Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

ka,ka veike pieno norejo prisiciunkinti jie labai megsta,vasara tai kaimynu karves jie taip ismelzia pieno megejei,o as ju nebijau viena net i kambary buvau parsitempus sakiau priaukinsiu kaip peliu atsiranda jie geri gaudytojei,bet pabego rupuziokas,ir ezy prisijaukint norejau,bet paleist turejau,nes jauniklis buvo jie irgi pinuka megsta. lotuliukas.gif
Papildyta:
vikma tau galesiu pagauti zalciuka ir padovanoti galesi gazdinti ka nors.
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 08, 22:16)
zinot gryzus is darbo nuejau i tvarta karves melzti atsisedu,ant kedudes pasidedu kibira nu ir pradedu melsti,ta jau kaip spyre man net kibiras nuskriejo i kita gala,nu blyn buciau uzmu..........ja,pagalvojau sudurnavojo o gi nezinau nei kaip nei is kur zaltys tvarte atsidure,kaip sokau melzt tai ir zaltys isikabino jai i papa,bet nemaciau as jo tuo momentu,nu gi ir sako ciudu nebuna.

blink.gif unsure.gif doh.gif ohmy.gif scare.gif scare.gif swoon.gif bijau.gif fear.gif2:Nu jau nera baisesniu padaru,kaip gyvates,zalciai ir pan. As jau geriau su vilkais miegociau ,negu reiktu paliest ta bjaurybe doh.gif
O tai cia vasara buvo,ar dabar????????????????????????????????
Atsakyti
taip tas viduriavimas uzkreciamas dalykas,maziaus i tuoleta neleidziu kur dickis daro,ant puoduko liepiu daryti tai jam geda ant puoduko sedeti bumba sako as jau didelis o ant puoduko turiu sedeti sako neziurek cia dar pinpe pamatysi nu jus isivaizduojat baisulinys vyras mama pimpe pamatys siaubas juokas ima.
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 08, 22:30)
ka,ka veike pieno norejo prisiciunkinti jie labai megsta,vasara tai kaimynu karves jie taip ismelzia pieno megejei,o as ju nebijau viena net i kambary buvau parsitempus sakiau priaukinsiu  kaip peliu atsiranda jie geri gaudytojei,bet pabego rupuziokas,ir ezy prisijaukint norejau,bet paleist turejau,nes jauniklis buvo jie irgi pinuka megsta. lotuliukas.gif
Papildyta:
vikma tau galesiu pagauti zalciuka ir padovanoti galesi gazdinti ka nors.

neisivaizduoju kaip zalciai is karves tesmens piena ciulpia blink.gif blink.gif blink.gif o iskur jie cia ziema atsirado??
o del tokios dovanos,man sirdies smugis istikti gali,tai gal perleisk kas jais zaivis. mirksiukas.gif visi zino kad as ju bijau,specialiai erzina,as net zaisliniu tu bijau,net nesuprantu kodel g.gif kaip kiti voru bijo,taip as ju beprotiskai doh.gif
Papildyta:
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 08, 22:32)
blink.gif  unsure.gif  doh.gif  ohmy.gif  scare.gif  scare.gif  swoon.gif  bijau.gif  fear.gif2:Nu jau nera baisesniu padaru,kaip gyvates,zalciai ir pan. As jau geriau su vilkais miegociau ,negu reiktu paliest ta bjaurybe doh.gif
O tai cia vasara buvo,ar dabar????????????????????????????????

PRITARIU thumbup.gif bet su vilkai nemiegociau schmoll.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
ai beje mano pravarde jaunyste vilke buvo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 08 vasario 2010 - 21:34
ne vasara siandien va tvarte,bet kaip jis ten atsidure neisivaizduoju,turbut vyrelis cia mano prikiso nagus,dabar isvazeves i miesta,bet tuoj turi gryzti tai as jam parodysiuis kur kojos dyksta doh.gif
Papildyta:
o mane cepelinu mokykloj vadino tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 08, 22:33)
taip tas viduriavimas uzkreciamas dalykas,maziaus i tuoleta neleidziu kur dickis daro,ant puoduko liepiu daryti tai jam geda ant puoduko sedeti bumba sako as jau didelis o ant puoduko turiu sedeti sako neziurek cia dar pinpe pamatysi nu jus isivaizduojat baisulinys vyras mama pimpe pamatys siaubas juokas ima.

nu ciudininkas tas tavasis,o tai gal jau pradejo gedytis? blush2.gif
bet kazin kaip reikia jum issisukti,kad mazasis neuzsikrestu g.gif
mano bernuzelis,jei pratrystu nesupykciau,tik be vemimo ir temperaturos schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(evel1 @ 2010 02 08, 22:37)
ne vasara siandien va tvarte,bet kaip jis ten atsidure neisivaizduoju,turbut vyrelis cia mano prikiso nagus,dabar isvazeves i miesta,bet tuoj turi gryzti tai as jam parodysiuis kur kojos dyksta doh.gif
Papildyta:
o mane cepelinu mokykloj vadino tongue.gif

a tai sakai siurpraiza cia tau padare?????????? blink.gif nu jo majo...
o buvai panasi i cepelina???????
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 08, 22:37)
ne vasara siandien va tvarte,bet kaip jis ten atsidure neisivaizduoju,turbut vyrelis cia mano prikiso nagus,dabar isvazeves i miesta,bet tuoj turi gryzti tai as jam parodysiuis kur kojos dyksta doh.gif
Papildyta:
o mane cepelinu mokykloj vadino tongue.gif

Tai kaip suprantu,jie tvarte gyvena????Tai tau priperes mazu zalciuku...galesi vezt i turgu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O mane vadino mokykloje ir iki dabar dar vadina - Izabele arba Izabeliokas...
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 08, 22:45)
Tai kaip suprantu,jie tvarte gyvena????Tai tau priperes mazu zalciuku...galesi vezt i turgu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
O mane vadino mokykloje ir iki dabar dar vadina - Izabele arba Izabeliokas...

o gal tavo ir vardas Izabele? ax.gif
Atsakyti
aha dar ir kaip keturiolikos metu sveriau 72kg,bet patikekit manim oho kaip ibegdavau,pernai mokyklos laiku sakydavo papai kliuksi kaip begi,o as labai tokia buvau i sirdi priimdavau tuos izeidineimus,tai viena tokia drauge;-;nu cia kabutese patare krutis susiverzti elastiniu bintu kaip beksiutai jie nekliukses,nu ka taip ir padarydavau begu krosa papukai nekliuksi,bet zinot ir aukti buvo nustojie jie man,kaip dabar pamastau tai kokia dura buvau.
Atsakyti
[quote=Ernestytaaa,2010 02 08, 21:41]

Į "dvi minutės šlovės" dėja nesulaukėm pakvietimo, turbūt jau ir viskas. Nenuskilo. schmoll.gif Tai su šokiais nepasisekė, dabar mes su dramos grupe meginsim laimę "Lietuvos talentuose", vasario 28 bus jau atranka kaune. tongue.gif Žiur gal dramytei pasiseks, nes dramoj esam stipresnė grupė, daugiau pasieke.Tai bus matyt. smile.gif
Cia manau tikrai pakliusyt thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nenukabinkit nosiuku mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 08, 22:48)
o gal tavo ir vardas Izabele? ax.gif

Vardas -Ilona,bet vienas pacanas pamirso mano varda ,tik prisimine kad is I raides ,taip ir pavadino Izabele ir prilipo...ir visi taip vadino,net tikra varda buvau pamirsusi blush2.gif ir dabar kai susitinku ka is m-klos tai taip ir saukia Izabele...o jau nuo to laiko praejo 28 metai....... blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Čia tai geras su tuo žalčiu, bet jaučiu neišsigasčiau, butu įdomu taip pamatyt. biggrin.gif O vat voras taip koks nusileistu palei mane iškart širdis trūktu. Nieko taip nebijau kaip vorų. Geriau kokios pelės, pacukai lakstytu aplink, tik ne voras. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Aš visokių pravardžiu turėjau, bet geriausia tai centre dabar man prilipinta, Birbynė. doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Vikma, na bus matyt kaip seksis Talentuose, nebandysim- nežinosim. biggrin.gif Gal su dramyte labiau pasiseks. Jei ne, bent žinosim irgi kad bandėm. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernestytaaa: 08 vasario 2010 - 22:00