Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

vikma,vilte sveikos gyvos tai ka siandien veiksim?
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2010 02 08, 16:28)
oi baisi liga tas roto virusas, migle juo sirgo pries 4metus. bet ji grei issikapste. o as ir nesusirgau. ir nenoriu pajausti to malonumo  unsure.gif
Papildyta:

kraujo tyrimas rodo,kad uzdegimas jau traukiasi, tik gerkle dar labai raudona, plauciuose siurkstus kvepavimas. na bet vaikas jau siandiena akis pramerke normaliai. nes vis gulejo prisimerkus. pavalge daug vaikas. jau snaudzia, gal su sypsena pasikels, nes jau taip pasiilgau. visad sypsodavos, o dabar tik cype. unsure.gif

pagaliau jau traukias is jusu tos ligeles thumbup.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(evel1 @ 2010 02 08, 21:53)
jatau kaip pagalvoju senas,jaunas ar vaikas ligos nesirenka kaip mano mociute amzina jai atelsi sake dzyvu dzyvai kokiu tik ligu lygeliu ant sio svieto padave sake kiek pragiveno to nebuvo o mire jinai garbaus amziaus sulaukus 95m.

taip taip, tos kartos zmoniems visiems keista is kur tu visokiu nematytu negirdetu ligeliu priviso doh.gif
Papildyta:
QUOTE(evel1 @ 2010 02 08, 21:56)
vikma,vilte sveikos gyvos tai ka siandien veiksim?

As gyva gyva mirksiukas.gif
Papildyta:
[quote=linele.m,2010 02 08, 18:03]
Nu ir psisijuokiau beskaitydama vakarykscius jusu pokalbius lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif medute vos spejo naujus namucius, na saunuoles, nezinojau ka prarandu buciau tikrai prisijungusi mirksiukas.gif

Matiai kazkas prisipazino kad ozkas moka melsti,o va karviu bijo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 08 vasario 2010 - 21:00
tai matau,matau,kad gyva nezinau zinokit dickui tik numusu temparatura ir vel pakyla,isbales visas kaip avizinis su........................va tik dabar sriubos uzvalge prase pieniskos makaronu tai isviriau,visa diena nevalges buvo,va pavalge ir in tuoleta nuvare nu blyn,nebezinau tai ne vienas tai kitas vistiek turi kazkas atsitikti jiems verysad.gif
Atsakyti
[quote=linele.m,2010 02 08, 18:03]
Nu ir psisijuokiau beskaitydama vakarykscius jusu pokalbius lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif medute vos spejo naujus namucius, na saunuoles, nezinojau ka prarandu buciau tikrai prisijungusi mirksiukas.gif
negaliu perskaiciau ir mano Olis akyse stovejo, jis irgi taip guletu darzelyje. na negaliu patiketi kaip mamos gali, man sirdys plystu vien toki vaizda pamacius. Jokiu budu savo nevesiu i joki darzeli kol pats neatsises, nevaikscios verysad.gif jau geriau sausa duona valgysiu, bet mano vaikas pamestas negules doh.gif verysad.gif

Man taip pat nemalonu palieka kai pamatau ta berniuka gulinejanti ant to ciuzino verysad.gif ,o kitus vaikus vezimuke, verysad.gif bet cia tevu sprendimas toks,kai mama sake,as kartais noriu jau pailseti ir pakvepuoti,tai suprantama,nes tokie kaip musu vaikai reikalauja daug jegu,istvermes,sveikatos,kantrybes.
Papildyta:
QUOTE(evel1 @ 2010 02 08, 22:04)
tai matau,matau,kad gyva nezinau zinokit dickui tik numusu temparatura ir vel pakyla,isbales visas kaip avizinis su........................va tik dabar sriubos uzvalge prase pieniskos makaronu tai isviriau,visa diena nevalges buvo,va pavalge ir in tuoleta nuvare nu blyn,nebezinau tai ne vienas tai kitas vistiek turi kazkas atsitikti jiems verysad.gif

vargsiukas vaikas unsure.gif o tu kokios smektos bandiai duoti?bakteriju?
Atsakyti
tai su mielu noru prasom siandien i kompanyja,galiu dar tiek pripasakoti,kaip sako man ar tau liezuvio neskauda sneki ir sneki,sakau ne ant to dievas man toki grazu liezuviuka dave thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 08, 21:22)
nu stai ir as jau cia,aha galvas jums skauda mirksiukas.gif o man nieko neskauda man atrodo siandien cia tuscia bus unsure.gif siunciu ivairiausiu multiku is rusu puslapio,jis rusiskai nesupranta,bet vistiek ziuri

na man galva tik del vyro skauda,juk iskviete mane i darba ,kad parvesciau,nes nebemate kur jis pats vaziuoja,o dar ta saule sendien spigino,nu sakes galvoju,nebemato doh.gif ot sakau bus neklausyt manes.tai pragulejo lovoj,ir miegojo,vaistu prisilasinom,ant vakaro lyg ir kazkiek geriau.
Atsakyti
daviau ir smektos ir dziovytu melyniu,sako mama kaip dejau vandeniu tai maniau,kad subi...............isplys,jai dar kils temperatura tai kviesiu greituke,va ir atostogos,kurenu ir lauka syldau nes langus vel atidariau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 08, 22:07)
tai su mielu noru prasom siandien i kompanyja,galiu dar tiek pripasakoti,kaip sako man ar tau liezuvio neskauda sneki ir sneki,sakau ne ant to dievas man toki grazu liezuviuka dave thumbup.gif

o manasis bekaulu,gerai lankstosi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(evel1 @ 2010 02 08, 22:11)
daviau ir smektos ir dziovytu melyniu,sako mama kaip dejau vandeniu tai maniau,kad subi...............isplys,jai dar kils temperatura tai kviesiu greituke,va ir atostogos,kurenu ir lauka syldau nes langus vel atidariau cool.gif

kazin kas kiek daznai tos smektos galima duoti,jei taip viduriuoja g.gif o auksta laikos temp?o langus atidarai,kad vedintu namus?
Atsakyti
zinot gryzus is darbo nuejau i tvarta karves melzti atsisedu,ant kedudes pasidedu kibira nu ir pradedu melsti,ta jau kaip spyre man net kibiras nuskriejo i kita gala,nu blyn buciau uzmu..........ja,pagalvojau sudurnavojo o gi nezinau nei kaip nei is kur zaltys tvarte atsidure,kaip sokau melzt tai ir zaltys isikabino jai i papa,bet nemaciau as jo tuo momentu,nu gi ir sako ciudu nebuna.
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 08, 22:16)
zinot gryzus is darbo nuejau i tvarta karves melzti atsisedu,ant kedudes pasidedu kibira nu ir pradedu melsti,ta jau kaip spyre man net kibiras nuskriejo i kita gala,nu blyn buciau uzmu..........ja,pagalvojau sudurnavojo o gi nezinau nei kaip nei is kur zaltys tvarte atsidure,kaip sokau melzt tai ir zaltys isikabino jai i papa,bet nemaciau as jo tuo momentu,nu gi ir sako ciudu nebuna.

eiktu sau,a tu cia rimtai su tuo zalciu????????????????????/ blink.gif o ka jis tarp tuo papu veike?sildes? g.gif blink.gif gerai kad neuzciupai,man net pagalvojus siurpas nukrete,as visa gyvenima tu sliuzu bijau,gyvaciu zalciu,driezu visu kas sliauzioja blink.gif as net negaliu, jei randu kur knygoj nuotraka sujais,prieliesti,tiesiog bijau.o tu cia isviso salia jo buvai,nors jie nera tokie kaip gyvates,bet vistiek nezinosi kas uzplauks blink.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 08 vasario 2010 - 21:24
taip,kad kambarys issivedintu gal greiciau ta holera pasisalins,bet vakar taip as jo leisti nenorejau pas vyro seseri,kad nezinau maldaut ten jinai manes maldavo visai salia jie prie musu gyvena,nu leidau tai va ka dabar turiu. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 08, 22:23)
taip,kad kambarys issivedintu gal greiciau ta holera pasisalins,bet vakar taip as jo leisti nenorejau pas vyro seseri,kad nezinau maldaut ten jinai manes maldavo visai salia jie prie musu gyvena,nu leidau tai va ka dabar turiu. verysad.gif

nu bet tu isivaizduoju,taip greit prilipo doh.gif
Atsakyti