Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(evel1 @ 2010 02 08, 23:13)
biggrin.gif geras klausimas,nu vienas dalykas,kad niekam ant galvos neleidziu sau sik.........gyvenimas ismoke,kad uz save pastoveti drucei reikia nes niekas kitas to nepadarys,esu gyvenime sitam daug nukentejus kitiems gero darydama,dabar atidzei renkuosi zmones su kureis bendrauju jei is ju puses pamatau,kad bando sukciauti  ar padlaiziauja velniop pasiunciu,jei matau,kad kalba ir smeizia i akis ziuredamas galiu gerkle perkasti,nu ir pijoku nemegstu uztai taip vadina,bet,bet ,bet esu po mergeles zenklu gimus,o mergeles nuosirdzios,tiesa tai jei zmogui is tiesu pagalbos reikia galiu ir dusia atiduoti.

Va kas liecia zenkla mergele,pritariu thumbup.gif jie geros sirdies zmonies,kartasi greit pazeidziami verysad.gif ,bet jie zino savo gyvenimo verte,stiprus,atlaiko visus gyvenimo smugius thumbup.gif
As tai esu liutas,bet tas gerasis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
LOPERAMID- RATIOPHARM. mantas gere nuo viduriavimo.tabletes mazos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 08, 23:19)
lotuliukas.gif Ai čia pradininkas šios pravardės mano centro šoferuks, velnio neštas ir pamestas, jo pergedusios smegenėlės kažkodėl išmastė kad aš birbynė. Pradėjo pirmiausia mikriuke visi teip mane vadint, o vėliau ir po visą centrą pasklido.  lotuliukas.gif  Iš pradžiu kiek dėjau į kupras visiems kaip taip pavadindavo, dabar pripratau, kaip savas vardas.  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Net keista kaip dar kas centre Ernesta pašaukia. doh.gif  lotuliukas.gif
Vaje, net plaukai iš siaubo pasistojo perskaičius, brrrr.  doh.gif

Gerai merginos labanakt. Lekiu jau į lovyte ir dar siaubo filmo pažiet. Geriausia pasaka prieš naktį.  lotuliukas.gif

Bet graziai skamba birbyne,tubut vejurkas ir esi lotuliukas.gif visur taves pilna.Labos tau nakties 4u.gif ,nu bet tas siaubo filmas pries nakti tai doh.gif uij negaliu as ju ziureti,as net pvz ta filma "Anakonda" simta kartu macius ir kiekviena karta nejauku ir baisu ziureti unsure.gif atrodo nesu baile,bet nesiaubaku gerbeja schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 09, 00:01)
Smektos negalima duoti, jei vaikas viduriuoja. Organizmas taip išsivalo nuo visokių negėrybių. Kai jau nebeturės kuom viduriuoti, tada duokit smektos. Ji suriša viską, todėl nustojama viduriuoti. Kol viduriuoja, reikia duoti probiotikų, gerų bakterijų, pvz linex, bifolak, jogurto kapsulių. Daugiau gerti duokit, kad nebūtų dehidratacijos, nes važiuosit į ligoninę po lašinėm pagulėti. Geriau nieko nevalgyti, neapkrauti organizmo. Sultinukas, jokiu būdu jogurto neduoti, nes pieno produktai sunkiau virškinami. Geriau arbatos su džiūvėsiu.
Labos mamukai smile.gif nesirkit ir pačios neužsikrėskit. Laikykitės švaros.

ziurek tu man g.gif ziurint kaip tur but viduriuoja blink.gif jei labai daznai ,daudiau kaip 5 kartus i diena ,tai jau reikia.nes skysciu netenka viduriuojant,del to reikia stabdyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 08, 23:20)
LOPERAMID- RATIOPHARM.   mantas gere nuo viduriavimo.tabletes mazos g.gif

o irgi koki virusa buvot pa gave?
ar suni jau pavedziojai? lotuliukas.gif
Na mergaites,eisiu as jau miegoti,kazko akys skauda nuo to kompo,tai saldziu,ramiu sapnu 4u.gif ryt sveiki visi bukit mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 08 vasario 2010 - 22:28
nu va o as durnele pieniskos isviriau,bet kad taip prase vaikas negalejau atsakyti jam,jei buciau zinojus buciiau nevirus,dabar jau guli bando uzmikti,maziusirgi jau nuluzo,temperaturos dabar neturi.
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 09, 00:25)
o irgi koki virusa buvot pasigave?

kaska sanatorijoj pasigavom.ten sake daug kas siemet sirgo.siaubas mes visi 3 vemem ,viduriavom,temp buvo39,as ir dukra pora dienu ir pasveikom,o Mantas tai ilgai labai.tik su antibijotikais isgijo namie.mes ir is sanatorijos anksciau gryzom 5 gal dienom wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 08, 23:29)
kaska sanatorijoj pasigavom.ten sake daug kas siemet sirgo.siaubas mes visi 3 vemem ,viduriavom,temp buvo39,as ir dukra pora dienu ir pasveikom,o Mantas tai ilgai labai.tik su antibijotikais isgijo namie.mes ir is sanatorijos anksciau gryzom 5 gal dienom wub.gif

bet kiek zinau antibijotikai vurusu negydo? g.gif na gerai kad tik penkiom dienom anksciau,o ne tik kai atvykot pasigavot unsure.gif ar vaziuosit siais metais?
mes balandzio 8d ir rugpjucio pabaigoj uzsirase
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 08 vasario 2010 - 22:32
QUOTE(vikma @ 2010 02 09, 00:25)
o irgi koki virusa buvot pa gave?
ar suni jau pavedziojai? lotuliukas.gif
Na mergaites,eisiu as jau miegoti,kazko akys skauda nuo to kompo,tai saldziu,ramiu sapnu 4u.gif ryt sveiki visi bukit mirksiukas.gif

aha jau pavedziojau.nepamirsau siandien lotuliukas.gif prie kompo tycia nesedau kol neisvedziau sunio ir mantas kol neuzmigo biggrin.gif nes jau kai uzsikabinu... doh.gif lotuliukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
liutai karalei geri zmones,bet irgi savo tikslo siekia,o man patinka siaubo filmai labai.
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 09, 00:26)
nu va o as durnele pieniskos isviriau,bet kad taip prase vaikas negalejau atsakyti jam,jei buciau zinojus buciiau nevirus,dabar jau guli bando uzmikti,maziusirgi jau nuluzo,temperaturos dabar neturi.

as tai aktimelo daviau tada kai viduriavo wub.gif gero norejau wub.gif mantas megsta ,imunitetui gerai.kai pasakiau daktarei ,tai jau gavau doh.gif nieko pienisko-griestai smile.gif
Atsakyti
as tau aisiu miegoti schmoll.gif pabandyk. doh.gif
Atsakyti