Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(joolita @ 2010 02 11, 21:49)
labukas pleputes  4u.gif
kiba darbu neturi, net skaityti nespeju  lotuliukas.gif 
kaip ten laikosi skaudantys pilveliai.  vat super suveikia  lopediumas ir smakta.
jei kas viduriuoja. tai greita pagalba.  pirmam kartui lopediuma isgerti dvi kapsulytes, o paskui po viena po toleto.  thumbup.gif

as tai buvau pas bureja, man pasake kad migle negyvens ilgai. sake kad dar berniuka turesiu.... kad mano gyvenimas vien asaros bus. na nieko gero neisgirdau.
rytoj siausiam i poliklinika. idomu ka daktaryte pasakys, gal jau gana tu antibiotiku gerti  ax.gif

cia jau ant sarlatanes kokios pataikei.nei viena normali apie tokius dalykus negali kalbet schmoll.gif
Atsakyti
isapusiskai sutinku su wmm32 nuomone.
Papildyta:
oj atsiprasau vmm32 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 11, 20:56)
joolita is kur ta bureja istraukei?

ukmergeje. ji tokia sena cigone.
ir man iki siol vis neramu. atrodo migle susirgo sunkiau, ir jau man vaidenas,kad...
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 11, 22:05)
isapusiskai sutinku su wmm32 nuomone.
Papildyta:
oj atsiprasau vmm32 mirksiukas.gif

prasau prasau,nieko baisaus mirksiukas.gif
Atsakyti
joolita neimk i galva viskas su tavo mergyte gerai ,nu kokio velnio tu pas ta sena pirdyla ir dar cigone nuvaziavai,juk cigones tik prota pis.............nepergyvenk mesk tas mintis i siuksline,zinau as tas cigones kaip nuluptas is ju lupu nulis tiesos doh.gif blink.gif ;saudau;piktas;
Atsakyti
nu labanaktis mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės. 4u.gif

Oj Joolituk, negazdink tu taip. unsure.gif Miglučiukas gyvens ilgai ir laimingai. wub.gif Greičiau jau ta čigonką kojas pakratys. mirksiukas.gif aggressive.gif

Vikma, kokie jūs gražučiai. wub.gif wub.gif

Vilte, ir Godutė vis tokia pati gražuolytė. wub.gif

Lekiu ilsėtis mergytės, ba taip pavargau šiandien. doh.gif

Rytoj kas dar busit negavusios mūsų albumėlio slaptažodžių ar nemokėsit ten įkelt foto, atsiusiu slaptažodžius ir paaiškinsiu ką ten kaip daryt reik. mirksiukas.gif

Ligoniukams visiems visiems linkėjimai kuo greičiau pasveikti. 4u.gif mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2010 02 11, 16:44)
nu nezinau, manasis sunus kai viduriavo, as daviau smectos, viskas gerai buvo, uztrauke  g.gif
Papildyta:

tuoj pagalvosiu, kokias mes gaudavom proceduras  g.gif
pas mus irgi misrus raidos sutrikimas
gavom, masaza, mankstas, ergoterapija, logopede (tokia lieva) bet yra ten ir geru smile.gif koju vonias, siule psichologa man, bet neemiau (ir taip viska zinau cool.gif ) kas dar  g.gif aij dar purvo sildymas ant kojyciu del CP, nu nepamenu daugiau, Vikma, kas dar buvo  g.gif
Kas del maitinimo, tai tiksliai nezinau, gamintis tai nera kur, bet yra valgykla, mes imdavom i kambari valgyti, tai kai laukdavau eileje, viena mamyte girdejau kazka vaikui uzsakinejo ka pagaminti, kazkoks pas ji kaip supratau spec.maitinimas buvo. Tai gal sakau galima susitarti su gydytoja  g.gif

jooo logopede musu tai tikrai lieva,gerai kad poto susirgo lotuliukas.gif nes naudos jokios.na mums dar prie viso ka isvardijai buvo povandeninis masazas,drusku kambarys,nes astmininkas vaikas.nu daugiau ir nepamenu,na ir zinoma grynas pajurio oras lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 11, 16:58)
na va parodysiu savo brangenybe,cia ji su internetine kamera fotkinta,tai foto kokybe nekokia ax.gif

http://i55.photobuck..._Picture003.jpg

http://i55.photobuck..._Picture022.jpg

olia lia kokia lietuvaite ilgakase thumbup.gif angel.gif
Papildyta:
QUOTE(evel1 @ 2010 02 11, 16:34)
merginos dickui jau tas pact darosi kaip mazui,mazius atejo is tualeto ir nesulaike privare i kelnes taip skystai,ar tikrai smektos duoti negalima?

doh.gif
kaip jus?
Papildyta:
QUOTE(linele.m @ 2010 02 11, 17:19)
pas ji skrandukas toks jautrus ,kad as nenoreciau niekaip , kad valgykloj jam valgyti darytu  schmoll.gif reiks kazka galvoti  g.gif jis nekramto, ir valgo tik darzoves, mesa ir vaisius

wub.gif o plauku grozis nekirpk jokiu budu  nono.gif

reiks man surasyti jums kaip ten nuotraukas ikelti, bet dabar laiko neturiu .

teks virykle vestis smile.gif musu tai dietininis maitinimas buvo,bet virtuvej gamino,ir thumbup.gif nesemes ikambary,
Papildyta:
[quote=vmm32,2010 02 11, 18:18]

ne jau jei paveluoji tai viskas ,sakutes .dar ir bart gausi.viena mama su mergyte pavelavo pas masaziste ir viskas ,neprieme verysad.gif o del vezimuko tai gi matei ta kur as manta vezinau.paprasai pas gydytoja ir skiria.aisku nelabai malonu su tokiu vezinti man pradzioj buvo ,bet veliau tik dziaugiausi,nes kai be vezimo susiruosem prie juros tai 2 valandas pirmyn atgal sugaisom,ant visu suolu pasedejom blush2.gif
Papildyta:
ai koki duos toks bus gerai,svarbu kad ilifta itilptu lotuliukas.gif ir nereiks jo nesioti,jei veluotume,jojo tas pats ir mums butu kol pareitume,arba isviso sustreikuotu ir neitu,tada motin nesk butu blink.gif doh.gif lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 11, 19:44)
Nu neaaa......Iseigines bus 4 dienos thumbup.gif

Labas vakarelis....nu niekaip nebespeju su jumis..........

VIKMA,tave isivaizdavau visaip kitaip g.gif O pasirodo tu  wub.gif ,nei as galvojau blush2.gif  blush2.gif

jooo ilgasis savaitgalis,bet kadangi nedirbu tai man nieko nereiskia lotuliukas.gif
ne nu mergaites jus duodat,visos man tokius piesinukus uzdedat kai pamatet wub.gif ka tai bereiskia?o tu izabele111 mane baisesne ar grazesne issivaizdavai? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
o as tai anksciau isivaizdavau visas taip kaip esat pavaizduotos logotipuose, thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(joolita @ 2010 02 11, 20:49)
labukas pleputes  4u.gif
kiba darbu neturi, net skaityti nespeju  lotuliukas.gif 
kaip ten laikosi skaudantys pilveliai.  vat super suveikia  lopediumas ir smakta.
jei kas viduriuoja. tai greita pagalba.  pirmam kartui lopediuma isgerti dvi kapsulytes, o paskui po viena po toleto.  thumbup.gif

as tai buvau pas bureja, man pasake kad migle negyvens ilgai. sake kad dar berniuka turesiu.... kad mano gyvenimas vien asaros bus. na nieko gero neisgirdau.
rytoj siausiam i poliklinika. idomu ka daktaryte pasakys, gal jau gana tu antibiotiku gerti  ax.gif

kaip idomiai kad bureja taip pasake,kazkaip kiek zinau jos apie mirti nelabai kalba,o ypac vaiku unsure.gif blink.gif bet jus jau gan ilgai geriat tuos antibijotikus man atrodo g.gif
Papildyta:
QUOTE(evel1 @ 2010 02 11, 21:17)
joolita neimk i galva viskas su tavo mergyte gerai ,nu kokio velnio tu pas ta sena pirdyla ir dar cigone nuvaziavai,juk cigones tik prota pis.............nepergyvenk mesk tas mintis i siuksline,zinau as tas cigones kaip nuluptas is ju lupu nulis tiesos doh.gif    blink.gif ;saudau;piktas;

as irgi nuo tu cigoniu begu kuo toliau sad.gif bash.gif
evel1 kaip jusu berniukams papasakok?
Papildyta:
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 11, 21:47)
Sveikutės.  4u.gif

Oj Joolituk, negazdink tu taip.  unsure.gif Miglučiukas gyvens ilgai ir laimingai.  wub.gif Greičiau jau ta čigonką kojas pakratys.  mirksiukas.gif  aggressive.gif

Vikma, kokie jūs gražučiai.  wub.gif  wub.gif

Vilte, ir Godutė vis tokia pati gražuolytė.  wub.gif

Lekiu ilsėtis mergytės, ba taip pavargau šiandien.  doh.gif

Rytoj kas dar busit negavusios mūsų albumėlio slaptažodžių ar nemokėsit ten įkelt foto, atsiusiu slaptažodžius ir paaiškinsiu ką ten kaip daryt reik.  mirksiukas.gif

Ligoniukams visiems visiems linkėjimai kuo greičiau pasveikti.  4u.gif  mirksiukas.gif  wub.gif

o nuo ko mergaite taip pervargai,daug mankstinais,daug veiklos turejai? g.gif mirksiukas.gif aciuks uz wub.gif lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Būrėjos paprastai nekalba apie mirtį, tik neišsilavinusios ir nelabai išmanančios etiką..čigonė ir yra čigonė. Gyvenimą kuriame patys, kaip jį norėsi, taip ir nugyvensi smile.gif
Labos pleputės, nesugalvokit pribaigti temos šį vakarą, nes nebus naujų namučių tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
sveikos
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 11, 15:58)
na va parodysiu savo brangenybe,cia ji su internetine kamera fotkinta,tai foto kokybe nekokia ax.gif


o kokios kasos wub.gif

QUOTE(Domicele @ 2010 02 11, 16:22)
nu tu zinok idomiai man si karta per ta psichikos centra g.gif
as ten pas ta gydytoja viska sunesiau ka reikejo, o ji pati sake nes dok i tarnyba, pati bus komisijoje, o man tik reiks dabar po svenciu 17d. pasiskambinti ir suzinoti sprendima  blink.gif
anksciau tai pati viska nesdavau, pati eileje laukiau  g.gif



as tai turbut kita savaite vesiu dokumentus i NDNT.ale nebezinau kaip ten atrasti,kurioj vietoj randasi .
ir dar,nesuprantu kokia neigalumo grupe psichiatre uzrase.pagal pagrindine liga tai lengvas(pagal Disc ivertinima).o pagal papildomas ligas pabrauktas vidutinis neigalumas.
QUOTE(joolita @ 2010 02 11, 19:49)
as tai buvau pas bureja, man pasake kad migle negyvens ilgai. sake kad dar berniuka turesiu.... kad mano gyvenimas vien asaros bus. na nieko gero neisgirdau.
rytoj siausiam i poliklinika. idomu ka daktaryte pasakys, gal jau gana tu antibiotiku gerti  ax.gif

sekmes pas daktaryte.
o del burejos,patarciau labai nesijaudint.kaip dievas duos taip ir bus.
beto,man paciai kai bure viena sena bureja,tai pasake viska kas jau ivyko mano gyvenime.bei,dalyka kurio as pati niekad nezinojau,mama to mums nesake iki to laiko ,kol jai pasakiau, kad sita dalyka man pasake bureja.
as turejau broli,kuris sirgo sizofrenija,deja jis jau 10metu kaip mires.ir visa tai,kad seimoje serga artimas zmogus nepagydoma liga.pasake butent si bureja.ir dar pasake,kad iseis is gyvenimo.bet tu su juo(as)busiu labai susijusi.ir pasake,kad labai greit.tas greit buvo po 2.5metu

QUOTE(vmm32 @ 2010 02 11, 19:58)
cia jau ant sarlatanes kokios pataikei.nei viena normali apie tokius dalykus negali kalbet schmoll.gif

sakyciau cigones jos tiesmukiskos,drebia viska ka mano.jei mato artejancia mirti,tai turetu kaip nors kitaip isreikti ta minti,bet kad tas zmogus ir suprastu.

tiesa,kai buvau nescia su Nojuku,tai buvau pas burejos. ji pasake,kad gims berniukas, kankino tokia nuojauta,kad jis gims netoks kaip visi,bet ji kazkaip issisuko nuo klausimo.pasake,kad bus skirybos,bet nei as nei mano vyras kitos puses neturesim.
Atsakyti
Sveikutes

jetus,kad prisnigo,jau nervint mane pradejo ta ziema sad.gif

aplamai atsikeliau syrit geros nuotaikos,bet uzejau i DS skyreli susinervinau,einu kavos isgersiu gal praeis doh.gif cool.gif
Atsakyti
Labas rytas mamytukes 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 12, 09:41)
Sveikutes

1.jetus,kad prisnigo,jau nervint mane pradejo ta ziema  sad.gif

2.aplamai atsikeliau syrit geros nuotaikos,bet uzejau i DS skyreli susinervinau,einu kavos isgersiu gal praeis doh.gif  cool.gif

1.is kur sniegas???Pas mus ryte lyjo....masina aplyta ir apsalusi....
2. Jo ir mane sunervino doh.gif blink.gif
Atsakyti