Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(vmm32 @ 2010 02 12, 14:43)
o koks cia dar transportas priklauso.?gal zinai kur paskaityt galeciau.o tai mes tu taksi visur doh.gif

as is supermamos forumo ir suzinojau kad priklauso tokia paslauga,bandau dabar atrasti kur ta info yra,berots buvo kas priklauso neigaliam vaikui,tame forume.Cia socialinis paramos skyrius skiria transporta,mes naudojames kai reikia i vilniu ar kauna vaziuoti,dabar kai ivilniu vaziuosim tai su savo transportu,o kai va i klinikas mausim tai uzsisakiau transporta,ir beje vazineja vaikus i darzeli,nuveza ir parveza,tik reikia parasyt prasyma.
Atsakyti
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 12, 13:49)
o koks cia dar transportas priklauso.?gal zinai kur paskaityt galeciau.o tai mes tu taksi visur doh.gif

ne manes klausei, bet galiu atsakyti blush2.gif
cia mes organizavom autobusiuka, kad vaikus nuvestu ir parvestu is darzelio smile.gif
Tokia paslauga priklauso nemokamai, bet jis paimdavo vaikus 16 val is darzo, tai rinkom parasus, nesem i soc. skyriu ir prasem, kad pakeistu valanda is 16 val i 17 val., kad tevai spetu po darbo iki darzo nulekti smile.gif taip ir padare thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 12, 14:49)
o koks cia dar transportas priklauso.?gal zinai kur paskaityt galeciau.o tai mes tu taksi visur doh.gif
Papildyta:

pries 2 metus kruti radau guziuka.tai vaziavau tiesiai i onkologini,nes ten geriausi spec.rado cista,veliau dar ir latakeli uzsikimsusi.sake galima ispjauti bet tiksliai nenustatysi kur tai gabala galim nupjau.o va dabar tai nieko nerado.yra cistele bet visai mazyte.oir latakelis ne taip smarkiai uzsikises.vienu z.nieko blogo,jokiu pakitimu. 4u.gif
vikma o tu nenori savo vaikui vezimo is neigaliuju centro.jie stiprus ir tokie faini languoti ,nedaug kuo skiriasi nuo vaikisko tikro,tik didesni. rolleyes.gif

nu va kaip gerai,kad beveik viskas gerai mirksiukas.gif o tau skauda krutines?
tai mes buvom uzsisake lauko vezimuka,bet man labai sunkiai sekes su juom vazinetis,as kol laiptais uznesdavau,o ir imasina netilpo doh.gif ir per prieki kur uzsideda rankinele vaikui pilva spaude,na mums skyte kur priklauso CP.gal jums kitoki skyre,gal nuotraukyte butu galima paziureti?
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2010 02 12, 15:54)
ne manes klausei, bet galiu atsakyti  blush2.gif
cia mes organizavom autobusiuka, kad vaikus nuvestu ir parvestu is darzelio  smile.gif
Tokia paslauga priklauso nemokamai, bet jis paimdavo vaikus 16 val is darzo, tai rinkom parasus, nesem i soc. skyriu ir prasem, kad pakeistu valanda is 16 val i 17 val., kad tevai spetu po darbo iki darzo nulekti  smile.gif taip ir padare thumbup.gif

o cia socialiniam prasyma kad skirtu reikia parasyt?
Atsakyti
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 12, 13:58)
o cia socialiniam prasyma kad skirtu reikia parasyt?

taip, rasiau socialinio paramos centro direktorei
surinkau mamu parasus ir nunesiau smile.gif labai geranoriskai prieme
o jei reik i kita miesta kazkur vaziuoti gydymo tikslais, jie privalo skirti autobusiuka (nemokmai) nuveza ir parveza jei ta pacia diena. Irgi eini i Soc. skyriaus transporto skyriu ten uzpildai ka reikia sunesi dokumentus ir viskas smile.gif
Atsakyti
wub.gif
QUOTE(vikma @ 2010 02 12, 15:55)
nu va kaip gerai,kad beveik viskas gerai mirksiukas.gif o tau skauda krutines?
tai mes buvom uzsisake lauko vezimuka,bet man labai sunkiai sekes su juom vazinetis,as kol laiptais uznesdavau,o ir imasina netilpo doh.gif ir per prieki kur uzsideda rankinele vaikui pilva spaude,na mums skyte kur priklauso CP.gal jums kitoki skyre,gal nuotraukyte butu galima paziureti?

NUOTRAUKOS TAI NETURIU BET GAL PASKUI NUEISIU IRUSI NUFOTKINSIU biggrin.gif AS I VIRSU TAI NET NEBANDZIAU NEST ax.gif O SIAIP TAI LENGVAI VAZIUOJA,BET BE VAIKO blush2.gif AS EMIAU DIDESNI O JUSU TAI GAL TAS MAZESNIS BUVO g.gif vienos forumietes maciau vaikutis tokiam vezimeli sedi.rasiu tai parasysiu kurios. okrutines neskauda,daktarai irgi klause ,ir butu negerai jei isskyru butu
Papildyta:
QUOTE(Domicele @ 2010 02 12, 16:03)
taip, rasiau socialinio paramos centro direktorei
surinkau mamu parasus ir nunesiau  smile.gif labai geranoriskai prieme
o jei reik i kita miesta kazkur vaziuoti gydymo tikslais, jie privalo skirti autobusiuka (nemokmai) nuveza ir parveza jei ta pacia diena. Irgi eini i Soc. skyriaus transporto skyriu ten uzpildai ka reikia sunesi dokumentus ir viskas  smile.gif

o jei tam paciam mieste pas daktarus tai neduoda?tu matai kiek as dar visko nezinau... wub.gif
va vikma prisiminiau MIGLE sedi tam paciam vezimuke :4u:tik mamos niko neprisimenu doh.gif ten kai ji raso zinute tai apacioj yra MANO NUOTRAUKOS.tai ten maciau blush2.gif
o tai man savo albumo duomenis duosit? wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vmm32: 12 vasario 2010 - 14:11
QUOTE(vikma @ 2010 02 12, 14:22)
Nu cia tai krutai  atsove tavo mergina thumbup.gif



QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 12, 14:26)
Mimmi niu kokia saunuole tavo mergaite,kad moka pati save apsigint thumbup.gif



Aš ir džiaugiuosi dėl jos, nagla kai tankas 4u.gif . Ale kai pasižiūriu, jos visi draugai tai ratuoti , tai su panašiais negalavimais. Su sveikais jai nelabai idomu.Ir draugės mergytei 2 metai, mišrus raidos sutrikimas, nu bet taip gražiai jos žaidžia.Ir mažoji iš mano panos daug mokosi.
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 12, 15:08)
wub.gif
o jei tam paciam mieste pas daktarus tai neduoda?tu matai kiek as dar visko nezinau... wub.gif


Vat ir man idomu būtų, o tai dar niekad nesinaudojau.
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 11, 21:45)

o as tai anksciau isivaizdavau visas taip kaip esat pavaizduotos logotipuose, thumbup.gif

o nuo ko mergaite taip pervargai,daug mankstinais,daug veiklos turejai? g.gif  mirksiukas.gif aciuks uz 


Na bent mane teisingai įsivaizdavai, nes logotipe iš tiesu aš. hihihi.gif
O mergaitė vakar pervargo nuo įtemptos dienelės, šokių repeticijų ir lėkimo į renginuką, kaip minėjau kad šoksim vakar vienoj kauno mokykloj. Buvo pirmasis man šokių pasirodymas po sugryžimo, tai žiauriai jaudinaus, juolab kad visi labai džiaugės kad vėl šoku , tikėjos iš manęs kažkokių stebuklų. doh.gif Laukdama mūsų grupės pasirodymo eilės, mintyse dėliojausi naujausia šokį kurio repeticijas aš turėjau tik tris, o apie sena kuri šokau dar prieš išėjimą iš šokių, ir gryžus dabar atrodė tebemokėjau atmintinai, visai neapgalvojau. Ir ką. Tą senąjį šokį šokom pirmaji, ir tokią žioplą klaidą pačioj jo pradžioj išvėliau, kad užsimaniau skradžiai žemę prasmegt. doh.gif Bent ačiū dievui nepasimečiau. doh.gif Išsišiepiau iki ausų ir toliau normaliai jau atšokau. Bet tokia nevekšlą, kad žodžių ant savęs trūkstą. doh.gif doh.gif doh.gif Geriausia šokėja tipo. blush2.gif Jooooo

QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 12, 11:14)

atsigeriau kavos ir nervas praejo,ai pagalvojau visokiu yr, visokiu reik...


Teisingai. drinks_cheers.gif Nėr ko dėl tokių nebrendylų nervuotis, nors tą minutę kaip paskaičiau ten tai kraujukas irgi biški pavirė. aggressive.gif

QUOTE(vikma @ 2010 02 12, 11:52)
na ar jau praejo pyktis ,uij as ir iejau paskaityt ka ten parase kazin jai geriau paliko,kad ten uzejo ir pasirode kad koks jos iskreiptas mastymas,ir dar vaikus aukleja  sakyciaukad jai paciai biski reiktu pasitvarkyt galvele
Norejau mergaites paklausti gal kas kauno  klinikose daretes magneta,mus guldo kovo1d tyrimui,kazin ar ilgai ten uztrunka,taprasme ar ilgai laiko?  snd uzsisakiau is socialines paramos centro masiniuka,kad mus nuvestu,bet va nzn kiekilgai mus ten laikys,galbut teks savo transportu gryst  jei  kas gulejot kiek ilgai gulejot?


drinks_cheers.gif

Tą prasme, magnetinį rezonansą darysit? Jei taip, tai pats tas jo tyrimas trunka apie 20min. Manes net neguldė į ligoninę kai jį dariaus, o jus sakė guldys? g.gif Dėl ko darysit jį?

QUOTE(Mimmi @ 2010 02 12, 13:16)
Niekad nepamiršiu kaip mano duktė atkirto vienam berniukui.Ji buvo po operacijos ir dar vaikšciojo su langete.Daržely vyresnis vaikas pradėjo aiškint kokia jinai netikus, bekojė ir pan.O mano pana atkirto - mano tik kojytė serga, bet ji pasveiks, o tavo galvytė niekad nepasveiks, visalaik būsi durnas  . Auklėtojos lūžo  . Bet ji jau tokia, pati savęs skriaust niekam neleis, o ir silpnesnį visad apgins
Neskauda jai, tik man už širdies griebia, kai užčiuopiu tuos augliukus. MB su mano broliu jau juokias,kas galiu drąsiai dirbt kineziterapeute ir masažiste.


Oi šaunuolė. lotuliukas.gif thumbup.gif
Oj kokia bjauri ligelė. verysad.gif Tikėkimes kad pradėjus bręst viskas apstos ir bus geriau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 12, 13:52)
na ar jau praejo pyktis 4u.gif ,uij as ir iejau paskaityt ka ten parase doh.gif kazin jai geriau paliko,kad ten uzejo ir pasirode kad koks jos iskreiptas mastymas,ir dar vaikus aukleja doh.gif sakyciaukad jai paciai biski reiktu pasitvarkyt galvele doctor.gif
Norejau mergaites paklausti gal kas kauno  klinikose daretes magneta,mus guldo kovo1d tyrimui,kazin ar ilgai ten uztrunka,taprasme ar ilgai laiko? g.gif snd uzsisakiau is socialines paramos centro masiniuka,kad mus nuvestu,bet va nzn kiekilgai mus ten laikys,galbut teks savo transportu gryst unsure.gif jei  kas gulejot kiek ilgai gulejot?

kovo 1 diena Manto gimtadienis.tai jei socialinis neparves -prasom i svecius 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 12, 15:25)

O mergaitė vakar pervargo nuo įtemptos dienelės, šokių repeticijų ir lėkimo į renginuką, kaip minėjau kad šoksim  vakar vienoj kauno mokykloj. Buvo pirmasis man šokių pasirodymas po sugryžimo, tai žiauriai jaudinaus, juolab kad visi labai džiaugės kad vėl šoku , tikėjos iš manęs kažkokių stebuklų.  doh.gif Laukdama mūsų grupės pasirodymo eilės, mintyse dėliojausi naujausia šokį kurio repeticijas aš turėjau tik tris, o apie sena kuri šokau dar prieš išėjimą iš šokių, ir gryžus dabar atrodė tebemokėjau atmintinai, visai neapgalvojau. Ir ką. Tą senąjį šokį šokom pirmaji, ir tokią žioplą klaidą pačioj jo pradžioj išvėliau, kad užsimaniau skradžiai žemę prasmegt.  doh.gif Bent ačiū dievui nepasimečiau.  doh.gif Išsišiepiau iki ausų ir toliau normaliai jau atšokau. Bet tokia nevekšlą, kad žodžių ant savęs trūkstą.  doh.gif  doh.gif  doh.gif Geriausia šokėja tipo.  blush2.gif Jooooo



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Kaip tu čia dabar?Nieko tokio,svarbiausia,kad nepasimetei drinks_cheers.gif
Atsakyti
Hm, nesupratau nieko merginos. Pažiurėkit ar jūs įeinat šiandien į fotobucketa? Ėjau į mūsų bendrą, meta kad slaptažodžiai neteisingi, pabandžiau į kitą savo fotobucketą pasijungt , irgi tas pat.. g.gif blink.gif

Tai va, mimmi, kap būna. doh.gif doh.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernestytaaa: 12 vasario 2010 - 14:50
Ernesta, normaliai prisijungiau hmm
Atsakyti