Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

Labas rytas suraitytas smile.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 11, 22:02)
Būrėjos paprastai nekalba apie mirtį, tik neišsilavinusios ir nelabai išmanančios etiką..čigonė ir yra čigonė. Gyvenimą kuriame patys, kaip jį norėsi, taip ir nugyvensi smile.gifLabos pleputės, nesugalvokit pribaigti temos šį vakarą, nes nebus naujų namučių tongue.gif biggrin.gif

drinks_cheers.gif , labai priklauso kaip priimsime sunkumus ir issukiusar juos iveiksime ar jie mus palauz mirksiukas.gif

QUOTE(plazma @ 2010 02 12, 07:35)
sekmes pas daktaryte.
o del burejos,patarciau labai nesijaudint.kaip dievas duos taip ir bus.
beto,man paciai kai bure viena sena bureja,tai pasake viska kas jau ivyko mano gyvenime.bei,dalyka kurio as pati niekad nezinojau,mama to mums nesake iki to laiko ,kol jai pasakiau, kad sita dalyka man pasake bureja.
as turejau broli,kuris sirgo sizofrenija,deja jis jau 10metu kaip mires.ir visa tai,kad seimoje serga artimas zmogus nepagydoma liga.pasake butent si bureja.ir dar pasake,kad iseis is gyvenimo.bet tu su juo(as)busiu labai susijusi.ir pasake,kad labai greit.tas greit buvo po 2.5metu


sakyciau cigones jos tiesmukiskos,drebia viska ka mano.jei mato artejancia mirti,tai turetu kaip nors kitaip isreikti ta minti,bet kad tas zmogus ir suprastu.

tiesa,kai buvau nescia su Nojuku,tai  buvau pas burejos. ji pasake,kad gims berniukas, kankino tokia nuojauta,kad jis gims netoks kaip visi,bet ji kazkaip issisuko nuo klausimo.pasake,kad bus skirybos,bet nei as nei mano vyras kitos puses neturesim.

blink.gif labai idomu blink.gif
As jusu noredavau paklausti jau anksciau, bet nedrysdavau kai nestuke.gif ar nebuvo neramu, vidine baime, kad kazkas negerai bus su mazyliu blush2.gif as ir MB tai labai jautem verysad.gif o kaip jums buvo? galvodavau,kad tieiog tai pirmas vaikas ir del to... bet ta baime buvo kitokia... dabar visai kitaip jauciuosi...
Plazma o jus issiskyret istikro blush2.gif

vakar pagalvojau apie sanatorija ir jau stradalinti pradejau kaip as savo vaiko nematysiu tiek laiko doh.gif

vilte ir izabele junkites prie kavos, pataisys nuotaiko, ko tiek susinervinot blink.gif
Atsakyti
QUOTE(linele.m @ 2010 02 12, 11:51)

1.As jusu noredavau paklausti jau anksciau, bet nedrysdavau kai  nestuke.gif ar nebuvo neramu, vidine baime, kad kazkas negerai bus su mazyliu  blush2.gif as ir MB tai labai jautem verysad.gif o kaip jums buvo? galvodavau,kad tieiog tai pirmas vaikas ir del to... bet ta baime buvo kitokia... dabar visai kitaip jauciuosi...
Plazma o jus issiskyret istikro  blush2.gif


2.vilte ir izabele junkites prie kavos, pataisys nuotaiko, ko tiek susinervinot  blink.gif

1.Buvo baime ,kai pirma nesiojau...ir butent apie dauniukus pagalvodavau....
2.Jei turi laiko paskaityk paskutinius posmus DS skyrelyje...Kokiu atsilikusiu yra dar...
Atsakyti
linele.m man irgi buvo kazkokia nuojauta ir ji neapleido iki paskutines minutes sad.gif stengdavaus negalvot apie tai,bet visokios mintys neduodavo ramybes....




atsigeriau kavos ir nervas praejo,ai pagalvojau visokiu yr, visokiu reik...
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 12, 09:58)
1.Buvo baime ,kai pirma nesiojau...ir butent apie dauniukus pagalvodavau....
2.Jei turi laiko paskaityk paskutinius posmus DS skyrelyje...Kokiu atsilikusiu yra dar...


Nu zinai geriau buciau neskaicius doh.gif nu duok Dive , kad tokiom bukaprotem paciom nereiktu susidurti gyvenime.... Bet koks tamsumas zmoniu doh.gif as neturiu zodziu, sunervino gun_bandana.gif
Papildyta:
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 12, 10:14)
linele.m  man irgi buvo kazkokia nuojauta ir ji neapleido iki paskutines minutes sad.gif stengdavaus negalvot apie tai,bet visokios mintys neduodavo ramybes....
atsigeriau kavos ir nervas praejo,ai pagalvojau visokiu yr, visokiu reik...


o man mama sake, kad as cia sau prisikalbejau, nes jau iki nestuke.gif apie genetika kalbedavau verysad.gif bet as tikra cia mamu nuojauta , o ne prisikalbejimas smile.gif

nu zliumti noriu, taip susinervinau, as niekada neziurejau kitaip i vaikus su negalia, gal budavo kazkoks gailestis, bet man visada noredavosi kazka jiems gero pasakyt , nusisypsoti, na nemoku to paaiskinti, dar kai savo neturejau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linele.m: 12 vasario 2010 - 11:15
aš tik vienintelę nuojautą turėjau, kad reikia daryti cezarį, bet tik pačioj pradžioj, ir lyg žinojau, kad bus cezaris, o paskui tas mintis nuvijau šalin...cezaris buvo, tik pavėluotai sad.gif
Atsakyti
QUOTE(linele.m @ 2010 02 12, 11:51)
Labas rytas smile.gif

drinks_cheers.gif , labai priklauso kaip priimsime sunkumus ir issukiusar juos iveiksime ar jie mus palauz  mirksiukas.gif
blink.gif labai idomu  blink.gif
As jusu noredavau paklausti jau anksciau, bet nedrysdavau kai  nestuke.gif ar nebuvo neramu, vidine baime, kad kazkas negerai bus su mazyliu  blush2.gif as ir MB tai labai jautem verysad.gif o kaip jums buvo? galvodavau,kad tieiog tai pirmas vaikas ir del to... bet ta baime buvo kitokia... dabar visai kitaip jauciuosi...
Plazma o jus issiskyret istikro  blush2.gif

vakar pagalvojau apie sanatorija ir jau stradalinti pradejau kaip as savo vaiko nematysiu tiek laiko  doh.gif

vilte ir izabele junkites prie kavos, pataisys nuotaiko, ko tiek susinervinot  blink.gif

Laba diena jau turbut sakyt,as tik dabar su puodeliu kavos jungiuosi,nu ir nusikaliau snd,dar tas sniegas doh.gif
man zinok linele.m irgi tas pats buvo,kankino nuojauta,kad jei as taip silpnai jauciuosi,kaip mano vaikas gali buti sveikas,bet stengiaus garsiai niekam apie tai nekalbeti,poto bandziau vyti tas mintis lauk,bet jos nelaukiant uzeidavo doh.gif ir dabar kelios drauges nescios ir ziuriu jos taip pat pradeda galvoti,nes zino apie deivida sasko mums tokia baime dabar yra,tik sakau vykit tas mintis kuo toliau,ir dziaugites nestumu ir ateinanciu kudykeliu.
viskas bus gerai sanatorijoj,juk tavo mama su berniuku bus,jis juk patikimose rankose bus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 12, 09:41)
Sveikutes

jetus,kad prisnigo,jau nervint mane pradejo ta ziema  sad.gif

aplamai atsikeliau syrit geros nuotaikos,bet uzejau i DS skyreli susinervinau,einu kavos isgersiu gal praeis doh.gif  cool.gif

na ar jau praejo pyktis 4u.gif ,uij as ir iejau paskaityt ka ten parase doh.gif kazin jai geriau paliko,kad ten uzejo ir pasirode kad koks jos iskreiptas mastymas,ir dar vaikus aukleja doh.gif sakyciaukad jai paciai biski reiktu pasitvarkyt galvele doctor.gif
Norejau mergaites paklausti gal kas kauno klinikose daretes magneta,mus guldo kovo1d tyrimui,kazin ar ilgai ten uztrunka,taprasme ar ilgai laiko? g.gif snd uzsisakiau is socialines paramos centro masiniuka,kad mus nuvestu,bet va nzn kiekilgai mus ten laikys,galbut teks savo transportu gryst unsure.gif jei kas gulejot kiek ilgai gulejot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 12 vasario 2010 - 11:58
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 12, 12:25)
aš tik vienintelę nuojautą turėjau, kad reikia daryti cezarį, bet tik pačioj pradžioj, ir lyg žinojau, kad bus cezaris, o paskui tas mintis nuvijau šalin...cezaris buvo, tik pavėluotai sad.gif

as nuo pat pastojimo norejau cezario sukosi jis man galvoj ,bet man visi kartojo pagimdysi ,pati unsure.gif pagimdziau bet deja su trauma mergaite ,o butu tie sundaktariai pjove butume sveiki kaip ridikai thumbup.gif
Atsakyti
Labas, mamulkai. Pas mane nuojauta buvo, kad bus mergaitė, ir kad viskas baigsis gerai.Bet daktarai žadėjo apsigimimą.O aš net tyrimų nesutikau darytis, nes norėjau išsaugot savo mergytę doh.gif . Juk kai leliukui buvo 2-3 savaitės buvau gavusi spindulinę terapiją, rentgeno 10 metų į priekį doh.gif . Bet viskas baigėsi gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mimmi @ 2010 02 12, 13:25)
Labas, mamulkai. Pas mane nuojauta buvo, kad bus mergaitė, ir kad viskas baigsis gerai.Bet daktarai žadėjo apsigimimą.O aš net tyrimų nesutikau darytis, nes norėjau išsaugot savo mergytę doh.gif . Juk kai leliukui buvo 2-3 savaitės buvau gavusi spindulinę terapiją, rentgeno 10 metų į priekį doh.gif . Bet viskas baigėsi gerai thumbup.gif

o tu tikriausiai nezinojai kai rengena dariais,kad dar nescia,nes mazas nestumas g.gif
o kaip jums su tais augliukais? ar ju daugeja?unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 12, 13:40)
o tu tikriausiai nezinojai  kai rengena dariais,kad dar nescia,nes mazas nestumas g.gif
o kaip jums su tais augliukais? ar ju daugeja?unsure.gif


Aš sužinojau kai buvo 8 savaitės. O tie augliukai labai auga.Dabar ant pirštukų ir ant šonkaulio labai suaktyvėjo.Dauginasi kai triušiai doh.gif
Atsakyti