Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

mano dickis bludyti pradejo dainuoja joja joja,nu stok,ir vel jojam jojam cia miegodamas dabar dainuoja nu man tuoj pilvas plys is juoko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 09, 00:46)
mano dickis bludyti pradejo dainuoja joja joja,nu stok,ir vel jojam jojam cia miegodamas dabar dainuoja nu man tuoj pilvas plys is juoko biggrin.gif

gal temperaturos daug turi?ar taip daznai per miegus sneka?mano mergina tai kazkuria cia nakti atsisedus kai pradejo rekauti,vos infarkto negavau is miegu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 08, 23:43)
geras ,matai kaip jums gerai.mes tai pernai vos isvaziavom.pirma karta buvom,ir tai tik tada kai gydytoja pasikeitem.kai nuejau i ligoniu kasas tai nustebo ten visos,sako ,vaikas su tokiom ligom o pirma karta i sanatorija vaziuoja. schmoll.gif bet kiek girdejau tai i palanga 1 karta i metus leidzia ,i druskininkus 2 g.gif

viska priklauso nuo gydytoju, ot kokie jie yra,juk ne isju kisenes vaziuojam:oh mano gydytoja vaiko irgi nebutu siuntus,tipo neturi teises,negauna siuntimu,o pulmonologe iskarto pasake gerai gerai,tik nueikit pas rebilotologo,ten tipo rebilitacija praeiti,bet netycia tarpdury susitikau suvedeju,aiskus as nezinau kas jis toks blush2.gif as sakau mes turim vaziuoti i sanatorija,tik va dabar suzinojau kad rikia rebilitacija praeiti,pasikviete mus i kabineta pas save,jis pasiziurejo i vaika,paklause sukokia liga vaziuojam,surase dokumentus ir viskas,sako eikit pas pulmonologes ir isanatorija maukit,nu geras galvoju,o jis sako matau kad turit daug bedu,o as dar slapia kol ji sunesiojau pirmyn atgal,tik galvoju gal jis norejo koki vokeli gauti,o as atejau su pustuscia pinigine,eilini kart musu kely pasitaiko geri zmones,kurie mums padeda,ne del pinigu,o is pareigos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
va pamirsau pasakyti treciadieni susitinku su ta daktare cia apie tuos vaistus kur rasiau cia is tos pacios terapijos,jinai maziaus ligos nezino niu ir paziuresiu kaip jinai is kakiu ligas pasako,jai patvirtins tai tada tikrai ju siulomus vaistus pradesiu naudoti,o jei apsisaukele tai kitaip snekesiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 08, 23:46)
mano dickis bludyti pradejo dainuoja joja joja,nu stok,ir vel jojam jojam cia miegodamas dabar dainuoja nu man tuoj pilvas plys is juoko biggrin.gif

o rimtai gal cia nepries gera kad jis dainuoja,nenoriu gasdinti verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(evel1 @ 2010 02 08, 23:51)
va pamirsau pasakyti treciadieni susitinku su ta daktare cia apie tuos vaistus kur rasiau cia is tos pacios terapijos,jinai maziaus ligos nezino niu ir paziuresiu kaip jinai is kakiu ligas pasako,jai patvirtins tai tada tikrai ju siulomus vaistus pradesiu naudoti,o jei apsisaukele tai kitaip snekesiu schmoll.gif

kai suprasti is kakiu ligas pasako???? blink.gif
NU gerai mergaites tikrai jau begu i lovyte silta,pries tai uzsuksu i WS .lABOS NAKTIES, mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 08 vasario 2010 - 22:53
nu ir nusirasiau is tos pacios parapyjos ir is akiu blyn.
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 09, 00:50)
viska priklauso nuo gydytoju, ot kokie jie yra,juk ne isju kisenes vaziuojam:oh mano gydytoja vaiko  irgi nebutu siuntus,tipo neturi teises,negauna siuntimu,o pulmonologe iskarto pasake gerai gerai,tik nueikit pas rebilotologo,ten tipo rebilitacija praeiti,bet netycia tarpdury susitikau suvedeju,aiskus as nezinau  kas jis toks  blush2.gif as sakau mes turim vaziuoti i sanatorija,tik va dabar suzinojau kad rikia rebilitacija praeiti,pasikviete mus i kabineta pas save,jis pasiziurejo i vaika,paklause sukokia liga vaziuojam,surase dokumentus ir viskas,sako eikit pas pulmonologes ir isanatorija maukit,nu geras galvoju,o jis sako matau kad turit daug bedu,o as dar slapia kol ji sunesiojau pirmyn atgal,tik galvoju gal jis norejo koki vokeli gauti,o as atejau su pustuscia pinigine,eilini kart musu kely pasitaiko geri zmones,kurie mums padeda,ne del pinigu,o is pareigos thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

jo dar yra geru zmoniu,ne visi tik sau naudos ziuri drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 08, 23:53)
nu ir nusirasiau is tos pacios parapyjos ir is akiu blyn.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
as jau maniau kad naujas ligu metodas toks KAKIO lotuliukas.gif lotuliukas.gif NE NU TU CIA PAVARIAI
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 08 vasario 2010 - 22:55
QUOTE(evel1 @ 2010 02 09, 00:53)
nu ir nusirasiau is tos pacios parapyjos ir is akiu blyn.

lotuliukas.gif biggrin.gif lotuliukas.gif biggrin.gif o dabar jau man is juoko pilvas sprogs lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vmm32: 08 vasario 2010 - 22:55
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 08, 23:54)
lotuliukas.gif  biggrin.gif  lotuliukas.gif  biggrin.gif  o dabar  jau man is juoko pilvas sprogs lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

O MAN IR ASAROS ISTRYSKO
lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
ne nebijau,nes cia ne pirmas kartas kaip jis bludyja kazin kokia siandien menulio faze,taip tai per pilnati jis daugiausia sitaip vienas atvejis buvo,bet cia pries gerus kokius 4metus miegu as,bet girdziu kazkas kambary vaiksto,girdziu,kad bega kazkur kazkas atrodo taip kaip radijatorius butu prakiures ir begtu vanduo,uzsidegu sviesa ziuriu nu gi mano vyrukas i kampa atsistojas siuse daro,kaip riktelejau tas kaip pasoko sako mama ko reki,sakau ziurek ka padarei,o jis sako as i tuoleta ejau vuetoj tuoleto pas mus i kambary atejo miegodamas,bet jau senei nebludyjo o kakta paciupinejau salta.
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 09, 00:00)
ne nebijau,nes cia ne pirmas kartas kaip jis bludyja kazin kokia siandien menulio faze,taip  tai per pilnati jis daugiausia sitaip vienas atvejis buvo,bet cia pries gerus kokius 4metus miegu as,bet girdziu kazkas kambary vaiksto,girdziu,kad bega kazkur kazkas atrodo taip kaip radijatorius butu prakiures ir begtu vanduo,uzsidegu sviesa ziuriu  nu gi mano vyrukas i kampa atsistojas siuse daro,kaip riktelejau tas kaip pasoko sako mama ko reki,sakau ziurek ka padarei,o jis sako as i tuoleta ejau vuetoj tuoleto pas mus i kambary atejo miegodamas,bet jau senei nebludyjo o kakta paciupinejau salta.

gerai kad jusu begulinciu neapsisiojo lotuliukas.gif tai lunatikuoja naktim?
man atrodo kad jau nebepilnatis,nes mano mazius jau miega naktim lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Dabar tikrai jau begu begu begu is cia,CIUS MERGAICIUKES mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 08 vasario 2010 - 23:04