Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

Sveikutes



O zinot as niekad neesu buvusi pas jokias burejas,raganas ar pan.ir nenoreciau,kad man ka nors ispranasautu ir t.t.nenoriu nieko zinot kas bus,butu nebeidomu gyvent ir be to as netikiu tokiais dalykais rolleyes.gif ,bet cia jau kiekvieno valia tiket tuo ar ne....


Gal kas kavutes jungsis....
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 11, 09:59)
Sveikutes
O zinot as niekad neesu buvusi pas jokias burejas,raganas ar pan.ir nenoreciau,kad man ka nors ispranasautu ir t.t.nenoriu nieko zinot kas bus,butu nebeidomu gyvent ir be to as netikiu tokiais dalykais rolleyes.gif ,bet cia jau kiekvieno valia tiket tuo ar ne....
Gal kas kavutes jungsis....

Labas rytas
va ir as uzbegau su kavos puoduku,taoi jungiuos prie taves jei dar neisgeriai :mirksiukas:as beje esu buvus pas burejos du kartus,na ir teisybes siaip pribure,bet ziauriai poto smegenys susuktos buvo,atsimenu minejo kad pries vestuves issiskirsiu su vyru,nes atsiras trikampis meiles,tipo manasis tures moteri kita,nu ir ka ilgai nesizenijau,nors kokius 4m kukavo,o as negalejau pasakyti kodel as negaliu zenytis rolleyes.gif lotuliukas.gif nes bijojau kad manes prie altoriaus nepaliktu,nes buvau itikejus itai lotuliukas.gif bet kai pastojau nebebuvo kur dingti,bet zinokti ir laukiant vestuviu,ir pervestuves vis burejos mintys smiezavo,bet aciu dievui ji suklydo thumbup.gif lotuliukas.gif bet kitka tai atspejo..Vel kazkada buvau uzsigeidus eiti,bet vienas zmogeliukas atkalbejo,sako geriau nelysk tu ten ax.gif ir nebelendu.O beje mano mama ejo pas burejos,ji visiskai neklause apie mus,apie anuka kaip jiems,pati bureja sako jus turit anuka,kuris labai sergantis,ir jis sako turi proteviu prakeiksma,o zinokt kazkokde,man visad taip sviete,o cia va ir ji tai pasake,ir sako tegul nuvaziauoja pas egzorcisto,nu ir ka jus galvojat ir nuvaziavom i ramygala,o kas ten dejo pas to kunigo tai nesupratau kas su vaiku vyksta,viskas prasidejau kai tik sustojomprie baznycios doh.gif
Papildyta:
QUOTE(evel1 @ 2010 02 10, 23:37)
isgere arbatos ir vel isveme,bet jau baltas siaubas,dabar guli mano kelnes jau pilnos baimes doh.gif

Kaip jums naktike praejo?
Papildyta:
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 10, 23:44)
man tai labai primena sitas tavo kakiu tyrimas (nepyk ,bet mirsiu nepamirsiu lotuliukas.gif ) kaias dar su savo mazu leliuku mantu ejau pas tokia zolininke.tik ji tai visokiu zolyciu prirase gert mantui.jam tada 3 men buvo,o musu tyrimas del DS 3 kartus nesigavo ,4 i vilniu vaziavom daryt.tai ji sake -durni tie daktarai ,sveikas vaikas ,nieko jam nera g.gif liepe debesyla gert,o jis ziauriai kartus. ir daviau,  o kiek ta tavo daktare ima uz apziura?
Papildyta:

grazint tai galesiu ,rytoi nesiu susitariau,bet kaip nervas ima bash.gif
Papildyta:

o temperaturos nera?gal tikrai nuo dickio uzsikrete? g.gif

Na ir kaip poto berniukas jautes po zolyciu,ir kaip jis ta debesily igere blink.gif? as tai beje vaikui irgi duodu zolininkiu visokiu zolyciu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(evel1 @ 2010 02 10, 23:24)
taip pasinaudosiu ryt kaip tik drauge vaziuoja y vilniu tai parvez o svarbiausia nebrangu tas akmenukas kainuoja 10lt o gintariukas vienas kainuoja 4lt,sake gintariuku uztenka keturiu ir ilgam ju bus,mazius neviduriuoja temperaturos dabar neturi,prikirto kepsniu ant virsaus ledu,,daviau mineralinio atsigerti neatciruksta sako pilva skauda,pagal mane tai jam skrandi skauda

jo cia praktiskai kapeikos kainuoja,tai tikrai verta isbandyti,aiskus dar viskas priklauso nuo zmogaus,jei tikesi tuom tai viskas ir eis geryn,jei dvejonese gyvensi,tai manau nieko ir nesigaus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 11 vasario 2010 - 09:42
labas rytukas, o naktele visa be miego,antra valanda peciu ejau kurti,kad nebutu salta vaikui skalbimus net trys padariau visa pataline suveme,vidutiuoti pradejo temperaturos jau turi,skambinau net greitukei trecia valanda nakties,dabar atcigeriu kavos ir sausiu i vaistine,jei nieks cia nepageres tai vesiu i ligonine,bet jau tase ji net graudu ziureti buvo,be miego jisai ir mes.
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 11, 10:46)
labas rytukas, o naktele visa be miego,antra valanda peciu ejau kurti,kad nebutu salta vaikui skalbimus net trys padariau visa pataline suveme,vidutiuoti pradejo temperaturos jau turi,skambinau net greitukei trecia valanda nakties,dabar atcigeriu kavos ir sausiu i vaistine,jei nieks cia nepageres tai vesiu i ligonine,bet jau tase ji net graudu ziureti buvo,be miego jisai ir mes.

nu zalia ruta doh.gif ,o grieitai tik skambainai ,o jie neatvaziavo?va gali saugotis nesisaugojes,vistiek tas virusas turi uzpulti doh.gif o tai jus jei guldys tai i infekcine?ar i paprasta vaiku ligonine? :hmaiskus butu geriau apsieti ir be tos ligonines,jetau varrgsiukai issikankine tie tavo vaikiukai unsure.gif cie jiems 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 11 vasario 2010 - 09:52
Sveikos,

evel1, as asmeniskai tai tikiu tokiais dalykais mirksiukas.gif cia as apie ta moteryte kur tu pasakojai. Tikiu, kad musu neigaliukai ne siaip sau atejo i si pasauli, ne siaip sau butent pas viena ar kita mama ir teti. Su tais akemnukais ir pirkciau, o gal ir nusipirksiu kokiu gintariuku mirksiukas.gif
mes patys gydomes netradiciniu metodu, vaikstom pas bioenergetike, klausom paskaitu ir daug maz suprantu ka ji turejo galvoje tau taip sakydama smile.gif

vikma, eij, mergyt, kas cia pas jus per mada tokia pasidare, istorijas su išlaikymais pasakoti biggrin.gif tai kas gi prasidejo prie tos baznycios blink.gif
Atsakyti
nevaziavo pasake,kad skranduka apsinuodino jisai ir viskas,dejuoja,kad jam pilva skauda nezinau nei ka galvoti cia pas mus tie daktarai tai siaubas,gal tikrai skranduka smarkei apnuodino kiek isgeria tiek isvemia pusvalandzio tarpe tas jo vemimas viduriuoja tokiu vandeniu,tikrai nusisausiu doh.gif galva mano tai kaip puodyne
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 11, 09:56)
nevaziavo pasake,kad skranduka apsinuodino jisai ir viskas,dejuoja,kad jam pilva skauda nezinau nei ka galvoti cia pas mus tie daktarai tai siaubas,gal tikrai skranduka smarkei apnuodino kiek isgeria tiek isvemia pusvalandzio tarpe tas jo vemimas viduriuoja tokiu vandeniu,tikrai nusisausiu doh.gif galva mano tai kaip puodyne

hmmmm, o kaip del Smectos ? g.gif
gal pabandyk g.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 11, 10:56)
nevaziavo pasake,kad skranduka apsinuodino jisai ir viskas,dejuoja,kad jam pilva skauda nezinau nei ka galvoti cia pas mus tie daktarai tai siaubas,gal tikrai skranduka smarkei apnuodino kiek isgeria tiek isvemia pusvalandzio tarpe tas jo vemimas viduriuoja tokiu vandeniu,tikrai nusisausiu doh.gif galva mano tai kaip puodyne

Laikykis mergaite console.gif as tai sakyciau kad ta zaraza jus uzpuole,nes ir broliui taip buvo,tik nesisauk dar doh.gif visiems tu reigalinga thumbup.gif
Atsakyti
laba rytaa 4u.gif
Atsakyti
[quote=vikma,2010 02 11, 11:34]

Na ir kaip poto berniukas jautes po zolyciu,ir kaip jis ta debesily igere blink.gif? as tai beje vaikui irgi duodu zolininkiu visokiu zolyciu thumbup.gif
Papildyta:

nieko sugere.3 kartus per diena po sauksteli .iki 4 metu ejom pas ta zolininke kas pusmeti,ir vis gere.bet ligos ko tai neisnyko...tai kas ten tavo maziukui prie baznycios prasidejo???
Papildyta:
QUOTE(evel1 @ 2010 02 11, 11:56)
nevaziavo pasake,kad skranduka apsinuodino jisai ir viskas,dejuoja,kad jam pilva skauda nezinau nei ka galvoti cia pas mus tie daktarai tai siaubas,gal tikrai skranduka smarkei apnuodino kiek isgeria tiek isvemia pusvalandzio tarpe tas jo vemimas viduriuoja tokiu vandeniu,tikrai nusisausiu doh.gif galva mano tai kaip puodyne

pala pala p jei koks neduok dieve apendicitas.juk pozymiai tai irgi panasus .kaip jie gali nevaziuot?????? bash.gif
Papildyta:
nu begu i baze dzinsu keist. biggrin.gif ligoniukams 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2010 02 11, 10:55)
Sveikos,

vikma, eij, mergyt, kas cia pas jus per mada tokia pasidare, istorijas su išlaikymais pasakoti  biggrin.gif  tai kas gi prasidejo prie tos baznycios  blink.gif

blush2.gif ax.gif Na o buvo taip...mes gryzinejom is genetiku ir vaziavom i ta ramygala,visa kelia vaikas nuo vilniaus iki ten buvo ramus,jau vazinejom prie baznycios,tik sustojom manasis sustingo akys issiplete,vyzdziai maniau issprogs lauk ir visas klykti,o kas jam tada buvo nebudinga,mes dar maziukai buvom kai vaziavom 1.2men kazkur,o jis man mazas kai buvo tai ramybes issikunijams,kur opadesi ten ir rasi ir negarso neisgirsi(nekaip dabar doh.gif ),mus tada veze vyro direktorius,jis irgi issigando sako kas deividui sakau nesuprantu,o matau ir jis issigando,visaip raminti,o jis man draskos,poto aprimo ir ejom i baznycia,ieskot pro kur ieiti,bet reikejo i ne i baznycia eiti o ikita patalpa,na pasitiko mus kunigas,padave ranka,deivids kazkaip iji nesuregavo,tada pasikviete i kambary,uzdege zvake,pasikalbejom,poto sako as uzjus pasimelsiu,ir jis priejo prie musu,as pasisodinau deivida ant keliu,o jis norejo ranka uzdetu virs deivido galvos ir mano galvos,nu ir vel manasis subludo,nes tada kunigas buvo labai arti jo,jis kaip priesintus jam,sako kas jam yra,sakau nezinau,jam tai nebudinga,tada jis paejo kiek toliau ir toliau tese maldas,o deivids vis blaskes,tik poto jis isejo ikita patalpa ir aprimo manasis,ir as pagalvojau gal tikrai jis apsestas yra,jei jis taip reguoja i kuniga kai jis salia yra,o po maldu jis pasikeite,ir kai kunigas priejo prie musu,jau atsisveikinat jis mus apsikabino ir deivids kunigui nusisipsojo,o as apsiverkiau,bet ir as isejau iskunigo kaip issivaliusi,palengvejusi,ir poto as iviska ramiau ziuredavau po nauju diagnoziu.O ta pirmoji naktis mums kazkokia kosmariska buvo,jau norejau nakti kunigui skambinti,ar taip turi buti,jis visas draskes,atrodo kazkas ji isvidaus drasko,po visa lovyte,pirmyn atgal,vaizdas nekoks,ir zvakute kisau,kad aprimtu,nieks nepadejo,o paryciais aprimo ir uzmigo,ir daugiau nebepasikartojo tai.Tai ir nsupratau kas ivyko.Beje mums kunigas liepe atvaziuoti vel po metu,visiems kartu su vyru,bet liepe apsizeniti baznycioj,nes mes tik santuokos rumose susituokem,bet niekaip vyro neikalbejau,kad priimtu pirmaja kumija,nes deja jis to nera padares,tai taip ir nenuvaziavom.
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 11, 10:47)
blush2.gif  ax.gif Na o buvo taip...mes gryzinejom is genetiku ir vaziavom i ta ramygala,visa kelia vaikas nuo vilniaus iki ten buvo ramus,jau vazinejom prie baznycios,tik sustojom manasis sustingo akys issiplete,vyzdziai maniau issprogs lauk ir visas klykti,o kas jam tada buvo nebudinga,mes dar maziukai buvom kai vaziavom 1.2men kazkur,o jis man mazas kai buvo tai ramybes issikunijams,kur opadesi ten ir rasi ir negarso neisgirsi(nekaip dabar doh.gif ),mus tada veze vyro direktorius,jis irgi issigando sako kas deividui sakau nesuprantu,o matau ir jis issigando,visaip raminti,o jis man draskos,poto aprimo ir ejom i baznycia,ieskot pro kur ieiti,bet reikejo i ne i  baznycia eiti o ikita patalpa,na pasitiko mus kunigas,padave ranka,deivids kazkaip iji nesuregavo,tada pasikviete i

blink.gif blink.gif blink.gif NU JOOO g.gif g.gif idomiai cia pas jus..........
brrrrr.......baisu blink.gif blink.gif
Atsakyti