Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

temperaturos dar neturi ,nieko jinai neime nei lito,as pati nezinau kuom tiketi,bet jai pabandysiu gal nieko nebus,bet dar vienas dalykas kuris mane suintrigavo,jinai man sako jusu mama ira serganti alhoholizmu,o mano mama tikrai alhoholike,tai is kur jinai tada suzinojo jai pirma karta gyvenime mane pamate,vat kur klausimas?
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 10, 23:50)
temperaturos  dar neturi ,nieko jinai neime nei lito,as pati nezinau kuom tiketi,bet jai pabandysiu gal nieko nebus,bet dar vienas dalykas kuris mane suintrigavo,jinai man sako jusu mama ira serganti alhoholizmu,o mano mama tikrai alhoholike,tai is kur jinai tada suzinojo jai pirma karta gyvenime mane pamate,vat kur klausimas?


Nu žinai,mane sudomino.Kur ją galima rast?O konsultacijai kaip užsirašyt reikia?Gal ir man ką įdomaus papasakotų.
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 11, 00:50)
temperaturos  dar neturi ,nieko jinai neime nei lito,as pati nezinau kuom tiketi,bet jai pabandysiu gal nieko nebus,bet dar vienas dalykas kuris mane suintrigavo,jinai man sako jusu mama ira serganti alhoholizmu,o mano mama tikrai alhoholike,tai is kur jinai tada suzinojo jai pirma karta gyvenime mane pamate,vat kur klausimas?

ane?ir kaip ji tavo mama pamate i tave ziuredama? g.gif as irgi pabandyciau.jei ka gert sakytu tada tai pagalvociau ,o dabar...blogiau gal nebus blush2.gif
Atsakyti
Mergaitės, labanaktis.Einu jau gult,o tai MB burba nepatenkintas.
Atsakyti
QUOTE(Mimmi @ 2010 02 11, 00:54)
Nu žinai,mane sudomino.Kur ją galima rast?O konsultacijai kaip užsirašyt reikia?Gal ir man ką įdomaus papasakotų.

ahas kur tu ja radai?man irgi idomu blush2.gif o zinai ,man dar labai idomu,kokia jai is to nauda jei nieko neima? cia ka labdara? g.gif ta mano zolininke 5 litus ,paskui 10 eme.nedaug bet pas ja eiles ,vienas po kito eina ,tai susidaro.o cia nieko g.gif
Atsakyti
nu butent i akis ziuredama,sakau ziurejau y ja ir siurpas eme,kad nemoku apsakyti,rytoj jos pavarde ir varda suzinosiu,zinau tik kad vilnui dirba kazkuroj ligoninei,
Atsakyti
QUOTE(Mimmi @ 2010 02 11, 01:00)
Mergaitės, labanaktis.Einu jau gult,o tai MB burba nepatenkintas.

saldziu sapnu ramiu blusu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(evel1 @ 2010 02 11, 01:01)
nu butent i akis ziuredama,sakau ziurejau y ja ir siurpas eme,kad nemoku apsakyti,rytoj jos pavarde ir varda suzinosiu,zinau tik kad vilnui dirba kazkuroj ligoninei,

nori isgasdinsiu tave?cia gal kokia juodoji magijaa.uzkeret norejo :lotuliukas:suzinok idomu butu paziuret,ka man pasakytu ,kokiu ligu rastu. o tai rengenas zinai nesveika ,cia gal nekenksminga biggrin.gif bet man tik vienas labai idomu-kaip cia ji nemokamai ir vazineja po miestus ,? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vmm32: 10 vasario 2010 - 23:05
cia per mano pazystama,po manes dar zmoniu buvo nemazai,gal is kitu ir eme,o is manes nieko neprase gal norejo kad duociau,bet as aciu pasakiau ir gudbai.
Papildyta:
nu gal ir magija,bet neveltui mane ragana vadina as ir galiu pamagituoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 11, 01:05)
cia per mano pazystama,po manes dar zmoniu buvo nemazai,gal is kitu ir eme,o is manes nieko neprase gal norejo kad duociau,bet as aciu pasakiau ir gudbai.
Papildyta:
nu gal ir magija,bet neveltui mane ragana vadina as ir galiu pamagituoti mirksiukas.gif

gerai raganele einu liuliuko.nes mantas kazko neramiai miega prie burzgencio kompo 4u.gif
Atsakyti
aha saldziu sapnu ramiu blusu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(linele.m @ 2010 02 10, 18:58)
drinks_cheers.gif tikrai padeda ir kaip izabele sake su lygintuvu pasildai palute ir dedi ant pilvuko tik neperkaitink as taip naktimis darbuodavaus kai mazas buvo ir pilviuko diegliukus turejom, mums padedavo  mirksiukas.gif



labas rytas pleputes 4u.gif

vakar ir glosciau ir mankstinau ir ant pilvo guldziau dar espumizano pora smile.gif
ir patikekit padejo, visa nakti kaldra kilnojos lotuliukas.gif nes dar miega salia manes, kol nepasveiks. bet manau sianakt jau keliaus i savo lova. ba vaikas jau kaip ir sveikas 4u.gif

mimmi stiprybes tau ir tavo atimiesiems, as maniau ,kad cia tik lietuvoj toks neveiklumas. o pasirodo klydau. tai tegu jie ismoka kompensacija. tada tegu vilniaus ligone vel kreipiasi dokumentu. bus uz ka broliukui sveikatele pagerinti. o kaip dabar jis jaucias? kaip tavo dukriukas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zana1234 @ 2010 02 10, 17:03)
noreciau paklausti noriu fotkiu ikelti ir man kazkaip neduoda arba as nemoku.kaip reikia doh.gif

http://www.radikal.ru/ paspausi parinkti(idesi foto),paskui paspausi zagruzit ir nukopinsi 8eilute.

QUOTE(Mimmi @ 2010 02 10, 17:35)
Man nenuimė,kaip gaudavau 360, tiek ir gavau.

as irgi tiek pat gavau.bet buvo rasyta kad sumazins iki 306lt g.gif
labos 4u.gif
na mamos ir priraset,galva susisuko kol perskaiciau.
as jau kokia antra savaite pabundu 5ryto doh.gif kosmaras kazkoks.
Atsakyti