Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

jie tvartuose negyvena,ot butu gerai,kad zalciuku mazyciu kur rasciau tai kiekvienai is jusu po dovanele tureciau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 08, 22:51)
aha dar ir kaip keturiolikos metu sveriau 72kg,bet patikekit manim oho kaip ibegdavau,pernai mokyklos laiku sakydavo papai kliuksi kaip begi,o as labai tokia buvau i sirdi priimdavau tuos izeidineimus,tai viena tokia drauge;-;nu cia kabutese patare krutis susiverzti elastiniu bintu kaip beksiutai jie nekliukses,nu ka taip ir padarydavau begu krosa papukai nekliuksi,bet zinot ir aukti buvo nustojie jie man,kaip dabar pamastau tai kokia dura buvau.

nu as dabar tiek sveriu blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif bet nieks cepelinuku nevadina,isviso niekaip nevadina lotuliukas.gif o su krosu begimu tai man ir kliuksedavo,bernai juokdavos,bet as ju nesiraisiodavau,galbut todel ir uzaugo dideli lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet deja is ju dabar praktiskai puse beliko lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif vyras sako kai susipazinom,buvo uzko uzgriebti,sako o dabar nieko,nu yra dar ju,bet jam tipo maza lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 08, 22:55)
Vardas -Ilona,bet vienas pacanas pamirso mano varda ,tik prisimine kad is I raides ,taip ir pavadino Izabele ir prilipo...ir visi taip vadino,net tikra varda buvau pamirsusi blush2.gif ir dabar kai susitinku ka is m-klos tai taip ir saukia Izabele...o jau nuo to laiko praejo 28 metai....... blush2.gif  mirksiukas.gif

geras, lotuliukas.gif turbut tas pacanas ,koks gerbejas buvo wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 08, 22:55)
Čia tai geras su tuo žalčiu, bet jaučiu neišsigasčiau, butu įdomu taip pamatyt.  biggrin.gif O  vat voras taip koks nusileistu palei mane iškart širdis trūktu. Nieko taip nebijau kaip vorų. Geriau kokios pelės, pacukai lakstytu aplink, tik ne voras.  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Aš visokių pravardžiu turėjau, bet geriausia tai centre dabar man prilipinta, Birbynė.  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

o kodel birbyne lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(evel1 @ 2010 02 08, 22:55)
jie tvartuose negyvena,ot butu gerai,kad zalciuku mazyciu kur rasciau tai kiekvienai is jusu po dovanele tureciau thumbup.gif

as tikiuosi sianakt nesapnuosiu tu padaru unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 08, 22:57)
geras, lotuliukas.gif turbut tas pacanas ,koks gerbejas buvo wub.gif
Papildyta:


Atspejai.....lyg ir meile buvo wub.gif wub.gif

O as voru visai nebijau...galiu ir i ranka paimti ....
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 08, 22:59)
Atspejai.....lyg ir meile buvo wub.gif  wub.gif

O as voru visai nebijau...galiu ir i ranka paimti ....

as irgi voru nebijau thumbup.gif mes kojes durniai kai vaikai buvom pesiodavom unsure.gif
Atsakyti
vikma o tegul taviskis nusipiesia jai jam mazi,kaip maniskis sako geriau maziukai negu kaip karves tesmenys sako tai atsigules galetum ant vieno papo atsigulti o su kitu uzsikloti,sako mazi taip nenutysta kaip dideli,jis filme pamate papus didelius nutysusius tai ciut nesusiveme,o man ernestytos pravarde faina birbyne,dabar tai ne cepelinu o ragana vadina doh.gif
Atsakyti
Smektos negalima duoti, jei vaikas viduriuoja. Organizmas taip išsivalo nuo visokių negėrybių. Kai jau nebeturės kuom viduriuoti, tada duokit smektos. Ji suriša viską, todėl nustojama viduriuoti. Kol viduriuoja, reikia duoti probiotikų, gerų bakterijų, pvz linex, bifolak, jogurto kapsulių. Daugiau gerti duokit, kad nebūtų dehidratacijos, nes važiuosit į ligoninę po lašinėm pagulėti. Geriau nieko nevalgyti, neapkrauti organizmo. Sultinukas, jokiu būdu jogurto neduoti, nes pieno produktai sunkiau virškinami. Geriau arbatos su džiūvėsiu.
Labos mamukai smile.gif nesirkit ir pačios neužsikrėskit. Laikykitės švaros.
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 08, 23:01)
vikma o tegul taviskis nusipiesia jai jam mazi,kaip maniskis sako geriau maziukai negu kaip karves tesmenys sako tai atsigules galetum ant vieno papo atsigulti o su kitu uzsikloti,sako mazi taip nenutysta kaip dideli,jis filme pamate papus didelius nutysusius tai ciut nesusiveme,o man ernestytos pravarde faina birbyne,dabar tai ne cepelinu o ragana vadina doh.gif

kitiems vyrams patinka tarp papupuku susmukti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ne as ir nenoreciau toki uiki bambos schmoll.gif subinike atkisus reiktu vaiksciot...
o ko tokia ziauri esi,kad ragana tave vadina lotuliukas.gif ?
Papildyta:
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 08, 23:01)
Smektos negalima duoti, jei vaikas viduriuoja. Organizmas taip išsivalo nuo visokių negėrybių. Kai jau nebeturės kuom viduriuoti, tada duokit smektos. Ji suriša viską, todėl nustojama viduriuoti. Kol viduriuoja, reikia duoti probiotikų, gerų bakterijų, pvz linex, bifolak, jogurto kapsulių. Daugiau gerti duokit, kad nebūtų dehidratacijos, nes važiuosit į ligoninę po lašinėm pagulėti. Geriau nieko nevalgyti, neapkrauti organizmo. Sultinukas, jokiu būdu jogurto neduoti, nes pieno produktai sunkiau virškinami. Geriau arbatos su džiūvėsiu.
Labos mamukai smile.gif nesirkit ir pačios neužsikrėskit. Laikykitės švaros.

Matai kaip g.gif o tai kodel tada gydytojai iskarto siulo gerti ta smekta?as savo vaikui nesu davus jos,nes nesam tureje tokios problemos,tik kai 3savaiciu gulejom ligoninej,biski skysciau pakakojo iskarto dave ta smekta,taip uztrauke vidurius jam kad ligoninej tik su krapstuku beiskakino,ir pasake,kad mes vargsim su tustinimusi,taip ir yra cieli 3m doh.gif
Papildyta:
QUOTE(evel1 @ 2010 02 08, 23:01)
vikma o tegul taviskis nusipiesia jai jam mazi,kaip maniskis sako geriau maziukai negu kaip karves tesmenys sako tai atsigules galetum ant vieno papo atsigulti o su kitu uzsikloti,sako mazi taip nenutysta kaip dideli,jis filme pamate papus didelius nutysusius tai ciut nesusiveme,o man ernestytos pravarde faina birbyne,dabar tai ne cepelinu o ragana vadina doh.gif

niu kaip tavo bernuzelis ar belaksto i tuoleta?jetau sunki naktele jusu laukia unsure.gif kaip su temperatura?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 08 vasario 2010 - 22:11
QUOTE(evel1 @ 2010 02 08, 23:55)
jie tvartuose negyvena,ot butu gerai,kad zalciuku mazyciu kur rasciau tai kiekvienai is jusu po dovanele tureciau thumbup.gif

o as visai noreciau blush2.gif
Atsakyti
biggrin.gif geras klausimas,nu vienas dalykas,kad niekam ant galvos neleidziu sau sik.........gyvenimas ismoke,kad uz save pastoveti drucei reikia nes niekas kitas to nepadarys,esu gyvenime sitam daug nukentejus kitiems gero darydama,dabar atidzei renkuosi zmones su kureis bendrauju jei is ju puses pamatau,kad bando sukciauti ar padlaiziauja velniop pasiunciu,jei matau,kad kalba ir smeizia i akis ziuredamas galiu gerkle perkasti,nu ir pijoku nemegstu uztai taip vadina,bet,bet ,bet esu po mergeles zenklu gimus,o mergeles nuosirdzios,tiesa tai jei zmogui is tiesu pagalbos reikia galiu ir dusia atiduoti.
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 08, 23:59)
Atspejai.....lyg ir meile buvo wub.gif  wub.gif

O as voru visai nebijau...galiu ir i ranka paimti ....

o man vorai slykstu schmoll.gif rudeni tarakonu buvo atsirade visam name .bijojau i virtuve vakare eiti blush2.gif aciu die visi kaimynai naikino ,tai gal daudiau nebus g.gif o peliu nebijau ir as .nuo mazens ziurkenus auginau tai pripratus biggrin.gif evel1 kai mantas po sanatorijos vasara 2 savaites viduriavo ,tai sake jokiu budu negalima pieno roduk duot.nei jokiu aktimelu,yra tokie vaistai kurie greitai viduriavima stabdo.einu paziuresiu dar turiu.tuojau parasysiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vmm32: 08 vasario 2010 - 22:17
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 08, 23:01)
Smektos negalima duoti, jei vaikas viduriuoja. Organizmas taip išsivalo nuo visokių negėrybių. Kai jau nebeturės kuom viduriuoti, tada duokit smektos. Ji suriša viską, todėl nustojama viduriuoti. Kol viduriuoja, reikia duoti probiotikų, gerų bakterijų, pvz linex, bifolak, jogurto kapsulių. Daugiau gerti duokit, kad nebūtų dehidratacijos, nes važiuosit į ligoninę po lašinėm pagulėti. Geriau nieko nevalgyti, neapkrauti organizmo. Sultinukas, jokiu būdu jogurto neduoti, nes pieno produktai sunkiau virškinami. Geriau arbatos su džiūvėsiu.
Labos mamukai smile.gif nesirkit ir pačios neužsikrėskit. Laikykitės švaros.

smecta ir merga mano gere ir suo ir viskas ok thumbup.gif mirksiukas.gif

nu bet jusu tempas kalbu doh.gif nespeju blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NikeZ: 08 vasario 2010 - 22:16
QUOTE(vikma @ 2010 02 08, 21:58)

o kodel birbyne lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



lotuliukas.gif Ai čia pradininkas šios pravardės mano centro šoferuks, velnio neštas ir pamestas, jo pergedusios smegenėlės kažkodėl išmastė kad aš birbynė. Pradėjo pirmiausia mikriuke visi teip mane vadint, o vėliau ir po visą centrą pasklido. lotuliukas.gif Iš pradžiu kiek dėjau į kupras visiems kaip taip pavadindavo, dabar pripratau, kaip savas vardas. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Net keista kaip dar kas centre Ernesta pašaukia. doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(vikma @ 2010 02 08, 22:00)
as irgi voru nebijau thumbup.gif mes kojes durniai  kai vaikai buvom pesiodavom unsure.gif


Vaje, net plaukai iš siaubo pasistojo perskaičius, brrrr. doh.gif

Gerai merginos labanakt. Lekiu jau į lovyte ir dar siaubo filmo pažiet. Geriausia pasaka prieš naktį. lotuliukas.gif
Atsakyti