Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(Medute28 @ 2010 02 12, 20:26)
na va, tema beveik sukurta, o damušėjos pagrindinės nėra biggrin.gif

o kuri cia yra ta damusinetoja? g.gif
Atsakyti
Ernestulka, nu nors tu ką, nerandu kur ten tas langelis, kurį paspaudus galėčiau foto įkelti, nu niekaip neįžlibinau doh.gif g.gif
Atsakyti
[quote=izabele111,2010 02 12, 20:33]
Nu merginos jus ir pavarot doh.gif
Perziurejau naujas nuotraukytes....Vikma ir Vmm32 nu labai mieli jusu burbuliukai wub.gif wub.gif Tarp kitko Vikma isivaizdavau tamsia trumpais plaukais....o Vmm32 butent labai panasisi ir nuspejau mintyse....
Papildyta:

Diekui diekui,jo fainuoliukai tie visi musu perlai wub.gif thumbup.gif 4u.gif
deja as isprigimties blondine,ir nesu turejusi juodu plauku,bei trumpu,na tik vaikystej brolis buvo nuskutes mano kasas,bet jie ataugo,ir labai net ilgi ataugo,iki subiniuko turejau ax.gif blush2.gif
nuva kaip gerai kad pasirodem,ir nebereiks kvarsint galyciu ir isivaizduot lotuliukas.gif
Atsakyti
Evel1 mūsų aktyvistė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 12, 20:55)
Ernestulka, nu nors tu ką, nerandu kur ten tas langelis, kurį paspaudus galėčiau foto įkelti, nu niekaip neįžlibinau  doh.gif  g.gif

o tu atradai ta albuma kur jums reikia foto isideti?
Papildyta:
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 12, 20:34)
Evel1 matyt vaikučiai rimčiau susirgo, kad jos nėra..  unsure.gif
Kažin kaip Jolitos Miglutė. Kažkur mamos užkritusios  g.gif

jo ir joolita ziuriu nebeuzeina unsure.gif kazin kaip mergyte?ir naujokiu nesimato ax.gif nors ir as turbut dar prie tu naujuju skaitaus lotuliukas.gif ax.gif
o Izabele jusu sunus tikrai megsti moka???????????? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 12 vasario 2010 - 20:09
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 12, 20:55)
Ernestulka, nu nors tu ką, nerandu kur ten tas langelis, kurį paspaudus galėčiau foto įkelti, nu niekaip neįžlibinau  doh.gif  g.gif

ivesk pass is naujo ,ir as kelias diena kariavau kol daejo kad reikia ivest pass is naujo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 12, 19:33)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:

mes praeitais kaip gulejom klinikose del epilepsijos,nes daznai kartodavos ir ilgai uztrukdavo,tai ir issiunte tyrimams,i rpoto sako noresim po metu matyt jus vel,ir uzregistruosim magnetui,tai va priejo eile,dvi savaites vargau kolprisiskambinau,poto sako gerai kad paskambinot,nes 23d jums paskirtas,blin sakau mes turim pas genetiku vaziuoti,jau menuo laukiam,nu tai perkele kitai savaitiai,ir liepe diena anksciau atvykti,okita diena tas magnetas,tik va klausymas kiek ilgai laikys g.gif
na nevien todel kad nekalba,as cia tik taip pasakiau blush2.gif

nenoriu tik isgazdint,bet ten kiek zinau reikia ramiai gulet ir netrumpai.bent kai man del stuburo dare.ar isgules tavo mazius? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 12, 21:00)
o Izabele jusu sunus tikrai megsti moka???????????? rolleyes.gif

Nu zinok tikrai,tikrai mezga thumbup.gif As jam tik perku siulus o jis varo pirmyn!!Dabar turim jau 16 saliku.....ivairiausiu spalvu thumbup.gif
Va pasirodom..gal dar nematet...o jeigu matet- sorry mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo izabele111: 12 vasario 2010 - 20:15
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 12, 20:33)
vm32 savo saulyciu tortadienius svesim kartu,maniskei kovo2d. smile.gif  wub.gif

geras 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 12, 21:10)
nenoriu tik isgazdint,bet ten kiek zinau reikia ramiai gulet ir netrumpai.bent kai man del stuburo dare.ar isgules tavo mazius? g.gif

tai jam su narkoze bus,nes besansu neisguletu,jei minute vietoj neissedi,tai ten tuo labiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 12, 21:33)
Nu merginos jus ir pavarot doh.gif
Perziurejau naujas nuotraukytes....Vikma ir Vmm32 nu labai mieli jusu burbuliukai wub.gif  wub.gif Tarp kitko Vikma isivaizdavau tamsia trumpais plaukais....o Vmm32 butent labai panasisi ir nuspejau mintyse....
Papildyta:

thumbup.gif Nu tavo mergaite saunuole thumbup.gif Saunu ,kad moka save apginti ir dar atkirsti...ir kitus apginti.....

Ryte lijo,o pries piet kaip pradejo snigti....tai ir dabar varo....o man dar reikejo visa diena soferiaut....kelias baisus...kaip pavargau doh.gif

cia nuo mano burbuliuko 4u.gif o as ziurejau i Tomika.nu koks jis man grazus,toks tikras vyras wub.gif
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 12, 21:12)
Nu zinok tikrai,tikrai mezga thumbup.gif As jam tik perku siulus o jis varo pirmyn!!Dabar turim jau 16 saliku.....ivairiausiu spalvu thumbup.gif

geras thumbup.gif nu ir saunuolis clap.gif visa seima va su graziais salikais vaiksto,kiekviena diena naujus detis galima, mirksiukas.gif
Atsakyti