Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(linele.m @ 2010 02 11, 15:09)
O jus nenorite musu albumiuko duomenu  blush2.gif jau cia kelios tikrai esat ilgai bendraujancios vikma, evel1, vmm32, vilte.

vikma akiu kontaktas tai pas ji  thumbup.gif jis visiems nepazystamiems zmonems i akis spokso, gaudo akiu kontakta. Ir aisku mums ziuri taip pat. Bet va jam kazka sakai, rodai, o jis matai nesupranta ko tu is jo nori, sypsosi ir tiek  verysad.gif Bet jau matau po biski keiciasi, kai ruosiuosi i darba ir rengiuosi kolidoriuje mama ji visada laiko ant ranku, tai jis ziuri toks pasimetes, atrodo lyg pradetu suprasti ,kad iseinu, na bent jau as taip tikiuosi. O kai gryztu tai jau taip isisiepia  wub.gif

evel1 kaip sunelis jauciasi?

zinoma norim duomenu,jei mokesim issikelti foto smile.gif
o manasis gal biski daugiau nei pusmetis pradejo reguoti imane,pamates mane nudziuga jei ateinu,o nugara pamates uzsiverkia,anksciau nulis emociju as budavau,na jis neparodo i mane kad as mama,ar jei klausi kur mam ar tetis,tik pamates nusisypso smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 11, 13:22)
oi zinai bajeri prisiminiau.cia sanatorijoj kai buvo.einu as su savo Mantu o priesais toks berniukas ateina ir ziuri i mus issiziojes.ziurejo ziurejo ir sako mamai;  mama ,ziurek koooks raumeningas!!! cia ant manto taip,bet toks susizavejas. biggrin.gif tai mes dabar ir sakom kad musu mantas visai ne storuliukas -jis RAUMENINGAS! lotuliukas.gif  biggrin.gif

thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 11, 15:19)
 
o tai jus ir albumiuka turit??? ot kokios blush2.gif  noriu duomenu ,aisku,jei kitos sutinka. o vikma man tai lyg tamsi atrode.matai reiskia mamu tikrai nematau wub.gif  lotuliukas.gif

as galbut tamsi atrodziau nes galva neplauta buvo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 11, 15:12)
evel kaip tavo mazasis ligoniukas,tik duok jam skysciu,po nedaug bet daznai...nes jam del sirdute negerai jeigu jis neteks skysciu....
vikma  wub.gif labai grazi jusu seimyna wub.gif ,nezinau kodel,bet tave butent taip ir isivaizdavau....

cia dar nepilna seimyna,dar tetis siaip yra smile.gif ,nors su juom fotkiu neturim galima sakyti g.gif kaip idomiai kad sakai butent taip ir issivaizdavai g.gif zinok pasirodyciau kitoj foto dar kitaip atrodyciau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos kūmos smile.gif
Vikma wub.gif wub.gif
Evel1, duok enterolio tablečių, pelūnas labai gerai skrandukui ir bifolako. Smektos dar gali, bet prie viduriavimo nerekomenduoja jos, nes ji suriša viską, o kai bakterija, geriau, kad išsivalytų organizmas. Sveikit console.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 11, 13:28)
zinoma norim duomenu,jei mokesim issikelti foto smile.gif
o manasis gal biski daugiau nei  pusmetis pradejo reguoti imane,pamates mane nudziuga jei ateinu,o nugara pamates uzsiverkia,anksciau nulis emociju as budavau,na jis neparodo i mane kad as mama,ar jei klausi kur mam ar tetis,tik pamates nusisypso smile.gif


tai jau tu laiminga wub.gif as tikiuosi irgi to sulaukti wub.gif jis i mane reaguoja, bet jokio prisirisimo nera kaip prie mamos, jam svarbu ,kad su juo kas uzsiima smile.gif
bet gera girdeti,kad augant viskas ateina wub.gif na viskam savas laikas mirksiukas.gif o jis sako ka nors?
Atsakyti
QUOTE(linele.m @ 2010 02 11, 15:27)
As tai jums galiu duoti manau niekas nesupyks,  juk tikrai aktyviai dalivaujate  mirksiukas.gif

kai laiko yra dalyvaujam mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(linele.m @ 2010 02 11, 15:31)
tai jau tu laiminga  wub.gif as tikiuosi irgi to sulaukti  wub.gif jis i mane reaguoja, bet jokio prisirisimo nera kaip prie mamos, jam svarbu ,kad su juo kas uzsiima  smile.gif
bet gera girdeti,kad augant viskas ateina  wub.gif na viskam savas laikas  mirksiukas.gif o jis sako ka nors?

jo aiskus laiminga,sakau vergdavo sirdis kai matydavau kaip kiti vaikai prisirise prie mamu,o jam budavo dzin as ar kazkas kitas,o kalbeti nieko nekalba tik aaaaaaa jam viskas,na dar IKI,kai pamato IKI parde ar reklama iskarto saukia smile.gif ir prosali praeiti mes ne galim smile.gif o daugiau nieko,tyluma,laikas tik parodys kada jis cia man prakalbes,bet turbut kai prades berti zodziu tai nespesiu ne gaudyt lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 11, 15:31)
Sveikos kūmos smile.gif
Vikma  wub.gif  wub.gif
Evel1, duok enterolio tablečių, pelūnas labai gerai skrandukui ir bifolako. Smektos dar gali, bet prie viduriavimo nerekomenduoja jos, nes ji suriša viską, o kai bakterija, geriau, kad išsivalytų organizmas. Sveikit  console.gif  4u.gif

Sveika
kokios mes kumos blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
o ka tas bereiskia wub.gif lotuliukas.gif blink.gif lotuliukas.gif
o klausk medute kur gauti peluno?kur tu ji pirkai taprasme?
Atsakyti
besedint man SM prisvilo mano pietus sad.gif doh.gif


Atsakyti
QUOTE(linele.m @ 2010 02 11, 15:21)
mamytes vis zadu paklausti jusu patarimo. vasara labai norejau su mazuoju i sanatorija nuvaziuoti, dabar del susiklosciusiu aplinkybiu  wub.gif paciai niekaip neiseina. kaip jus manot ar mama su juo galetu pabuti sanatorijoj  g.gif na kas mane neramina ar fiziskai jai ten nebus sunku g.gif nelabai isivaizduoju kaip ten viskas vyksta gyvenime nebuvusi sanatorijoj  doh.gif ar atstumai tarp proceduru dideli, kaip ten uzsiemimai vyksta ar specelistai viska daro ar ir paciai reikia kazka daryti. Ar yra baseine uzsiemimai ? dar neramina ,kad mama is tu kur akiu niekam nedraskys( nu cia perkeltine prasme issireiskiau  blush2.gif ),  bijau ,kad nereikalaus jei neduos. na suprantat ka noriu pasakyti  rolleyes.gif jauciu jau laikas butu planuoti, o as dar nezinau ka daryti  doh.gif

Laabai dekui uz bet koki atsakyma  4u.gif


Mano mama buvo su dukra sanatorijoje ir visai neblogai susitvarkė. Bent jau Utenoje,tai seselės pačios ateina ir pasiema vaiką.Tėvai gali dalyvaut procedūrije, pamoko kas kaip. O procedūrų duoda tiek, kokį finansavimą skiria ligonių kasos ir pagal ligą. Todėl procedūrų kiekiu nesiskundėm.Ir beja, su vaikučiais ne tik mamytės ir močiutės buvo, bet ir senelis šauniai susitvarkė su 3 metų pipiru VCP. Taigi, mano nuomone, gali drąsiai leist abu į sanatoriją.
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 11, 15:44)
besedint man SM prisvilo mano pietus sad.gif  doh.gif

o ka skanaus gaminai?tai seimyna bepietu liks blink.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 11, 15:44)
besedint man SM prisvilo mano pietus sad.gif  doh.gif

O aš jau prikepiau kotletukų, makaronų priviriau su padažiuku.Agurkų raugintų tai jau patys ras šaldytuve, o aš jau po truputį į darbą ruošiuosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mimmi: 11 vasario 2010 - 14:49
QUOTE(linele.m @ 2010 02 11, 14:21)
mamytes vis zadu paklausti jusu patarimo. vasara labai norejau su mazuoju i sanatorija nuvaziuoti, dabar del susiklosciusiu aplinkybiu  wub.gif paciai niekaip neiseina. kaip jus manot ar mama su juo galetu pabuti sanatorijoj  g.gif na kas mane neramina ar fiziskai jai ten nebus sunku g.gif nelabai isivaizduoju kaip ten viskas vyksta gyvenime nebuvusi sanatorijoj  doh.gif ar atstumai tarp proceduru dideli, kaip ten uzsiemimai vyksta ar specelistai viska daro ar ir paciai reikia kazka daryti. Ar yra baseine uzsiemimai ? dar neramina ,kad mama is tu kur akiu niekam nedraskys( nu cia perkeltine prasme issireiskiau  blush2.gif ),  bijau ,kad nereikalaus jei neduos. na suprantat ka noriu pasakyti  rolleyes.gif jauciu jau laikas butu planuoti, o as dar nezinau ka daryti  doh.gif

Laabai dekui uz bet koki atsakyma  4u.gif

Galiu papasakoti tik apie Palangos "Gintara"
Klausimas ar vaiksto tavo lelius?
Manau, kad mama pilnai galetu pabuti.
Tvarka tokia, atvaziuoji, prisiregistruoji, varai pas tau paskirta gydytoja.
Problema tik kol visus labirintus ten perprasi, bet tik porai dienu sunku, paskui susigaudys, beje patars kiti zmones, personalas.
Gydytoja paskiria proceduras, as nieko neprasiau, pati surase kas reikalinga pagal diagnoze, yra tev vonios (per lauka reikia eiti), paklause ar norime, nes vaikas gali susirgti. Tai mes ememe tik kojyciu burbulini masaza, nors galejome ir vonias imti.
I proceduras reikia patiems vazinetis, bet jei ir su vezimo, jokiu problemu, visur nuvaziavimai patogus yra lftas, manoji tada dar nevaiksciojo, viskas ciki.
Procedurose atvedi vaika, palieki, specai padirba, pasiemei, tik keliose reikia buti kartu su vaiku.
O akiu draskyti niekam tikrai nereikia, personalas neblogas, aij gyveni ten ir tiek.
Atskiras kambariukas, bus viena su vaiku, vietoje yra vonia toletas.
Nu kas dar? g.gif
Klausk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mimmi @ 2010 02 11, 13:46)
Mano mama buvo su dukra sanatorijoje ir visai neblogai susitvarkė. Bent jau Utenoje,tai seselės pačios ateina ir pasiema vaiką.Tėvai gali dalyvaut procedūrije, pamoko kas kaip. O procedūrų duoda tiek, kokį finansavimą skiria ligonių kasos ir pagal ligą. Todėl procedūrų kiekiu nesiskundėm.Ir beja, su vaikučiais ne tik mamytės ir močiutės buvo, bet ir senelis šauniai susitvarkė su 3 metų pipiru VCP. Taigi, mano nuomone, gali drąsiai leist abu į sanatoriją.


aciu 4u.gif man reikes moketi uz sanatorija paciai, tai nezinau kaip ten bus ar galesiu pasirinkti proceduras unsure.gif
Atsakyti