Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

NikeZ, aš juk tik albumiuko įkūrėja, o jo šeimininkės juk mes visos. group.gif
Oj per skubėjimą nespėjau visų naujų albumėlių sukurt. Tad kuriu dar jame nėra, pasisakykit. mirksiukas.gif Tuoj nusiusiu ir domicelei visa info apie jį. mirksiukas.gif

Labai fainos visų naujos nuotraukytės. wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Beje Vmm2, kartukais dėl vežimėlio ne kauno neįgaliojo jaunimo užimtumo centriuke buvai? Jei teip, tai mano centriuke. biggrin.gif
Atsakyti
Plaza kiek tu vaikuciu turi ? bigsmile.gif mazieji wub.gif

Nikez as galvojau, kad tu tikra blondine, o pasirodo dazyta lotuliukas.gif tavoji ir tu wub.gif

reiks ir man ikelti nauju pasirodyti, gal namie prie kompo prisesiu mirksiukas.gif


Papildyta:
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 12, 15:31)
NikeZ, aš juk tik albumiuko įkūrėja, o jo šeimininkės juk mes visos.  group.gif
Oj per skubėjimą nespėjau visų naujų albumėlių sukurt. Tad kuriu dar jame nėra, pasisakykit.  mirksiukas.gif Tuoj nusiusiu ir domicelei visa info apie jį.  mirksiukas.gif

Labai fainos visų naujos nuotraukytės.  wub.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Beje Vmm2, kartukais dėl vežimėlio ne kauno neįgaliojo jaunimo užimtumo centriuke buvai? Jei teip, tai mano centriuke.  biggrin.gif

o kur musu sokijeles nuotraukytes naujos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linele.m @ 2010 02 12, 17:34)
Plaza kiek tu vaikuciu turi ?  bigsmile.gif mazieji  wub.gif

Nikez as galvojau, kad tu tikra blondine, o pasirodo dazyta  lotuliukas.gif tavoji ir tu  wub.gif

reiks ir man ikelti nauju pasirodyti, gal namie prie kompo prisesiu  mirksiukas.gif 
Papildyta:

o kur musu sokijeles nuotraukytes naujos  mirksiukas.gif

biggrin.gif blodine pagal isvaizda ar pagal prota ? lotuliukas.gif
parjuokinai hihihi.gif didis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NikeZ: 12 vasario 2010 - 16:35
QUOTE(NikeZ @ 2010 02 12, 15:35)
biggrin.gif blodine pagal isvaizda ar pagal prota ?  lotuliukas.gif
parjuokinai  hihihi.gif  didis.gif


kaip cia pasakius lotuliukas.gif taip ir galvojau , kad klausi lotuliukas.gif o kaip pati jautiesi lotuliukas.gif

galvojau, kad naturaliai sviesus plaukai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 12, 16:42)
Hm, nesupratau nieko merginos. Pažiurėkit ar jūs įeinat šiandien į fotobucketa? Ėjau į mūsų bendrą, meta kad slaptažodžiai neteisingi, pabandžiau  į kitą savo fotobucketą pasijungt , irgi tas pat..  g.gif  blink.gif

Tai va, mimmi, kap būna.  doh.gif  doh.gif  doh.gif  lotuliukas.gif

aciu Ernestytaaa uz albumeli 4u.gif veliau pasirodysim ir mes.jei mokesiu blush2.gif
Atsakyti
[quote=Ernestytaaa,2010 02 12, 15:25]
Na bent mane teisingai įsivaizdavai, nes logotipe iš tiesu aš. hihihi.gif
O mergaitė vakar pervargo nuo įtemptos dienelės, šokių repeticijų ir lėkimo į renginuką, kaip minėjau kad šoksim vakar vienoj kauno mokykloj. Buvo pirmasis man šokių pasirodymas po sugryžimo, tai žiauriai jaudinaus, juolab kad visi labai džiaugės kad vėl šoku , tikėjos iš manęs kažkokių stebuklų. doh.gif Laukdama mūsų grupės pasirodymo eilės, mintyse dėliojausi naujausia šokį kurio repeticijas aš turėjau tik tris, o apie sena kuri šokau dar prieš išėjimą iš šokių, ir gryžus dabar atrodė tebemokėjau atmintinai, visai neapgalvojau. Ir ką. Tą senąjį šokį šokom pirmaji, ir tokią žioplą klaidą pačioj jo pradžioj išvėliau, kad užsimaniau skradžiai žemę prasmegt. doh.gif Bent ačiū dievui nepasimečiau. doh.gif Išsišiepiau iki ausų ir toliau normaliai jau atšokau. Bet tokia nevekšlą, kad žodžių ant savęs trūkstą. doh.gif doh.gif doh.gif Geriausia šokėja tipo. blush2.gif Jooooo
Teisingai. drinks_cheers.gif Nėr ko dėl tokių nebrendylų nervuotis, nors tą minutę kaip paskaičiau ten tai kraujukas irgi biški pavirė. aggressive.gif
drinks_cheers.gif

Tą prasme, magnetinį rezonansą darysit? Jei taip, tai pats tas jo tyrimas trunka apie 20min. Manes net neguldė į ligoninę kai jį dariaus, o jus sakė guldys? g.gif Dėl ko darysit jį?

Tiu vienintele ir tesi su tikru veidu thumbup.gif mirksiukas.gif
Na manau nieks tos tavo klaideles nepastebejo smile.gif vistiek viskas praejo gerai,o koks jausmas kai poto jusu pasirodyma palydi plojimai clap.gif clap_1.gif clap_1.gif
o magnetini darys del epilepsijos,kodel nekalba,ir dar del kazko,nebepamenu,metus eilej stovim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 12, 18:31)
NikeZ, aš juk tik albumiuko įkūrėja, o jo šeimininkės juk mes visos.  group.gif
Oj per skubėjimą nespėjau visų naujų albumėlių sukurt. Tad kuriu dar jame nėra, pasisakykit.  mirksiukas.gif Tuoj nusiusiu ir domicelei visa info apie jį.  mirksiukas.gif

Labai fainos visų naujos nuotraukytės.  wub.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Beje Vmm2, kartukais dėl vežimėlio ne kauno neįgaliojo jaunimo užimtumo centriuke buvai? Jei teip, tai mano centriuke.  biggrin.gif

buvau piliakalnio gatvei.kol radau doh.gif
Atsakyti
[quote=vmm32,2010 02 12, 15:08]
o jei tam paciam mieste pas daktarus tai neduoda?tu matai kiek as dar visko nezinau...

manau turetu skirti,nes matydavau anksciau prie musu namo kiekviena diena veziodavo berniuka kazkur tas socialinio autobusiukas,bet reikia jau anksciau susizinoti kada jums reikia,kad paskirtu,nes jei bus uzimtas tada negalesit pasinaudoti,tai as visad keliom savaitem anksciau uzsiprasau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 12, 15:30)
kovo 1 diena Manto gimtadienis.tai jei socialinis neparves -prasom i svecius 4u.gif  biggrin.gif

bet gausit mus pasiimti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nes mes tai beratu busim lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 12, 16:13)
Jau ir aš įeinu į albumėlį.  biggrin.gif Va sukūriau ten jau viltei, vikmai, vmm2,evel1 skyrelius, tad merginos šios kibkit jame darban.  mirksiukas.gif Jei kuri dar neturit jo slaptažodžio, ar bus neaišku kaip įkelt foto, rašykit man.  mirksiukas.gif

man jei butu nesunku kasnors vistai paaiskinkit kaip reikia ten ikelt foto blush2.gif
Atsakyti
[quote=vikma,2010 02 12, 19:16]
[ magnetini rezonansa kad nekalba?kaip idomu,ir mantas nekalba ,ir as noriu.papasakosi kai padarys placiau,gerai?o kas tau pasiule ta tyrima?
Atsakyti
[quote=NikeZ,2010 02 12, 17:35]biggrin.gif blodine pagal isvaizda ar pagal prota ?  lotuliukas.gif
parjuokinai  hihihi.gif  didis.gif
[/quote]
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
[quote=vmm32,2010 02 12, 18:25]
[quote=vikma,2010 02 12, 19:16]
[ magnetini rezonansa kad nekalba?kaip idomu,ir mantas nekalba ,ir as noriu.papasakosi kai padarys placiau,gerai?o kas tau pasiule ta tyrima?
[/quote]
mes praeitais kaip gulejom klinikose del epilepsijos,nes daznai kartodavos ir ilgai uztrukdavo,tai ir issiunte tyrimams,i rpoto sako noresim po metu matyt jus vel,ir uzregistruosim magnetui,tai va priejo eile,dvi savaites vargau kolprisiskambinau,poto sako gerai kad paskambinot,nes 23d jums paskirtas,blin sakau mes turim pas genetiku vaziuoti,jau menuo laukiam,nu tai perkele kitai savaitiai,ir liepe diena anksciau atvykti,okita diena tas magnetas,tik va klausymas kiek ilgai laikys g.gif
na nevien todel kad nekalba,as cia tik taip pasakiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 12 vasario 2010 - 17:37
QUOTE(linele.m @ 2010 02 12, 16:34)
Plaza kiek tu vaikuciu turi ?  bigsmile.gif mazieji  wub.gif

turiu du.
Atsakyti
QUOTE(plazma @ 2010 02 12, 18:47)

O plazma norejau paklaust kodel tavo berniukui uzklejuota akyte,ar cia kad dirbtu kita akyte,ar po kokios operacijos?as albumuke uzmaciau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(vikma @ 2010 02 12, 18:52)
O plazma norejau paklaust kodel tavo berniukui uzklejuota akyte,ar cia kad dirbtu kita akyte,ar po kokios operacijos?as albumuke uzmaciau ax.gif

Gal kas zino kur evel1 dingusi,kaip jos berniukams kazin g.gif ?
Atsakyti