Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(zana1234 @ 2010 02 10, 13:49)
sveikutes mergaites,kaip nuotaikos.pas mane nekokios viresnele kazkoki skarandzio vyrusa pasigavo raitesi visa nakti.daktare pasake mineralinio tegu daug geria ir praeis,daugiau nieko.nei vaistu jokiu nei ko negalima valgyti  g.gif

Reikejo NOSPA tabletyte duoti....man irgi buvo skarandzio spazmai uzeje..tai tik su nospa nuemiau skausma....
Papildyta:
QUOTE(evel1 @ 2010 02 10, 14:44)
sveikutes as jau po susitikimo su daktare,bet viska vakare papasakosiu,begu ziaurei daug lakstymo siandien turiu nera nei kada pavalgyti iki susitikimo mirksiukas.gif

Och tu doh.gif Pakeli nora ir pabegi lotuliukas.gif lotuliukas.gif Suintrigavai.....lauksim vakaro....
Atsakyti
Izabele as prieziura gaunu
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2010 02 10, 15:12)
mums visad padedavo bepantenas, bet jei nenurims paraudimas iki vakaro,tai reiks pabandyti krakmolu pabarstyt  4u.gif  o jo daug reik berti?

as beriau nemazai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 10, 16:10)
Izabele as prieziura gaunu

vilte,o gal gali imest savo su dukryte fotke kokia....o tai sitiek laiko bendraujam ir net neisivaizduoju taves....o ir dukryte jau didele,noriu pamatyt blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(NikeZ @ 2010 02 10, 16:20)
as beriau nemazai  lotuliukas.gif

bepantenas lyg ir padejo. bet manau reiks tept tol kol nebaigsime kurso antibiotiko.
unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2010 02 10, 14:29)
bepantenas lyg ir padejo. bet manau reiks tept tol kol nebaigsime kurso antibiotiko.
unsure.gif


binai tepk mirksiukas.gif as tai pastoviai tepu, nes jis daug kartu dienoj kaku daro, kai pastoviai naudoji uzpakaliukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2010 02 10, 16:29)
bepantenas lyg ir padejo. bet manau reiks tept tol kol nebaigsime kurso antibiotiko.
unsure.gif

bepanteno nenaudojau tai nzn o Sudocream geras labai ..... 4u.gif
Atsakyti
Izabele dabar neturiu nauju nuotraukyciu,nes kompa buvo virusai uzpuole tai kai man ji perinstaliavo ir neissaugojo nuotrauku,tai dabar arteja Godos tortadienis,tai prifotkinsim ir pasirodysim jums....
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 10, 16:41)
Izabele dabar neturiu nauju nuotraukyciu,nes kompa buvo virusai uzpuole tai kai man  ji perinstaliavo ir neissaugojo nuotrauku,tai dabar arteja Godos tortadienis,tai prifotkinsim ir pasirodysim jums....

Lauksim..... mirksiukas.gif
Atsakyti
ka daryti, kad nepustu pilvelio?
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2010 02 10, 17:00)
ka daryti, kad nepustu pilvelio?

Espumizano lasai nepadeda??
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 10, 17:03)
Espumizano lasai nepadeda??

as turiu tik tu tabletyciu, tai jau tris sudaviau. bet nieko. jai ten burbuliuoja, pyksta ji tampos. paguldziau ant pilvo. gal pramus.
Atsakyti