Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios

QUOTE(jursim @ 2010 02 17, 21:53)
laba vakareli,
o man gal galite pasakyti kur as galeciau pektino nusipirkti? nes sian buvau Promo, buvau IKi, tai net nesupranta ko klausiu  doh.gif  o as ir prie prieskoniu ir prie milt ieskojau... nerandau sad.gif  man siule grietineles tirstikli, bet ciuju cia ne tas  g.gif


o kam tau jis? dzema virsi?
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 02 17, 23:08)
o kam tau jis? dzema virsi?


aga, noreciau pabandyt, nes sita f-ja mano duonkepej dar neisbandyta..
Atsakyti
QUOTE(jursim @ 2010 02 17, 21:53)
o man gal galite pasakyti kur as galeciau pektino nusipirkti?

Reikėjo "Uogienių cukrų" ("Dansukker" įmonė gamina LT) pirkti, jis su pektinu ax.gif Bet tiesa, turi ir kalio sorbatom tai gal džemui ir nelabai. Kalio sorbatas išlaiko uogas kietesnes..
Gryno, pavadinimu 'pektinas' nerasit nusipirkti.

"Qetker" turi šitą:
user posted image
Čia ir yra pektinas smile.gif Bet irgi negrynas..yra citrinos rūgštelės ir dekstrozės (tai vienas iš 'cukrų')
Atsakyti
QUOTE(jursim @ 2010 02 17, 22:12)
aga, noreciau pabandyt, nes sita f-ja mano duonkepej dar neisbandyta..


tai grynai, reiktu jumi kaip, Rasma sako, uogieniu cukru pirkti jis buna su tuo tirstikiu mirksiukas.gif

bet man tai kazkaip visi tie "priedai" ne prie dusios..atrodo ir taip su viskuo visokiu sh... privalgom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jursim @ 2010 02 17, 21:53)
laba vakareli,
o man gal galite pasakyti kur as galeciau pektino nusipirkti?


Ieskok Gelfix (dr. Oetker). Vasara, kai uogieniu metas - tai visuose PC budavo. Dabar nezinau g.gif

Oi, neperskaiciau iki galo, ziuriu jau ir atsake biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laselis: 18 vasario 2010 - 08:01
Užklausiau dėl Eta kibirėlio, kitą savaitę turėčiau gauti atsakymą.
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 02 18, 10:09)
Užklausiau dėl Eta kibirėlio, kitą savaitę turėčiau gauti atsakymą.

Ir man įdomu bus dėl kibiriuko 4u.gif šiandien užmačiau, kad ant dugno mažytis įbrėžimas atsirado doh.gif neįsivaizduoju kaip verysad.gif

O aš paskutinėm dienom vien bandeles kepu, kasryt, pagal jūsų receptėlius, fantastika wub.gif
Papildyta:
QUOTE(pipete @ 2010 02 16, 22:19)
aš irgi kepiau, tik su raugu ir dėjau 2 ml mielių (kad būtų puri), tai nesukrito, bet labai greit iškilo. Kepiau 3,20 h (1 pr.); manau, arba jūs dedat per daug vandens,  arba perkildinat t.y. tešla pakyla max. o po to krenta (anksčiau rekia pradėti kepti). Rodos terra2 rašė apie testą su pirštu, paskaitykit porą puslapių atgal.

Gali būt, kad per skysta,, šiaip laikiausi tiksliai recepto, bet maišant man pasirodė skystoka, tik nepamenu jau ar pyliau ir kiek miltų smile.gif dėkui, skaičiau apie tešlą ir po gabaliuką nuo pat pirmosios temos mokinuos 4u.gif

QUOTE(nataliuncik @ 2010 02 17, 13:18)
Dėl duonos, jau daug kartu buvo rašyta, kad skysčiu reikia daugiau ar mažiau priklausomai nuo miltų, jų rūpumo, priedų, tai kad geriausia stebėt kai maišo, nors pirma karta išbandant receptą  smile.gif

Stebiu stebiu, tik kad patirties dar mažai... man beveik visos tešlos laikantis recepto atrodo per skystos blush2.gif dažniausiai dadedu miltų..
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 02 18, 00:37)
tai grynai, reiktu jumi kaip, Rasma sako, uogieniu cukru pirkti jis buna su tuo tirstikiu  mirksiukas.gif

bet man tai kazkaip visi tie "priedai" ne prie dusios..atrodo ir taip su viskuo visokiu sh... privalgom  ax.gif


nu as tai irgi su ielu noru be priedu, o jus bande, kazi gaunasi? g.gif jei deciau pvz tik obolius ir cukru? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jursim @ 2010 02 18, 12:16)
nu as tai irgi su ielu noru be priedu, o jus bande, kazi gaunasi?  g.gif  jei deciau pvz tik obolius ir cukru?  blush2.gif

jei obuoliai rūgštoki, tai pektino jie turi pakankamai.Aš bandžiau iš obuolių virti džemą. Gavosi kieta masė, o kai pabuvo šaldytuve, tai vos ne kaip obuolių sūris išėjo. Tiesa, aš obuolius ne pjausčiau, o tarkavau. Bet skaniau, kai supjaustyti. Dėjau 1kg obuolių , 800gr cukraus ir 1a.š. cinamono.
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2010 02 18, 12:47)
jei obuoliai rūgštoki, tai pektino jie turi pakankamai.Aš bandžiau iš obuolių virti džemą. Gavosi kieta masė, o kai pabuvo šaldytuve, tai vos ne kaip obuolių sūris išėjo. Tiesa, aš obuolius ne pjausčiau, o tarkavau. Bet skaniau, kai supjaustyti. Dėjau 1kg obuolių , 800gr cukraus ir 1a.š. cinamono.

dar man durnai pasakykit, o menteles tas verdant dzema reikia deti? blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jursim @ 2010 02 18, 12:15)
dar man durnai pasakykit, o menteles tas verdant dzema reikia deti?  blush2.gif  doh.gif

aisku kad ne biggrin.gif juk jos maiso maiso ir maiso kad dzemas pasidarytu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 02 18, 13:20)
aisku kad ne  biggrin.gif  juk jos maiso maiso ir maiso kad dzemas pasidarytu  wink.gif


tai taip ir nesupratau reikia ar ne ax.gif
Atsakyti