Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(evel1 @ 2010 02 10, 21:52)
vienas klausimas bus ar norit isgirsti ka ta docente man siandien isdeste?


Pasakok greičiau, ko čia tempi gumą? Jau mirštu nuo nekantrumo blink.gif
Atsakyti
tuoj ainu ledu atsinesiu ir pradesiu paskaita mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 10, 22:57)
tuoj ainu ledu atsinesiu ir pradesiu paskaita mirksiukas.gif

kankini mus nuo ryto.laukiam doh.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 10, 21:57)
tuoj ainu ledu atsinesiu ir pradesiu paskaita mirksiukas.gif

turiu dvi dezes lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 10, 22:27)
Sveikutes mes ka tik cirko,mano mergina gryzo visa tokia davolna wub.gif  thumbup.gif

pirma karta Goda cirke ?mes buvos 2 kartus kai 2 ir 3 metai buvo,tai Mantui tik is pradziu buvo idomu paskui pirma karta uzmigo, o antra nenorejo sedet ,ejom pasivaiksciot kol sese cirka daziurejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 10, 21:57)
tuoj ainu ledu atsinesiu ir pradesiu paskaita mirksiukas.gif


Nu va,ir aš ledų užsimaniau.Ale kamera tuščia,teks MB siųst iki pardės lotuliukas.gif
Atsakyti
jinai atvaziavo is vilniaus pas mus i vilkaviski,sedim su vaiku laukiam jos,nu ir ieina jinai ir is karto ziuri i maziu nuainam priu stalo liepe man sesti priesais ja,kad akis i aki butu.Nu ir pradeda jinai klausineti,bet ziuri i mano ir y vaiko akis,sako kokie vaiko gimimo metai?pasakau,antro vaiko gimomo metai ir vel pasakau,nu vyro ir mano dar gimimo metai paklausia uzsiraso,ziuriu jinai kazka skaiciuoja,pakele akis sako jusu vaikui syrdies yda gime su tokia ir kraujagisles susiaurejimas stenoze,sedziu ir ziuriu akis isputus y ja,ir tokiom didelem akim rudom ziuri zinokit mane nuo jos to ziurejimo toks siurpas per kuna ejo,kad negaliu apsakyt ar testi?
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 10, 22:14)
ar testi?


aga blink.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 10, 22:14)
jinai atvaziavo is vilniaus pas mus i vilkaviski,sedim su vaiku laukiam jos,nu ir ieina jinai ir is karto ziuri i maziu nuainam priu stalo liepe man sesti priesais ja,kad akis i aki butu.Nu ir pradeda jinai klausineti,bet ziuri i mano ir y vaiko akis,sako kokie vaiko gimimo metai?pasakau,antro vaiko gimomo metai ir vel pasakau,nu vyro ir mano dar gimimo metai paklausia uzsiraso,ziuriu jinai kazka skaiciuoja,pakele akis sako jusu vaikui syrdies yda gime su tokia ir kraujagisles susiaurejimas stenoze,sedziu ir ziuriu akis isputus y ja,ir tokiom didelem akim rudom ziuri zinokit mane nuo jos to ziurejimo toks siurpas per kuna ejo,kad negaliu apsakyt ar testi?


tesk greiciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 10, 22:14)
ejo,kad negaliu apsakyt ar testi?

aga unsure.gif
Atsakyti
Evel1 pasiplovė biggrin.gif lotuliukas.gif
Mimi, laikykis, broliukas jaunas, pasveiks ir net nesimatys, kad kas buvo, o dėl laiško, tai žiopliai paskutiniai gun_rifle.gif
Atsakyti
NikeZ,kaip sekasi gandrus kviest?
Papildyta:
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 10, 22:43)
1Evel1 pasiplovė biggrin.gif  lotuliukas.gif
2Mimi, laikykis, broliukas jaunas, pasveiks ir net nesimatys, kad kas buvo, o dėl laiško, tai žiopliai paskutiniai  gun_rifle.gif


1 Kaip visada,sudomina ir palieka ant ledo verysad.gif

2Tikėkimės, kad viskas bus gerai.
Atsakyti