neturejau, o del kepimo , tai tikrinu su pagaliuku, bet apie 40 min kazmur 180laispniu, jis irgi toks slapias gaunasi, tik reikia miltu nepadaugint.
Atsakyti
QUOTE(jursim @ 2010 02 18, 17:40)

kepiau tik orkaitej, duonkepes dar neturejau, o del kepimo , tai tikrinu su pagaliuku, bet apie 40 min kazmur 180laispniu, jis irgi toks slapias gaunasi, tik reikia miltu nepadaugint.

Ačiū, bandysiu tada
Atsakyti
smile.gif kepiau siandiena keksa is naujo 'Virtuves' zurnalo. Gavosi labai skanus, minkstas ir toks dregnas, tik mazokas biggrin.gif

Citrininis keksas

140g sviesto
100g cukranendriu cukraus (dejau paprasta)
2 kiausiniai
1 saukstas tarkuotos citrinos zieveles
2 saukstai citrinos sulciu
100 ml kefyro
150g miltu
2 a.s. kepimo milteliu + ziupsnelis sodos

pudros pabarstymui.

Sviesta istrinti su cukrumi ir zievele, imusti kiausinius, supilti citrinos sultis ir kefyra. Miltus kartu si soda ir kepimo milteliais sumaisyti ir suberti.
Kepiau kepimo programa.
Atsakyti