Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

Jolita, sulenk kojas ties pilvuku ir taip kelis kartus, kad dujos išeitų, dar gerai labai sukamaisiais judesiais nuo bambos žemyn vis švelniai paspaudžiant masažuoti, irgi dujas išvaro iš plonųjų žarnų. Dar padeda šiltas kompresiukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 10, 17:18)
Jolita, sulenk kojas ties pilvuku ir taip kelis kartus, kad dujos išeitų, dar gerai labai sukamaisiais judesiais nuo bambos žemyn vis švelniai paspaudžiant masažuoti, irgi dujas išvaro iš plonųjų žarnų. Dar padeda šiltas kompresiukas  4u.gif

einu mankstinti smile.gif bet ji pyksta kad spaudineju.
Atsakyti
Labas, mergaitės, neoperavo manęs šiandien doh.gif , prasidėjo uždegimas nuo tų gelažų,tai prirašė vaistų.Reiks gydytis ir laukt pavasario. Į karštą vonią negalima, lauke, kai šalčiai, išvis nesirodyt doh.gif , mat geležai reaguoja, tai ir sukėlė uždegimą.
QUOTE(vikma @ 2010 02 10, 12:37)
Vojei, unsure.gif o tai tie geleziukai, kaip, tipo matosi kai lenda per oda g.gif ar is nuotrauku mato?o tie ciurnos kaulai suauge,tai jums cia nuo gimimo taip,ar laikui begant jie taip suauga? g.gif kotik nebun...


Per odą dar nelenda, bet tokios rievės matosi, kur varžtai.Koja patinus ir šiaip labai jaučiasi.Pas mane nei iš šio nei iš to skausmai prasidėjo, tai kai kreipiausi pas daktarus, aptiko, kad kaulai suaugę.


QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 10, 13:09)
man jau pinigeliai yra...bet smagiausia,kad sumazino tik 30 lt. clap.gif ,o as maniau,kad zymiai daugiau nures...



O aš dar negavau verysad.gif
QUOTE(zana1234 @ 2010 02 10, 13:49)
sveikutes mergaites,kaip nuotaikos.pas mane nekokios viresnele kazkoki skarandzio vyrusa pasigavo raitesi visa nakti.daktare pasake mineralinio tegu daug geria ir praeis,daugiau nieko.nei vaistu jokiu nei ko negalima valgyti  g.gif


Kaip ji dabar? Man daktarė buvo patarus, kai adeno virusą buvo pana nutvėrus,kad reikia į negazuotą mineralinį įdėt kokius 2 šaukstus cukraus ir duot gert.Gliukozę organizme atstato.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mimmi: 10 vasario 2010 - 16:35
QUOTE(joolita @ 2010 02 10, 17:10)
as turiu tik tu tabletyciu, tai jau tris sudaviau. bet nieko.  jai ten burbuliuoja, pyksta ji tampos. paguldziau ant pilvo. gal pramus.

As tai savo mazei duodavau skystame pavidale,tai tikrai padedavo momentaliai thumbup.gif Ir dar: uzdek kokia palute ant pilvo ir su laidyne pasildyk,tik atsargiai nenudegink!!!Labai gerai siluma pilvukui arba dar suk su ranka pagal laikrodzio rodykle ratais ant pilvuko....daugiau nezinau kuom padeti......
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 10, 18:38)
As tai savo mazei duodavau skystame pavidale,tai tikrai padedavo momentaliai thumbup.gif Ir dar: uzdek kokia palute ant pilvo ir su laidyne pasildyk,tik atsargiai nenudegink!!!Labai gerai siluma pilvukui arba dar suk su ranka pagal laikrodzio rodykle ratais ant pilvuko....daugiau nezinau kuom padeti......

noreciau paklausti noriu fotkiu ikelti ir man kazkaip neduoda arba as nemoku.kaip reikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zana1234 @ 2010 02 10, 18:03)
noreciau paklausti noriu fotkiu ikelti ir man kazkaip neduoda arba as nemoku.kaip reikia doh.gif


Aš ir nemoku verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zana1234 @ 2010 02 10, 19:03)
noreciau paklausti noriu fotkiu ikelti ir man kazkaip neduoda arba as nemoku.kaip reikia doh.gif

dar norejau jum patarti puse stiklines karsto vandens ir spirito belekokio ir suslapinus marle uzdeti ant pilvuko bet po merle dar kanors uzdeti o ant virsaus maiseli,siltai apkloti ir palaikyti labai greitai vaikiukas nurimdavo bent jau man.
Papildyta:
QUOTE(Mimmi @ 2010 02 10, 18:35)
Labas, mergaitės, neoperavo manęs šiandien doh.gif , prasidėjo uždegimas nuo tų gelažų,tai prirašė vaistų.Reiks gydytis ir laukt pavasario. Į karštą vonią negalima, lauke, kai šalčiai, išvis nesirodyt doh.gif , mat geležai reaguoja, tai ir sukėlė uždegimą.
Per odą dar nelenda, bet tokios rievės matosi, kur varžtai.Koja patinus ir šiaip labai jaučiasi.Pas mane nei iš šio nei iš to skausmai prasidėjo, tai kai kreipiausi pas daktarus, aptiko, kad kaulai suaugę.
O aš dar negavau verysad.gif
Kaip ji dabar? Man daktarė buvo patarus, kai adeno virusą buvo pana nutvėrus,kad reikia į negazuotą mineralinį įdėt kokius 2 šaukstus cukraus ir duot gert.Gliukozę organizme atstato.

del pinigeliu neigalumo pinigeliai buvo o ismoka vaikui po 52 tai skambinausi sake kad nuo 7 metu jau nebemokes.tai kai mazajai mano tuoj bus 7.tai stiems vaikuciams sustabdyta iki kovo(perskaiciavimai)
Atsakyti
O cia visa tema kaip ismokti deti nuotraukas:
http://www.supermama...howtopic=248919


Čia man Ramunka buvo parašius kaip kelt, nu bet aš nepavyzdinga studentė, tai ir neskaičiau dar blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(zana1234 @ 2010 02 10, 18:12)

del pinigeliu neigalumo pinigeliai buvo


Jau gavau prieš minutę thumbup.gif
Atsakyti
jau yra pinigėliai, gaila, kad sumažinti....
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 10, 18:34)
jau yra pinigėliai, gaila, kad sumažinti....

Man nenuimė,kaip gaudavau 360, tiek ir gavau.
Atsakyti
aš slaugą gaunu, todėl ir sumažino. Kurią čia dieną su vyru žiūrėjom kaip prezidentė pas neįgaliuosius važiavo, kaip visi neįgalieji džiaugėsi pagerėjusia padėtimi ir t.t.kažin kur ji pagerėjusi... net liūdna pasidarė, kodėl gi ponios nenuvežė į darželius, kur paliekami dienai neįgalūs vaikučiai, į šeimas, kur auga neįgaliukai, manau tada nebūtų sumažinę tų pinigėlių...
Atsakyti
MIMMI.parasyk ,kaip sekasi tavo broliukui?????
Papildyta:
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 10, 18:39)
aš slaugą gaunu, todėl ir sumažino. Kurią čia dieną su vyru žiūrėjom kaip prezidentė pas neįgaliuosius važiavo, kaip visi neįgalieji džiaugėsi pagerėjusia padėtimi ir t.t.kažin kur ji pagerėjusi... net liūdna pasidarė, kodėl gi ponios nenuvežė į darželius, kur paliekami dienai neįgalūs vaikučiai, į šeimas, kur auga neįgaliukai, manau tada nebūtų sumažinę tų pinigėlių...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti