Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(Domicele @ 2010 02 11, 14:44)
nu nezinau, manasis sunus kai viduriavo, as daviau smectos, viskas gerai buvo, uztrauke  g.gif
Papildyta:

tuoj pagalvosiu, kokias mes gaudavom proceduras  g.gif
pas mus irgi misrus raidos sutrikimas
gavom, masaza, mankstas, ergoterapija, logopede (tokia lieva) bet yra ten ir geru smile.gif koju vonias, siule psichologa man, bet neemiau (ir taip viska zinau cool.gif ) kas dar  g.gif aij dar purvo sildymas ant kojyciu del CP, nu nepamenu daugiau, Vikma, kas dar buvo  g.gif
Kas del maitinimo, tai tiksliai nezinau, gamintis tai nera kur, bet yra valgykla, mes imdavom i kambari valgyti, tai kai laukdavau eileje, viena mamyte girdejau kazka vaikui uzsakinejo ka pagaminti, kazkoks pas ji kaip supratau spec.maitinimas buvo. Tai gal sakau galima susitarti su gydytoja  g.gif


pas ji skrandukas toks jautrus ,kad as nenoreciau niekaip , kad valgykloj jam valgyti darytu schmoll.gif reiks kazka galvoti g.gif jis nekramto, ir valgo tik darzoves, mesa ir vaisius
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 11, 14:58)
na va parodysiu savo brangenybe,cia ji su internetine kamera fotkinta,tai foto kokybe nekokia ax.gif

[

wub.gif o plauku grozis nekirpk jokiu budu nono.gif

reiks man surasyti jums kaip ten nuotraukas ikelti, bet dabar laiko neturiu .
Atsakyti
QUOTE(plazma @ 2010 02 11, 15:56)
Domicele,ar jau pridavei dokumentus i NDNT?

nu tu zinok idomiai man si karta per ta psichikos centra g.gif
as ten pas ta gydytoja viska sunesiau ka reikejo, o ji pati sake nes dok i tarnyba, pati bus komisijoje, o man tik reiks dabar po svenciu 17d. pasiskambinti ir suzinoti sprendima blink.gif
anksciau tai pati viska nesdavau, pati eileje laukiau g.gif
Papildyta:
QUOTE(linele.m @ 2010 02 11, 16:19)
pas ji skrandukas toks jautrus ,kad as nenoreciau niekaip , kad valgykloj jam valgyti darytu  schmoll.gif reiks kazka galvoti  g.gif jis nekramto, ir valgo tik darzoves, mesa ir vaisius

tai gali pasiteirauti del spec. maitinimo, kad ruostu viska trinta.
Siaip tai maitina ten visai neblogai, bent jau as tai jokiu pretenziju neturejau, yra meniu, gali rinktis is 3 variantu thumbup.gif
Papildyta:
ate, mergytes, baigesi darbas, lekiu namo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2010 02 11, 15:22)
nu tu zinok idomiai man si karta per ta psichikos centra g.gif
as ten pas ta gydytoja viska sunesiau ka reikejo, o ji pati sake nes dok i tarnyba, pati bus komisijoje, o man tik reiks dabar po svenciu 17d. pasiskambinti ir suzinoti sprendima  blink.gif
anksciau tai pati viska nesdavau, pati eileje laukiau  g.gif
Papildyta:

tai gali pasiteirauti del spec. maitinimo, kad ruostu viska trinta.
Siaip tai maitina ten visai neblogai, bent jau as tai jokiu pretenziju neturejau, yra meniu, gali rinktis is 3 variantu thumbup.gif
Papildyta:
ate, mergytes, baigesi darbas, lekiu namo  biggrin.gif


abejoju, kad jie ten prigamintu kiekvienam pagal spec uzsakyma unsure.gif , kad trinta daro tai girdejau. Man kazkaip idejo kilo jeigu kamera butu tai galima paruosti ir porcijom uzsaldyti, o tada isemi ir pasildai. g.gif
Papildyta:
Domicele gero vakaro tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 11, 17:02)
Mimmi man atrodo as jus maciau one.lt,neigaliuku forume ar galejau? g.gif  ax.gif
as dabar ziurineju albuma,ir pamaciau matyta foto,tai sakau gal cia jus g.gif kai sirdis suskaudo man unsure.gif del visu jusu vaikciu verysad.gif
as cia zirineju jusu albuma kur visos jus esat su vaikais,poto imesiu ir musu foto,kai suprasiu kaip ka cia daryt lotuliukas.gif

o man kaip i ta albumiuka papult? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vikma @ 2010 02 11, 17:06)
o geras,reiks tad man uzklausti palangoj kaip yra,bet jei pvz susivelini i procedura,tai poto kaip sakant kamsciiai gaunas ax.gif kazkaip visad stengiames neveluoti,tik buvom netycia viena procedur mes praeitais praleide,uzsivaiksciojom po gintaro soda lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif jetau kai buvo nemalonu blush2.gif

ne jau jei paveluoji tai viskas ,sakutes .dar ir bart gausi.viena mama su mergyte pavelavo pas masaziste ir viskas ,neprieme verysad.gif o del vezimuko tai gi matei ta kur as manta vezinau.paprasai pas gydytoja ir skiria.aisku nelabai malonu su tokiu vezinti man pradzioj buvo ,bet veliau tik dziaugiausi,nes kai be vezimo susiruosem prie juros tai 2 valandas pirmyn atgal sugaisom,ant visu suolu pasedejom blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(evel1 @ 2010 02 11, 17:34)
merginos dickui jau tas pact darosi kaip mazui,mazius atejo is tualeto ir nesulaike privare i kelnes taip skystai,ar tikrai smektos duoti negalima?

as tai manau kad galima.man sake kad jei stipriai viduriuoja tai kalis nuo sirdies nueina,todel reikia stabdyt. g.gif
Papildyta:
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 11, 18:04)
niu jo plaukai tai jai iki uzpakalio galo,tik vargas didelis su jais,tai vis pakerpu,bet taip ir niezti nagai nurezt iki peciu,bet seneliai neleidzia...

nu tu duodi doh.gif toki grozi nurezti va tau nono.gif
Papildyta:
nu va kokios,kol valgyt padariau visos isgaravot ax.gif ku-ku dirol.gif
Atsakyti
klausykit 15 d lietuvoj darbo diena ar ne ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(NikeZ @ 2010 02 11, 19:33)
klausykit 15 d lietuvoj darbo diena ar ne ?   g.gif

Nu neaaa......Iseigines bus 4 dienos thumbup.gif

Labas vakarelis....nu niekaip nebespeju su jumis..........

VIKMA,tave isivaizdavau visaip kitaip g.gif O pasirodo tu wub.gif ,nei as galvojau blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo izabele111: 11 vasario 2010 - 18:46
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 11, 19:44)
Nu neaaa......Iseigines bus 4 dienos thumbup.gif

Labas vakarelis....nu niekaip nebespeju su jumis..........

nu geras bigsmile.gif
Atsakyti
15d ne darbo
Atsakyti
g.gif kaip tuscia schmoll.gif
Atsakyti
kur visos panikes dinge,ar jau miegat? doh.gif
Atsakyti
labukas pleputes 4u.gif
kiba darbu neturi, net skaityti nespeju lotuliukas.gif
kaip ten laikosi skaudantys pilveliai. vat super suveikia lopediumas ir smakta.
jei kas viduriuoja. tai greita pagalba. pirmam kartui lopediuma isgerti dvi kapsulytes, o paskui po viena po toleto. thumbup.gif

as tai buvau pas bureja, man pasake kad migle negyvens ilgai. sake kad dar berniuka turesiu.... kad mano gyvenimas vien asaros bus. na nieko gero neisgirdau.


rytoj siausiam i poliklinika. idomu ka daktaryte pasakys, gal jau gana tu antibiotiku gerti ax.gif
Atsakyti
joolita is kur ta bureja istraukei?
Atsakyti