Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

mazius ziuri y ja jinai y ji tiesei i akis ir sako,sitas vaikas ne seip sau y sy pasauli atejo,jis jus toli nuves ta prasme mane,as jos klausiu kaip supras toli nuves sako geraja puse ir tyli taip ir likau nesupratus,toliau sako jis turi daug svelnumo ir egresijos sako visi su syrdies ydom vaikai tos egresijos turi,sako sirdinuku sirdis yra meile jam turit atiduoti visa savo meile,sakau as ir pati ta zinau ir atiduodu jam visa save,bet sakau ir dar viena vaika turiu ,sako ir kitam vaikui turit duoti meile,bet sitam ypac.toliau mazius pabego nusibodo jam sedeti,nu jinai man desto laukiu nesulaukiu kada jinai pasakys kuom kokeis budais galima isgyditi ar nors bent kad nesandarumas nedidetu,sako visu pirma turit vaiko imunine sistema sustiprinti jisai mazai jos turi,toliau mytiba,svara ir geriamas vanduo sitas svarbiausia dabar,sake vilniuje yra parduotuve blyn pamirsau pavadinima ten kur pardavineja gintarus akmenukus,sako jums reikia pagautu gyntaru ne karoliu,sakau o kas tie pagauti gintarai?sako zmones kaip zuvis gaudo su tais tinkliukais taip ir cia bangos buna jie su tais tinkliukais gintarus gaudo,sake nusipirkti ju toj parduotuvei daug nereikia vakare tuos gintarus uzpilti vandeniu ir pastatyti ant palanges toj pusei kur ryte saulei tekant apsviestu ta stikline,paskiau perpilti ir duoti vaikui ta vandeni gerti,sako visus blogus mineralus,kalkes ir dar kazka tie gintarai sutraukia,sako filtrai cia jokie nepades svarbiausia vanduo,toliau vel toj pacoj parduotuvei nusipirkti kvarco akmenuka jisai ruzavas siandien maciau ta akmenuka jo sako didelio nereikia ir padeti po pagalve vaiko,jisai istraukia bloga energija,ir siam kartui tiek susitikimas sako kitas bus po dvieju menesiu.Nu tai mamiciukes pasakykit ka galvoti apie ja nu visa tiesa pasake,o tikrai nezinojo kuom mazius serga/
Papildyta:
nu mergaiciukes niekur nepasiploviau internetas uzluzes buvo ciut prisijungiau,kaip negrazei apie mane cia jus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 10, 22:57)
Nu tai mamiciukes pasakykit ka galvoti apie ja nu visa tiesa pasake,o tikrai nezinojo kuom mazius serga/
Papildyta:
nu mergaiciukes niekur nepasiploviau internetas uzluzes buvo ciut prisijungiau,kaip negrazei apie mane cia jus schmoll.gif



Be žodžių, net nežinau ką ir besakyt g.gif
Atsakyti
o imunine sistema stiprinti reikia su situo kordacepsu kur buvau rasius 2menesius reikia gerti po viena mililitra du kartus dienoj ryte ir vakare,sake nesvarbu kuom vaikas serga ar vcp, ar dauno liga ar autizmu ar paralyzium pradeti reikia nuo imunines sistemos,toliau ais kiti vaistai,klausykit mazui skrandis sustojo buvo visa diena nevalges nesenei prikirto,ir va kaip dejo sliauka ka man daryti tik perbalo sako skauda pilva?
Atsakyti
QUOTE(Mimmi @ 2010 02 10, 23:02)
Be žodžių, net nežinau ką ir besakyt g.gif

labas vakarelis
joooooooooooooooo cia tai ir pripasakojo jum,issiziojusi is nuostabos skaiciau blink.gif o pasinaudosi jos patarimais?
Papildyta:
QUOTE(evel1 @ 2010 02 10, 23:13)
o imunine sistema stiprinti reikia su situo kordacepsu kur buvau rasius 2menesius reikia gerti po viena mililitra du kartus dienoj ryte ir vakare,sake nesvarbu kuom vaikas serga ar vcp, ar dauno liga ar autizmu ar paralyzium pradeti reikia nuo imunines sistemos,toliau ais kiti vaistai,klausykit mazui skrandis sustojo buvo visa diena nevalges nesenei prikirto,ir va kaip dejo sliauka ka man daryti tik perbalo sako skauda pilva?

doh.gif vojei kad nebutu ir jam nuo brolio pereje virusiuks koks doh.gif
mes tai esam gere kordicepsa,bet kitos firmos,is ten pirkom,kur is akies raineles buvo ligas nustates...
Papildyta:
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 10, 22:01)
pirma karta Goda cirke ?mes buvos 2 kartus kai 2 ir 3 metai buvo,tai Mantui tik is pradziu buvo idomu paskui pirma karta uzmigo, o antra nenorejo sedet ,ejom pasivaiksciot kol sese cirka daziurejo biggrin.gif

mes tai negalim eiti i jokius cirkus,spektaklius ar kazka panasaus,nes manasis neisedi vietoj,kaip ir jus turetume vaiksciot aplinkui smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 10 vasario 2010 - 22:24
QUOTE(evel1 @ 2010 02 11, 00:13)
o imunine sistema stiprinti reikia su situo kordacepsu kur buvau rasius 2menesius reikia gerti po viena mililitra du kartus dienoj ryte ir vakare,sake nesvarbu kuom vaikas serga ar vcp, ar dauno liga ar autizmu ar paralyzium pradeti reikia nuo imunines sistemos,toliau ais kiti vaistai,klausykit mazui skrandis sustojo buvo visa diena nevalges nesenei prikirto,ir va kaip dejo sliauka ka man daryti tik perbalo sako skauda pilva?

gal pabandyk arbateles kokios kmynu ar ramuneliu schmoll.gif
Atsakyti
taip pasinaudosiu ryt kaip tik drauge vaziuoja y vilniu tai parvez o svarbiausia nebrangu tas akmenukas kainuoja 10lt o gintariukas vienas kainuoja 4lt,sake gintariuku uztenka keturiu ir ilgam ju bus,mazius neviduriuoja temperaturos dabar neturi,prikirto kepsniu ant virsaus ledu,,daviau mineralinio atsigerti neatciruksta sako pilva skauda,pagal mane tai jam skrandi skauda
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 11, 00:23)
labas vakarelis
joooooooooooooooo cia tai ir pripasakojo jum,issiziojusi is nuostabos skaiciau blink.gif o pasinaudosi jos patarimais?
Papildyta:

doh.gif vojei kad nebutu ir jam nuo brolio pereje virusiuks koks doh.gif
Papildyta:

mes tai negalim eiti i jokius cirkus,spektaklius ar kazka panasaus,nes manasis neisedi vietoj,kaip ir jus turetume vaiksciot aplinkui smile.gif

klausyk ,gavau mantui siandien dzinsus bazej,pacius didziausiu 158,ant gumos ,ismatavau,atrode geri .o faini kokie ,su BENU TENUis filmuko.60sumokejau,parlekiu namo ,badau uzdet,kut tau ,matavau perpilva o per laskas neilenda doh.gif nusisausiu lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(evel1 @ 2010 02 11, 00:24)
taip pasinaudosiu ryt kaip tik drauge vaziuoja y vilniu tai parvez o svarbiausia nebrangu tas akmenukas kainuoja 10lt o gintariukas vienas kainuoja 4lt,sake gintariuku uztenka keturiu ir ilgam ju bus,mazius neviduriuoja temperaturos dabar neturi,prikirto kepsniu ant virsaus ledu,,daviau mineralinio atsigerti neatciruksta sako pilva skauda,pagal mane tai jam skrandi skauda

jei labai valgyt norejo tai gal nesukramte gerai.pririjo,del to negera.gal angliuko?
Papildyta:
QUOTE(evel1 @ 2010 02 10, 23:57)
mazius ziuri y ja jinai y ji tiesei i akis ir sako,sitas vaikas ne seip sau y sy pasauli atejo,jis jus toli nuves ta prasme mane,as jos klausiu kaip supras toli nuves sako geraja puse ir tyli taip ir likau nesupratus,toliau sako jis turi daug svelnumo ir egresijos sako visi su syrdies ydom vaikai tos egresijos turi,sako sirdinuku sirdis yra meile jam turit atiduoti visa savo meile,sakau as ir pati ta zinau ir atiduodu jam visa save,bet  sakau ir dar viena vaika turiu ,sako ir kitam vaikui turit duoti meile,bet sitam ypac.toliau mazius pabego nusibodo jam sedeti,nu jinai man desto laukiu nesulaukiu kada jinai pasakys kuom kokeis budais galima isgyditi ar nors bent kad nesandarumas nedidetu,sako visu pirma turit vaiko imunine sistema sustiprinti jisai mazai jos turi,toliau mytiba,svara ir geriamas vanduo sitas svarbiausia dabar,sake vilniuje yra parduotuve blyn pamirsau pavadinima ten kur pardavineja gintarus akmenukus,sako jums reikia pagautu gyntaru ne karoliu,sakau o kas tie pagauti gintarai?sako zmones kaip zuvis gaudo su tais tinkliukais taip ir cia bangos buna jie su tais tinkliukais gintarus gaudo,sake nusipirkti ju toj parduotuvei daug nereikia vakare tuos gintarus uzpilti vandeniu ir pastatyti ant palanges toj pusei kur ryte saulei tekant apsviestu ta stikline,paskiau perpilti ir duoti vaikui ta vandeni gerti,sako visus blogus mineralus,kalkes ir dar kazka tie gintarai sutraukia,sako filtrai cia jokie nepades svarbiausia vanduo,toliau vel toj pacoj parduotuvei nusipirkti kvarco akmenuka jisai ruzavas siandien maciau ta akmenuka jo sako didelio nereikia ir padeti po pagalve vaiko,jisai istraukia bloga energija,ir siam kartui tiek susitikimas sako kitas bus po dvieju menesiu.Nu tai mamiciukes pasakykit ka galvoti apie ja nu visa tiesa pasake,o tikrai nezinojo kuom mazius serga/
Papildyta:
nu mergaiciukes niekur nepasiploviau internetas uzluzes buvo ciut prisijungiau,kaip negrazei apie mane cia jus schmoll.gif

as pabandyciau zinok.tie visi akmenukai tai tikrai nepakenks ,o gal ir pades g.gif
Papildyta:
oi mergaites ,kiek klaidu pridariau doh.gif Mantas miega tai as vel tamsoi rasau,kai pasiziuriu i kompa visai apzlimbu.raidziu paskui nematau wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vmm32: 10 vasario 2010 - 22:31
QUOTE(evel1 @ 2010 02 10, 23:24)
taip pasinaudosiu ryt kaip tik drauge vaziuoja y vilniu tai parvez o svarbiausia nebrangu tas akmenukas kainuoja 10lt o gintariukas vienas kainuoja 4lt,sake gintariuku uztenka keturiu ir ilgam ju bus,mazius neviduriuoja temperaturos dabar neturi,prikirto kepsniu ant virsaus ledu,,daviau mineralinio atsigerti neatciruksta sako pilva skauda,pagal mane tai jam skrandi skauda


Tai jam ir bus skrandis sustojęs, o dar prisivalgė,tai ir nepriėmė skrandis.O kaip jis dabar?Gal jau geriau kai išsivėmė?
Atsakyti
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 10, 23:31)
klausyk ,gavau mantui siandien dzinsus bazej,pacius didziausiu 158,ant gumos ,ismatavau,atrode geri .o faini kokie ,su BENU TENUis filmuko.60sumokejau,parlekiu namo ,badau uzdet,kut tau ,matavau perpilva o per laskas neilenda doh.gif nusisausiu lotuliukas.gif
Papildyta:

jei labai valgyt norejo tai gal nesukramte gerai.pririjo,del to negera.gal angliuko?
Papildyta:

as pabandyciau zinok.tie visi akmenukai tai tikrai nepakenks ,o gal ir pades g.gif
Papildyta:
oi mergaites ,kiek klaidu pridariau doh.gif Mantas miega tai as vel tamsoi rasau,kai pasiziuriu i kompa visai apzlimbu.raidziu paskui nematau wub.gif

nu blin,o viskas grazinti turbut ir nebegalesi g.gif 60lt tai ne 6lt doh.gif vadinas reikia kelnes matuotis nuo A iki Z,isvisu pusiu doh.gif
tai brangioji jei nebematai raidziu kam bevargini akytes prie kompo,ilsinti jas reikia mirksiukas.gif o as beje neisvelgiau klaidu lotuliukas.gif akys praleido lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
blin jau buvau sumascius panaktineti su jumis,bet va gryzo vyrelis,nors zadejo paryciais tik grysti g.gif tai vienu zodziu begu liulo,gal kita vakara iseis prisjingt prie jusu mirksiukas.gif iki,ir gero vakarelio, thumbup.gif drinks_cheers.gif tik saugokit skarndzius mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 10 vasario 2010 - 22:37
isgere arbatos ir vel isveme,bet jau baltas siaubas,dabar guli mano kelnes jau pilnos baimes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 10, 23:57)
mazius ziuri y ja jinai y ji tiesei i akis ir sako,sitas vaikas ne seip sau y sy pasauli atejo,jis jus toli nuves ta prasme mane,as jos klausiu kaip supras toli nuves sako geraja puse ir tyli taip ir likau nesupratus,toliau sako jis turi daug svelnumo ir egresijos sako visi su syrdies ydom vaikai tos egresijos turi,sako sirdinuku sirdis yra meile jam turit atiduoti visa savo meile,sakau as ir pati ta zinau ir atiduodu jam visa save,bet  sakau ir dar viena vaika turiu ,sako ir kitam vaikui turit duoti meile,bet sitam ypac.toliau mazius pabego nusibodo jam sedeti,nu jinai man desto laukiu nesulaukiu kada jinai pasakys kuom kokeis budais galima isgyditi ar nors bent kad nesandarumas nedidetu,sako visu pirma turit vaiko imunine sistema sustiprinti jisai mazai jos turi,toliau mytiba,svara ir geriamas vanduo sitas svarbiausia dabar,sake vilniuje yra parduotuve blyn pamirsau pavadinima ten kur pardavineja gintarus akmenukus,sako jums reikia pagautu gyntaru ne karoliu,sakau o kas tie pagauti gintarai?sako zmones kaip zuvis gaudo su tais tinkliukais taip ir cia bangos buna jie su tais tinkliukais gintarus gaudo,sake nusipirkti ju toj parduotuvei daug nereikia vakare tuos gintarus uzpilti vandeniu ir pastatyti ant palanges toj pusei kur ryte saulei tekant apsviestu ta stikline,paskiau perpilti ir duoti vaikui ta vandeni gerti,sako visus blogus mineralus,kalkes ir dar kazka tie gintarai sutraukia,sako filtrai cia jokie nepades svarbiausia vanduo,toliau vel toj pacoj parduotuvei nusipirkti kvarco akmenuka jisai ruzavas siandien maciau ta akmenuka jo sako didelio nereikia ir padeti po pagalve vaiko,jisai istraukia bloga energija,ir siam kartui tiek susitikimas sako kitas bus po dvieju menesiu.Nu tai mamiciukes pasakykit ka galvoti apie ja nu visa tiesa pasake,o tikrai nezinojo kuom mazius serga/
Papildyta:
nu mergaiciukes niekur nepasiploviau internetas uzluzes buvo ciut prisijungiau,kaip negrazei apie mane cia jus schmoll.gif

man tai labai primena sitas tavo kakiu tyrimas (nepyk ,bet mirsiu nepamirsiu lotuliukas.gif ) kaias dar su savo mazu leliuku mantu ejau pas tokia zolininke.tik ji tai visokiu zolyciu prirase gert mantui.jam tada 3 men buvo,o musu tyrimas del DS 3 kartus nesigavo ,4 i vilniu vaziavom daryt.tai ji sake -durni tie daktarai ,sveikas vaikas ,nieko jam nera g.gif liepe debesyla gert,o jis ziauriai kartus. ir daviau, o kiek ta tavo daktare ima uz apziura?
Papildyta:
QUOTE(vikma @ 2010 02 11, 00:34)
nu blin,o viskas grazinti turbut ir nebegalesi g.gif 60lt tai ne 6lt doh.gif vadinas reikia kelnes matuotis nuo A iki Z,isvisu pusiu doh.gif
tai brangioji jei nebematai raidziu kam bevargini akytes prie kompo,ilsinti jas reikia mirksiukas.gif o as beje neisvelgiau klaidu lotuliukas.gif akys praleido lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
blin jau buvau sumascius panaktineti su jumis,bet va gryzo vyrelis,nors zadejo paryciais tik grysti g.gif tai vienu zodziu begu liulo,gal kita vakara iseis prisjingt prie jusu mirksiukas.gif iki,ir gero vakarelio, thumbup.gif  drinks_cheers.gif tik saugokit skarndzius mirksiukas.gif

grazint tai galesiu ,rytoi nesiu susitariau,bet kaip nervas ima bash.gif
Papildyta:
QUOTE(evel1 @ 2010 02 11, 00:37)
isgere arbatos ir vel isveme,bet jau baltas siaubas,dabar guli mano kelnes jau pilnos baimes doh.gif

o temperaturos nera?gal tikrai nuo dickio uzsikrete? g.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 10, 23:37)
isgere arbatos ir vel isveme,bet jau baltas siaubas,dabar guli mano kelnes jau pilnos baimes doh.gif


O pilvą dar skauda? Bandyk užmigdyt,gal bus lengviau vaikui.
Atsakyti