Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

Sako, kad ta pačia liga sergantys vaikai yra kažkuom panašūs, turi tokių panašių bruožų..
Vikma, o tu neduosi man savo duomenų?
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 12, 21:36)
Sako, kad  ta pačia liga sergantys vaikai yra kažkuom panašūs, turi tokių panašių bruožų..
Vikma, o tu neduosi man savo duomenų?

ar senieji jau nebetinka ax.gif duosiu jei prasai,o tai cia turbut kai baigias tema todel ir reikia nauju ax.gif
del bruozu taip taip sutinku,kad panasumu turi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 12 vasario 2010 - 20:44
QUOTE(vikma @ 2010 02 12, 21:31)
thumbup.gif o kokiu dar tokiu pomiegiu turi?
Papildyta:

jo ir kur man panasi i ta mergyte taip pat VCP,bet vardas Vilte. smile.gif


Labai megsta zaisti su popieriais,ta prasme su dokumentais....as jam atiduodu nebereikalingus dokumentus,tai jis juos visus susidelioja ,raso uzpildo juos.....Taip pat megsta labai spalvinti knygutes,padeti man tvarkytis namuose.....o dabar pas mociute padeda tvarkytis....Jau 3 metai ,kaip sunesa ir sukrauna visas malkas kaime....jis neleidzia ne vienam krauti,tai jo darbas...per vasara sukrauna...padeda man darzuose raveti,prie sieno...zodziu visur ,kur tik as pati einu,ir jis su manimi...ir darzus padeda nuimti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Dar labai megsta buti barmenu- aptarnauti,paduoti kavos ir pan.....

Nu ka merginos damusim temuke?????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo izabele111: 12 vasario 2010 - 20:42
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 12, 21:40)
Labai megsta zaisti su popieriais,ta prasme su dokumentais....as jam atiduodu nebereikalingus dokumentus,tai jis juos visus susidelioja ,raso uzpildo juos.....Taip pat megsta labai spalvinti knygutes,padeti man tvarkytis namuose.....o dabar pas mociute padeda tvarkytis....Jau 3 metai ,kaip sunesa ir sukrauna visas malkas kaime....jis neleidzia ne vienam krauti,tai jo darbas...per vasara sukrauna...padeda man darzuose raveti,prie sieno...zodziu visur ,kur tik as pati einu,ir jis su manimi...ir darzus padeda nuimti thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Dar labai megsta buti barmenu- aptarnauti,paduoti kavos ir pan.....

Nu ka merginos damusim temuke?????

NU GERAS,SUPERINIS,MAMOS DIDZIAUSIAS PAGALBININKAS thumbup.gif BARMENUS DAR MEGSTA BUTI smile.gif TURBUT SVECIAI VISI PAVAISINTI VISAD LIEKA mirksiukas.gif
O kaip su broliu sutaria?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 12 vasario 2010 - 20:45
na Izabele ir pagalbininka turi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

maniske ziuri dabar sunkus vaikas,tai as galiu prie kompo pasedet biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 12, 21:43)
NU GERAS,SUPERINIS,MAMOS DIDZIAUSIAS PAGALBININKAS thumbup.gif BARMENUS DAR MEGSTA BUTI smile.gif TURBUT SVECIAI VISI PAVAISINTI VISAD LIEKA mirksiukas.gif
O kaip su broliu sutaria?

Su broliu anksciau bendraudavo normaliai...o dabar pesasi abudu,imtyniu eina...Butinai turiu as isikisti tarp ju.....O su sese tai graziai bendrauja....kartu zaidzia,piesia ,raso.....soka ir dainuoja.....Ir dar puikus masazuotojas thumbup.gif mociutei ir man kad ismasazuoja nugara thumbup.gif nereikia ir pinigu niekam moket mirksiukas.gif
Na ir prisigyriau blush2.gif doh.gif
Atsakyti
kilo klausimas kas yra blogiau pastovus tonusas ar kintantis g.gif
Atsakyti
Nauji namučiai 4u.gif

Mergaitės, kadangi truputį užtrukome su visais duomenų kėlimais, pasibaigė laikas, kai galėjau redaguoti temutę, todėl nesudėjau visos info, kurią gavau vėliau verysad.gif atsiprašau...tikiuosi, kita temutė bus papildyta labiau nei ši 4u.gif
Papildyta:
Nike, yra labai gerai pastovus tonusas, bet kai jis yra normalus, nei hipo nei hiper smile.gif o kintamas, tai jis didesnis, tai mažesnis, todėl mūsų mažės ir galvą sunkiau laiko, nes pečių juostos tonusas yra kintamas.
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 12, 19:55)
Ernestulka, nu nors tu ką, nerandu kur ten tas langelis, kurį paspaudus galėčiau foto įkelti, nu niekaip neįžlibinau 


Niu matau kol buvau nusprogus nuo kompo mankštai, NikeZ jau pagelbėjo. thumbup.gif

QUOTE(vikma @ 2010 02 12, 19:56)

Diekui diekui,jo fainuoliukai tie visi musu perlai 
deja as isprigimties blondine,ir nesu turejusi juodu plauku,bei trumpu,na tik vaikystej brolis buvo nuskutes  mano kasas,bet jie ataugo,ir labai net ilgi ataugo,iki subiniuko turejau
nuva kaip gerai kad pasirodem,ir nebereiks kvarsint galyciu ir isivaizduot


Vaje koks broliukas. doh.gif lotuliukas.gif
O aš deja gailiuos kad iš prigimties esu juodaplaukė. doh.gif Visą gyvenimėlį svajote svajoju apie šviesius plaukus, bet šią svajonę pasimėgavau tik baigdama šulytę, dvyliktoj klasėj , uj laiminga tada buvau. rolleyes.gif Daugiau dažyt šviesiai visų plaukų nesiryžau, nes kadangi tą šviesia spalvą išgavau tik per kelis kartus dažant, tai labai sukietėjo plaukai, vėliau vos ne vos juos sušvelninau. Daba tik karts nuo karto neiškentus pasidažau po kelias šviesias sruogytes tuo svajonė ir baigias. Ech.... rolleyes.gif

Ir mes su sese iki 7m turėjom kasas iki subiniukų. rolleyes.gif

QUOTE(vmm32 @ 2010 02 12, 20:10)
nenoriu tik isgazdint,bet ten kiek zinau reikia ramiai gulet ir netrumpai.bent kai man del stuburo dare.ar isgules tavo mazius?


Aha, labai ramiai reik tam magnetinio gaubte išgulėt. Aš ir labai bijojau kad neišgulėsiu ramiai nes dėl cerebrinio esu labai jautri garsiukams visokiems, o ten tokių apstu. Pirmasyk kaip darė irgi norėjau kad su narkozę darytu, bet daktarė neleido, tik liepė nusipirkt tokių raminamųjų vaistukų. Tai pavyko išgulėt. Antrą kartuką jau drasiau buvo. thumbup.gif

QUOTE(izabele111 @ 2010 02 12, 20:40)
Labai megsta zaisti su popieriais,ta prasme su dokumentais....as jam atiduodu nebereikalingus dokumentus,tai jis juos visus susidelioja ,raso uzpildo juos.....Taip pat megsta labai spalvinti knygutes,padeti man tvarkytis namuose.....o dabar pas mociute padeda tvarkytis....Jau 3 metai ,kaip sunesa ir sukrauna visas malkas kaime....jis neleidzia ne vienam krauti,tai jo darbas...per vasara sukrauna...padeda man darzuose raveti,prie sieno...zodziu visur ,kur tik as pati einu,ir jis su manimi...ir darzus padeda nuimti  Dar labai megsta buti barmenu- aptarnauti,paduoti kavos ir pan.....

Nu ka merginos damusim temuke?????


Koks šaunuoliukas. thumbup.gif wub.gif Ir mano draugiukai su dauno sindromu tokie patys. Kai gali ką kam padėt tai patys laimingiausi būna. Dar jeigu pagyri, labai draugiškai bendrauji tai ir iš kailio gali išsinerti. wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
nu va apziurejau visus.kokie fainuciai visi ,tokie laimingi vaikuciai,linksmi.kazkaip nuotaika tokia gera,taip gera i visu sypsenas paziurejus biggrin.gif nu bet vukmos koks profesorius-su akinukais,laikrascius skaito wub.gif
aciu MEDUTE 28 uz naujus namucius.kad tik nepasalintu musu tokiu pletkininkiu is SM lotuliukas.gif TIK IDOMU KUR VISOS DAMUSINETOJOS DINGO???gi penktadienis ,i darbus ir darzelius nereikia,kiba uzbaliavojot??? blink.gif

Papildyta:
tai nekalbat,ane?gerai einu miegot tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 12, 21:10)
nenoriu tik isgazdint,bet ten kiek zinau reikia ramiai gulet ir netrumpai.bent kai man del stuburo dare.ar isgules tavo mazius? g.gif



QUOTE(vikma @ 2010 02 12, 21:14)
tai jam su narkoze bus,nes besansu neisguletu,jei minute vietoj neissedi,tai ten tuo labiau schmoll.gif


Kai su dukra paskutinį kartą gulėjom Santariškėse,tai vienai mergaitei magnetą darė su narkoze.Ir ligoninėj laikė pusdienį, kol vaikas atsigavo po narkozės. Taigi nebijokit, jums ten viską paaiškins kas kaip.

Gryžtu pas jus po darbų, o jos jau temą baigia pribaigt 4u.gif . Nuotraukytes rytoj peržiūrėsiu, nors ir labai idomu, bet db per loptopą pasijungiau, o jis toks lėtas, kad kol pasikrauna tris kartus restartuojasi doh.gif .

Izabele, pas mus geros naujienos dėl brolio.Nors dokumentai dar neatsirado, bet kitą savaitę jau vežam jį į sanatoriją.Šiandien Šaferis padarė visus tyrimus, kraujagyslių echoskopiją.Pagaliau išrašė vaistus (jau nepamenu kokius doh.gif ). Siūlo važiuot į Druskininkus arba Abromiškes, nes Anykščiuose bankrutavo. Beja, rytoj Gimtajam Rokišky vėl bus straipsnis, nes mama Zibolienę ligoninėj sutiko.

O kaip tavo tėtis?
Atsakyti
labas 4u.gif
QUOTE(vikma @ 2010 02 12, 18:06)
O plazma norejau paklaust kodel tavo berniukui uzklejuota akyte,ar cia kad dirbtu kita akyte,ar po kokios operacijos?as albumuke uzmaciau ax.gif


na jam reikia nesiot akinukus,viena uzklijuoti,kad dirbtu kita akyte.bet jis taip izgudrejo,kad ziuri per apacia,nors pas ji akinukuose vienas stiklas matinis,bet reikia papildomai klijuoti.
siandien dar eism i uzgaveniu svente.vaikai galva baigia iskulti,kaip nori ten eiti doh.gif
Atsakyti