Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

Nike, aga, ačiū, jau įdėjau kelias naujas foto biggrin.gif
O jau mezgėjas tai nerealus, aš va nupirkau siūlų ir pažadėjau vyrui numegzti šaliką žiemai, tik nepasakiau kuriai žiemai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 12, 21:15)
cia nuo mano burbuliuko 4u.gif o as ziurejau i Tomika.nu koks jis man grazus,toks tikras vyras wub.gif

jo man irgi Tomas toks vyriskas,protingas atrodo,o dar kai pasake kad mezga tai isviso thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 12, 22:14)
tai jam su narkoze bus,nes besansu neisguletu,jei minute vietoj neissedi,tai ten tuo labiau schmoll.gif

o dieve doh.gif man atrodo kad neturetu jusu ilgai laikyt,nebent atsakymo is karto neatiduo.mus po narkozes kai dantukus taise ,ta pacia diena isleido blush2.gif
Atsakyti
Einu atidaryti naują temą, kas ne taip, tai pataisysim kitoje temoje biggrin.gif jei dar leis ją atidaryti
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 12, 22:12)
Nu zinok tikrai,tikrai mezga thumbup.gif As jam tik perku siulus o jis varo pirmyn!!Dabar turim jau 16 saliku.....ivairiausiu spalvu thumbup.gif
Va pasirodom..gal dar nematet...o jeigu matet- sorry mirksiukas.gif
user posted image

ot saunuolis.nuo keliu metu mezga?reikes ir man Manta mokint,nes man tai megzt labai patinka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 12, 21:16)
Nike, aga, ačiū, jau įdėjau kelias naujas foto biggrin.gif
O jau mezgėjas tai nerealus, aš va nupirkau siūlų ir pažadėjau vyrui numegzti šaliką žiemai, tik nepasakiau kuriai žiemai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

o as isviso nemoku megsti blush-anim-cl.gif2:bet va pazadejo drauge pamokyt megsti serveteles ir va butu sauniai saliku prisimegsti sau ir vaikui,o vyras nenesioja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 12, 21:16)
Nike, aga, ačiū, jau įdėjau kelias naujas foto biggrin.gif
O jau mezgėjas tai nerealus, aš va nupirkau siūlų ir pažadėjau vyrui numegzti šaliką žiemai, tik nepasakiau kuriai žiemai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

jau maciau bigsmile.gif as ir foto primeciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 12, 21:17)
o dieve doh.gif man atrodo kad neturetu jusu ilgai laikyt,nebent atsakymo is karto neatiduo.mus po narkozes kai dantukus taise ,ta pacia diena isleido blush2.gif

ne nu tikiuosi ilgai nelaikys doh.gif nors is darzelio grupes berniukas pragulejo santariskess 10d irgi magneta sake daryt vaziavo,bei encifalograma(jei gerai parasiau blush2.gif ) jiems dare,turbut ir mums viska darys g.gif
Atsakyti
einu visu vaikuciu foto paziuret,nes pirmai kol sukeliau savo ,tai internetas net atsijunge,o paskui eile prie kompo buvo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 12, 21:17)
Einu atidaryti naują temą, kas ne taip, tai pataisysim kitoje temoje biggrin.gif jei dar leis ją atidaryti

fainulyte kokia tavo mergyte, wub.gif bet kokia ji panasi toj fotoj kur su akinukais i viena mergyte rolleyes.gif
o kodel turetu neleist atidaryt?sakys virsijot jau kanors lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
o ir dar viena seimos nary (suniuka) isidejai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 12 vasario 2010 - 20:25
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 12, 21:19)
ot saunuolis.nuo keliu metu mezga?reikes ir man Manta mokint,nes man tai megzt labai patinka blush2.gif

Mociute ji ismokino...daugiau kaip metai jau mezgam....Butinai pamokyk Manta,gal jam patiks??Juk labai geras nusiraminimo budas....

Aciu uz pagyras blush2.gif mirksiukas.gif
Nu jo, mano Tomas toks delavaras,kad duok jam tik vadovauti....bet labai svelnus ir mielas vaikas wub.gif Aisku ,buna,pasipykstam...bet jis ant manes pykcio nelaiko.....
Papildyta:
QUOTE(vikma @ 2010 02 12, 21:24)
fainulyte kokia tavo mergyte, wub.gif bet kokia ji panasi toj fotoj kur su akinukais i viena mergyte rolleyes.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Ir man labai panasi i viena mergyte vardu Aukse....gulejom ligoninej kartu...ir jai VCP....
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 12, 21:27)
Mociute ji ismokino...daugiau kaip metai jau mezgam....Butinai pamokyk Manta,gal jam patiks??Juk labai geras nusiraminimo budas....

Aciu uz pagyras blush2.gif  mirksiukas.gif
Nu jo, mano Tomas toks delavaras,kad duok jam tik vadovauti....bet labai svelnus ir mielas vaikas wub.gif Aisku ,buna,pasipykstam...bet jis ant manes pykcio nelaiko.....

thumbup.gif o kokiu dar tokiu pomiegiu turi?
Papildyta:
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 12, 21:29)
Mociute ji ismokino...daugiau kaip metai jau mezgam....Butinai pamokyk Manta,gal jam patiks??Juk labai geras nusiraminimo budas....

Aciu uz pagyras blush2.gif  mirksiukas.gif
Nu jo, mano Tomas toks delavaras,kad duok jam tik vadovauti....bet labai svelnus ir mielas vaikas wub.gif Aisku ,buna,pasipykstam...bet jis ant manes pykcio nelaiko.....
Papildyta:

drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Ir man labai panasi i viena mergyte vardu Aukse....gulejom ligoninej kartu...ir jai VCP....

jo ir kur man panasi i ta mergyte taip pat VCP,bet vardas Vilte. smile.gif
OOOO Nikez pas tave albume jau meiles diena jaucias wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 12 vasario 2010 - 20:32