Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

sveikas merginos,kaip issilaikiusios mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 13, 12:05)
sveikas merginos,kaip issilaikiusios mirksiukas.gif

sveikute!kur buvai dingus,kaip sveikatele tavo vaikuciu?
Atsakyti
vaiku jau gera,nuo ju uzsikreciau pati tai maniau,kad vakar jau paskutinioji man ateina doh.gif
Atsakyti
musam tema lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 13, 12:52)
vaiku jau gera,nuo ju uzsikreciau pati tai maniau,kad vakar jau paskutinioji man ateina doh.gif

nu va. doh.gif ir as taip pat- jei vaikai serga ,tai ir as paskui. schmoll.gif sveik 4u.gif
Atsakyti
sveikutes


evel1 o tai kaip dabar jauties? eik tu sau isivaizduoju kaip blogai jautetes...
Atsakyti
siandien biskuteli geriau,tik va temperaturos nenumusu,nu vakar fsio maniau ir skrandi isvemsiu ir zarnos islys pro ana gala ir jiegas visas atime,dar maziui vakar ne kas buvo,tai dickis sokinejo aplink mus,vakar prislenku prie kompo paskaitau ka jus cia rasot ir atgal i lova net puoduko nenulaikiau,apie koki jus cia fotkiu albumu tinklapi raset kur ten ieiti reikia?
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 13, 14:05)
siandien biskuteli geriau,tik va temperaturos nenumusu,nu vakar fsio maniau ir skrandi isvemsiu ir zarnos islys pro ana gala ir jiegas visas atime,dar maziui vakar ne kas buvo,tai dickis sokinejo aplink mus,vakar prislenku prie kompo paskaitau ka jus cia rasot ir atgal i lova net puoduko nenulaikiau,apie koki jus cia fotkiu albumu tinklapi raset kur ten ieiti reikia?

paziurek i AZ .ar niekas tau neatsiunte nuorodos.jei ne tai parasyk,pasakysiu nes ernesute ir tau sukure albumiuka kad pasirodytumet 4u.gif
Atsakyti
evel1 ten ir tau sukure albumuka,kai iesisi matysi savo varda,ten gali jei nori sukelt savo foto
Atsakyti
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 13, 12:21)
paziurek i AZ .ar niekas tau neatsiunte nuorodos.jei ne tai parasyk,pasakysiu nes ernesute ir tau sukure albumiuka kad pasirodytumet 4u.gif


Ką tik nusiunčiau visą info evel1. 4u.gif Kaip tik prisedau trumpam. smile.gif Daba lekiu
fitness3.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 13, 14:24)
Ką tik nusiunčiau visą info evel1.  4u.gif Kaip tik prisedau trumpam.  smile.gif Daba lekiu
fitness3.gif

sestadienis ,barbe devyndarbe,pailsek mirksiukas.gif
Atsakyti
az pas mane tuscia,o jus ziuriu labai norit mane pamatyti arne,kaip bus geresne sveikata tada imsiu ir nufotraguosiu ai ir ira mazius nufotkytas su internetine kamera o kaip cia jums ja ikelti?
Atsakyti