Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 12, 15:42)
Hm, nesupratau nieko merginos. Pažiurėkit ar jūs įeinat šiandien į fotobucketa? Ėjau į mūsų bendrą, meta kad slaptažodžiai neteisingi, pabandžiau  į kitą savo fotobucketą pasijungt , irgi tas pat..  g.gif  blink.gif

Tai va, mimmi, kap būna.  doh.gif  doh.gif  doh.gif  lotuliukas.gif


Aš tai normaliai prisijungiau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 12, 14:51)
Ernesta, normaliai prisijungiau hmm



O tai ko kasžin manes neįsileižia fotobucketuks? Keista. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernestytaaa: 12 vasario 2010 - 15:01
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 12, 15:56)
O tai ko kasžin manes neįsileižia fotobucketuks? Keista.  g.gif

Gal jau nusibodai jiems, tai liepia pertrauką daryt? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mimmi @ 2010 02 12, 14:57)
Gal jau nusibodai jiems, tai liepia pertrauką daryt? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Jau įėjau. thumbup.gif Gal trumpam jam ten kas užplauke buvo. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 12, 15:42)
Hm, nesupratau nieko merginos. Pažiurėkit ar jūs įeinat šiandien į fotobucketa? Ėjau į mūsų bendrą, meta kad slaptažodžiai neteisingi, pabandžiau  į kitą savo fotobucketą pasijungt , irgi tas pat..  g.gif  blink.gif

Tai va, mimmi, kap būna.  doh.gif  doh.gif  doh.gif  lotuliukas.gif

as ir ok ieinu 4u.gif
Papildyta:
kraunu fotkes tuo paciu ,kad jau uzejau mirksiukas.gif

mergiotes kodel skypej taip tylu rolleyes.gif cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NikeZ: 12 vasario 2010 - 15:11
Jau ir aš įeinu į albumėlį. biggrin.gif Va sukūriau ten jau viltei, vikmai, vmm2,evel1 skyrelius, tad merginos šios kibkit jame darban. mirksiukas.gif Jei kuri dar neturit jo slaptažodžio, ar bus neaišku kaip įkelt foto, rašykit man. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 12, 16:13)
Jau ir aš įeinu į albumėlį.  biggrin.gif Va sukūriau ten jau viltei, vikmai, vmm2,evel1 skyrelius, tad merginos šios kibkit jame darban.  mirksiukas.gif Jei kuri dar neturit jo slaptažodžio, ar bus neaišku kaip įkelt foto, rašykit man.  mirksiukas.gif

jega ,na visos atisnaujinsim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linele.m @ 2010 02 12, 10:51)
Labas rytas smile.gif

1.As jusu noredavau paklausti jau anksciau, bet nedrysdavau kai  nestuke.gif ar nebuvo neramu, vidine baime, kad kazkas negerai bus su mazyliu  blush2.gif as ir MB tai labai jautem verysad.gif o kaip jums buvo? galvodavau,kad tieiog tai pirmas vaikas ir del to... bet ta baime buvo kitokia... dabar visai kitaip jauciuosi...
2.Plazma o jus issiskyret istikro  blush2.gif


1.buvo labai didele nuojauta,kad vaikas gims netoks kaip kaip visi.dar kai buvo 9savaiciu nestumas pargriuvau ant pilvo,bet spejau istiesti rankas.galvojau bus persiledimas,nes ir pilva skaudejo,bet nieko.as nestumo pradzioj sirgau gripu.skaudejo akys,nosis buvo uzgulta visa nestuma
2.taip

pas mus irgi sniego daug,ir dar nesiliauja snigti.
nesuprantu kas mano vaikui daros.jau trecia diena is eiles nuskriaudzia vaikus.siandien vienam berniukui i zanda ikando doh.gif vakar vienam nosi praskele
Papildyta:
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 12, 15:13)
Jau ir aš įeinu į albumėlį.  biggrin.gif Va sukūriau ten jau viltei, vikmai, vmm2,evel1 skyrelius, tad merginos šios kibkit jame darban.  mirksiukas.gif Jei kuri dar neturit jo slaptažodžio, ar bus neaišku kaip įkelt foto, rašykit man.  mirksiukas.gif

sukurk ir man,nors jauciu kad buvo,bet nebematau.
Atsakyti
prikroviau fotkiu lotuliukas.gif
plazma jau imeciau tavo albumiuka ,tikiuosi ernesta nesupyks blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NikeZ: 12 vasario 2010 - 15:24
QUOTE(NikeZ @ 2010 02 12, 15:24)
prikroviau fotkiu  lotuliukas.gif
plazma jau imeciau tavo albumiuka ,tikiuosi ernesta nesupyks  blush2.gif  4u.gif

aciu,tuoj imesiu fotkiu smalsumui biggrin.gif
Papildyta:
dabar tik prisiminiau,kad pirmadienis ir antradienis ne darbo diena. o buciau lekus i Klaipeda NdNt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mimmi @ 2010 02 12, 11:56)
Auga jie kol vaikas auga, paskui kai prasidės brendimas jie arba nustos augt, arba supyktybės,kol kas nepiktybiniai. Matosi labai.O kai darai kokį masažą, tai sveikų kauliukų beveik neapčiuopi, vien guzai didžiausi doh.gif

Tikekimes geriausio 4u.gif

QUOTE(Mimmi @ 2010 02 12, 12:16)
Niekad nepamiršiu kaip mano duktė atkirto vienam berniukui.Ji buvo po operacijos ir dar vaikšciojo su langete.Daržely vyresnis vaikas pradėjo aiškint kokia jinai netikus, bekojė ir pan.O mano pana atkirto - mano tik kojytė serga, bet ji pasveiks, o tavo galvytė niekad nepasveiks, visalaik būsi durnas. Auklėtojos lūžo . Bet ji jau tokia, pati savęs skriaust niekam neleis, o ir silpnesnį visad apgins
Neskauda jai, tik man už širdies griebia, kai užčiuopiu tuos augliukus. MB su mano broliu jau juokias,kas galiu drąsiai dirbt kineziterapeute ir masažiste.

thumbup.gif saunuole
gerai, kad nors neskauda smile.gif

QUOTE(vmm32 @ 2010 02 12, 12:37)
nesinervink.ka padarysi ,visokiu zmoniu yra ,visokiu reikia.kad tik neprisisneket o as kazkaip si karta nesusinervavau.gal per 5 metus jau viska isverkiau.o dabar taip atrodo galeciau visus pritrekst kas ka nagero pasakytu apie mano vaikus.bet taip ramiai ,be nervu blush2.gif
siandien buvau onkologiniam is pacio ryto.fu,viskas gerai,padare echoskopija.nieko blogo nerado.o vakar visa kaip nesava buvau,jaudinausi.tiesa,dar is neigaliuju centro vezimuka pasiemiau.bet toks neatkeliamas tai i namus net nenesiau,i rusi nutempiau.kaimyne pamate sake oho koks grazus

svarbu, kad viskas gerai 4u.gif
o as beveik neverkiau, gal del to dar nervas toks suima, negaliu klausytis tokiu paistalu verysad.gif
nu bet buvau susidraskius konkreciai doh.gif
QUOTE(vikma @ 2010 02 12, 12:51)
as is supermamos forumo ir suzinojau kad priklauso tokia paslauga,bandau dabar atrasti kur ta info yra,berots buvo kas priklauso neigaliam vaikui,tame forume.Cia socialinis paramos skyrius skiria transporta,mes naudojames kai reikia i vilniu ar kauna vaziuoti,dabar kai ivilniu vaziuosim tai su savo transportu,o kai va i klinikas mausim tai uzsisakiau transporta,ir beje vazineja vaikus i darzeli,nuveza ir parveza,tik reikia parasyt prasyma.

o cia tai thumbup.gif gera pagalba tevams smile.gif

QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 12, 14:13)
Jau ir aš įeinu į albumėlį.  biggrin.gif Va sukūriau ten jau viltei, vikmai, vmm2,evel1 skyrelius, tad merginos šios kibkit jame darban.  mirksiukas.gif Jei kuri dar neturit jo slaptažodžio, ar bus neaišku kaip įkelt foto, rašykit man.  mirksiukas.gif

o domicele nenori pasirodyti blush2.gif

As pagaliau baigiau neigalumo popierius pildyti, uztruko nei daug nei mazai nuo rugpjucio verysad.gif liko dar gydytojai pasirasyti, bet tikiuosi ji kita savaite tai padarys, bandysiu pati nuvezti, nors tipo pastu nusiusk, po to atsius doh.gif nuveziu ir po to nuvaziuosiu pasiimti, tikiuosi bus greiciau cool.gif atrodo duoda trims metams, tikiuosi nes jau bloga man nuo to pildymo verysad.gif
Atsakyti
Merginos bukite geros atsiuskite Medutei28 savo vaikiuku ligu kodukus,gimimo datas savo ,bei vaikuciu 4u.gif
aciuks.gif
Atsakyti