Įkraunama...
Įkraunama...

Vėlėjėlių (ir mėgėjų) :)

Sveikos naujoje temoje wink.gif
uzsiminiau apie savo norus ir sulaukiau bendraminciu wink.gif siulau organizuoti susitikimus,pagalvojau kad ziaaaaauriai smagu butu ir realybeje pabendrauti ir darbais pasigirti biggrin.gif musu cia ne tiek jau gausiai, tai manau visos tilpsime smile.gif
prasau visas registruotis aktyviam dalyvavimui thumbup.gif

siulau susitikima Vilniuje bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(batuke @ 2010 02 08, 19:37)
Sveikos naujoje temoje wink.gif
uzsiminiau apie savo norus ir sulaukiau bendraminciu wink.gif siulau organizuoti susitikimus,pagalvojau kad ziaaaaauriai smagu butu ir realybeje pabendrauti ir darbais pasigirti biggrin.gif musu cia ne tiek jau gausiai, tai manau visos tilpsime smile.gif
prasau visas registruotis aktyviam dalyvavimui  thumbup.gif

siulau susitikima Vilniuje  bigsmile.gif


Taaaaaaip......geras senai naujas sumastymas... Bet prieš kiek tai laiko mergaitės susitikdavo kavinukėje (nepatingėdavo ir iš kitų miestų atvažiuoti), paplepėdavom ir savo darbus pasirodydavome, aptarimai vykdavo. Bet vyko tobulėjimas ne tik darbuose bet ir bendravime lotuliukas.gif Senosios vėlėjos, dabar jauprofesionales nebenori bendrauti su pradedančiosiomis (kai kurios taip pasakė, po paskutiniojo susitikimo,neišsigalvoju ax.gif ). Na tegu jei nenori ir nereikia biggrin.gif yra kurios nori drinks_cheers.gif ir laisvas plotas yra mirksiukas.gif
Atsakyti
aš kaip pradedanti mėgėja laaaabai pritarčiau šiai minčiai 4u.gif
Atsakyti
gaila, kad temos pavadinimo pabaiga ,,nukando''... g.gif

RENKU VILNIETES SUSITIKIMUI thumbup.gif
Atsakyti
Vilnietes renkasi biggrin.gif

Ideja gera, o kada planuojama? Ar kol kas tik svarstoma kiek norinciu ir galinciu susirinktu?
Atsakyti
QUOTE(invogue @ 2010 02 08, 22:01)
Vilnietes renkasi biggrin.gif

Ideja gera, o kada planuojama? Ar kol kas tik svarstoma kiek norinciu ir galinciu susirinktu?



manau kai susirinks kazkiek norinciu, tai galima bus sutarti kaip patogiau smile.gif
Atsakyti
As uz, jei tai ne darbo diena ir ne darbo metu, visom galunem pritariu siam sumanymui 4u.gif
Atsakyti
Aš taip pat laaaabai norėčiau prisijungti, bet esu tik pradedanti vėlėja.
Atsakyti
Aš irgi prisijungčiau, man taip pat geriau po darbo. O prisimenant susitikimą pas Reginą - tai buvo tikrai labai smagu (bent jau man), šeimininkė taip šiltai ir nuoširdžiai priėmė. Aš jau nebepradedanti, bet ir ne profesionalė smile.gif, man viskas įdomu ir labai smagu bendrauti su bendramičiais.
Atsakyti
Sveikos visos, aš taip pat veltinio paviliota, ne visiška naujokė, bet iki aukštumų dar oi kiek... smile.gif labai mielai sudalyvaučiau susitikime, nors SM naujokė, nieko čia nepažįstu, bet ir su vėlėjom neteko susibendraut gyvai, tad labai mielai susitikčiau.
Atsakyti
Tema (bent jau pagal antraste) thumbup.gif Bet paskaiciau, kad cia meet'ui Viniuje ji sukurta verysad.gif gaila... verysad.gif as irgi laisvalaikiu parutuliuoju, bet esu kitam Lietuvos gale biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2010 02 10, 23:57)
Tema (bent jau pagal antraste)  thumbup.gif  Bet paskaiciau, kad cia meet'ui Viniuje ji sukurta  verysad.gif  gaila...  verysad.gif  as irgi laisvalaikiu parutuliuoju, bet esu kitam Lietuvos gale  biggrin.gif


Sveika,
as irgi ne is Vilniaus,
is Klaipedos, o tu is kur? Noriu pradeti veltiniauti smile.gif , bet reikia biski pamokeles.... blush2.gif . gal tu irgi is KLP? tada susibegtumem is klp kelios mirksiukas.gif
Atsakyti