Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(joolita @ 2010 02 10, 14:30)
as turiu bepanten tepaliuko,tai istepiau jai ten viska.
linele m    as nezinau ar jei skauda. tai mama ir man sako,vaikas nubadejo per tiek dienu, tai atsivalgyti negali.  tas pilvas kaip arbuzas. jai sakyciau pucia pilva.

geriausiai jei issute tai bulviu krakmolas paprastas padeda ,neseniai isbandciau o sudocrem mums nepadejo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(NikeZ @ 2010 02 10, 15:07)
geriausiai jei issute tai bulviu krakmolas paprastas padeda ,neseniai isbandciau o sudocrem mums nepadejo  schmoll.gif

mums visad padedavo bepantenas, bet jei nenurims paraudimas iki vakaro,tai reiks pabandyti krakmolu pabarstyt 4u.gif o jo daug reik berti?
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2010 02 10, 15:13)
ir jokiu tyrimu nedare? tiesiog daug gerti? matyt nepasirode jei rimtas susirgimas.
o kaip dabar ji laikos?
Papildyta:

tai duodu jai po viena. bet per pietus jau du daviau. nes paberta visa dziundzyte pas ja. bet apetita turi gera. daug valgo.

labai aciu uz patarima,na man ir taip idomiai pasirode kad mineralinio liepe gerti,sakau gal smektos dar pagyrditi,ir dauk arbatos.ar kaip sakot tik vandens. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(joolita @ 2010 02 10, 15:13)
ir jokiu tyrimu nedare? tiesiog daug gerti? matyt nepasirode jei rimtas susirgimas.
o kaip dabar ji laikos?
Papildyta:

tai duodu jai po viena. bet per pietus jau du daviau. nes paberta visa dziundzyte pas ja. bet apetita turi gera. daug valgo.

na atrodo neblogai ti temper,37.5 tirimu jokiu nedare schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(zana1234 @ 2010 02 10, 16:16)
labai aciu uz patarima,na man ir taip idomiai pasirode kad mineralinio liepe gerti,sakau gal smektos dar pagyrditi,ir dauk arbatos.ar kaip sakot tik vandens. doh.gif
Papildyta:

na atrodo neblogai ti temper,37.5 tirimu jokiu nedare schmoll.gif

dar mergaites noreciau pasikonsultuoti su jumis,kas gali buti mergaitei bus 7 metai o man ji labai daznai skundziasi kad putite skauda na buna paraudusi ir patynusi.tepam su tepaliuku tetraciklino,ir bepanteno,bet niekas nepadeda,nakti prabunda su klyksmais kad labai skauda,sakiau gyditojai sako kad gal kojites pasalo.bet taip daznai nuo koju pasalimo nebus tokiu skausmu.
Atsakyti
zana1234 va CIA bent jau as randu nemazai atsakymu i klausimus apie mergaiciu bedeles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zana1234 @ 2010 02 10, 16:21)
labai aciu uz patarima,na man ir taip idomiai pasirode kad mineralinio liepe gerti,sakau gal smektos dar pagyrditi,ir dauk arbatos.ar kaip sakot tik vandens. doh.gif
Papildyta:

na atrodo neblogai ti temper,37.5 tirimu jokiu nedare schmoll.gif
Papildyta:

dar mergaites noreciau pasikonsultuoti su jumis,kas gali buti mergaitei bus 7 metai o man ji labai daznai skundziasi kad putite skauda na buna paraudusi ir patynusi.tepam su tepaliuku tetraciklino,ir bepanteno,bet niekas nepadeda,nakti prabunda su klyksmais kad labai skauda,sakiau gyditojai sako kad gal kojites pasalo.bet taip daznai nuo koju pasalimo nebus tokiu skausmu.

labai gerai kmynu arbata.o daktare turbut turejo omeni negazuota mineralini g.gif
Atsakyti
QUOTE(zana1234 @ 2010 02 10, 15:21)
labai aciu uz patarima,na man ir taip idomiai pasirode kad mineralinio liepe gerti,sakau gal smektos dar pagyrditi,ir dauk arbatos.ar kaip sakot tik vandens. doh.gif
Papildyta:

na atrodo neblogai ti temper,37.5 tirimu jokiu nedare schmoll.gif
Papildyta:

dar mergaites noreciau pasikonsultuoti su jumis,kas gali buti mergaitei bus 7 metai o man ji labai daznai skundziasi kad putite skauda na buna paraudusi ir patynusi.tepam su tepaliuku tetraciklino,ir bepanteno,bet niekas nepadeda,nakti prabunda su klyksmais kad labai skauda,sakiau gyditojai sako kad gal kojites pasalo.bet taip daznai nuo koju pasalimo nebus tokiu skausmu.

na bet vistiek juk vaikui temperatura, gal apsinuodijo, ar koks skranduko uzdegimas, jau galejo bent krauja paimti. angliuko gal jei reik suduoti, jei koks negerumas ten yra, tai sutraukia angliukas

gal netinka milteliai kuriais skalbi apatinius, pabandyk su kokiu nealergisku muiliuku. o gal paprausk kokiu petrazoliu saknu nuoviru, nuima uzdegima. as sau taip darau,kai persalu ir buna ten nepatoguma jausmas....
Papildyta:
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 10, 15:41)
labai gerai kmynu arbata.o daktare turbut turejo omeni negazuota mineralini g.gif

ramuneliu arbata nuima uzdegima, o kmynai tai vidurius laisvina. ax.gif
Atsakyti
oi joolita kmynai tikrai viduriu nelaisvina,atvirksciai ja reikia duot kai viduriuojama....
Atsakyti
perskaiciau 20 puslapiu, nebezinau ka ir komentuoti, visko nesizimejau doh.gif

QUOTE(izabele111 @ 2010 02 09, 14:52)
Tetis mane nudziugino siandien thumbup.gif Kalbejo su mociute telefonu....pasake daug zodeliuku,bet is ilgesniu buvo:vasario,nezinau,gerai.... thumbup.gif Ir koja siandien judino gerai,ir paspyre net tolyn...Po zingsneli judam i prieki thumbup.gif

thumbup.gif thumbup.gif ir taip toliau jam stipreti 4u.gif

QUOTE(plazma @ 2010 02 09, 18:37)
doh.gif  be sansu
geriau parodysiu ka siandien nuveikiau
user posted image


wub.gif grazu
QUOTE(joolita @ 2010 02 10, 13:44)

ramuneliu arbata nuima uzdegima, o kmynai tai vidurius laisvina.  ax.gif

kmynai vidurius kietina mirksiukas.gif

Mimmi , kad operacija kuo sklandziau praeitu 4u.gif

Prisiskaiciau apie darzelius blink.gif na man tai baisu klausytis doh.gif

vikma del Deividuko maisto. Biski nesupratau kazko, gydytoja darzeli tave bara, o aukletojos jam dvigubas porcijas duoda blink.gif tai ka jos nezino , kad negalima, nezino kokio maisto jam duoti negalima blink.gif tai cia netaspats darzelis ar kaip unsure.gif ar desine ranka nezino ka kaire daro doh.gif
na tikrai tau sunku jam valgyti neduoti, gal tiesiog labiau sveika mityba uzsiimti. Zinau, kad tai daug laiko atima ir nepigu doh.gif mano del alergiju turi valgyti tik spec paruosta maista, siaip labai sveikuoliskas, verdam viska tik garuose. Jis mazai juda, o valgo daug, kartais pagalvoju jeigu valgytu viska turbut butu storuliukas, o dabar visada ties normos viduriu.
Atsakyti
QUOTE(zana1234 @ 2010 02 10, 15:21)
1.labai aciu uz patarima,na man ir taip idomiai pasirode kad mineralinio liepe gerti,sakau gal smektos dar pagyrditi,ir dauk arbatos.ar kaip sakot tik vandens. doh.gif
Papildyta:
Papildyta:

2.dar mergaites noreciau pasikonsultuoti su jumis,kas gali buti mergaitei bus 7 metai o man ji labai daznai skundziasi kad putite skauda na buna paraudusi ir patynusi.tepam su tepaliuku tetraciklino,ir bepanteno,bet niekas nepadeda,nakti prabunda su klyksmais kad labai skauda,sakiau gyditojai sako kad gal kojites pasalo.bet taip daznai nuo koju pasalimo nebus tokiu skausmu.

1.Negazuoto mineralinio ir ramuneliu arbatos .
2.As tik parasysiu kaip buvo mano mazei.....dvi naktis po 2 val. prasikankinom lygiai taip pat...skauda,raudona,patynusi ir ji kasosi....o trecia nakti pamaciau ,kad i putyte ilindusi spaliuke doh.gif ir duodasi ji ten,o mergyte kankinas ir verkia...tuoj sudaviau vermox ir jau ant rytojaus vaikas miegojo visa nakti...o kakulyje buvo spaliukiu doh.gif Tai va,tu isiziurek geriau,gal ir pas ja tas pats karaliauja.....
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 10, 16:34)
zana1234  va CIA      bent jau as randu nemazai atsakymu i klausimus apie mergaiciu bedeles 4u.gif

labai aciu.
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 10, 15:53)
oi joolita kmynai tikrai viduriu nelaisvina,atvirksciai ja reikia duot kai viduriuojama....

drinks_cheers.gif Kmynai kietina vidurius...ir berniukams nesinori lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(NikeZ @ 2010 02 10, 15:07)
geriausiai jei issute tai bulviu krakmolas paprastas padeda ,neseniai isbandciau o sudocrem mums nepadejo  schmoll.gif

SUDOCREM nuostabus dalykas thumbup.gif Jei jau pragulas teciui sugydziau,tai tik paraudima gydo jis puikiai thumbup.gif Taip pat ir Bepanten labai geras....
Papildyta:
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 10, 13:09)
man jau pinigeliai yra...bet smagiausia,kad sumazino tik 30 lt. clap.gif ,o as maniau,kad zymiai daugiau nures...

O tu tik prieziura ar slauga gauni??Man nuo slaugos numuse 135Lt..... doh.gif verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(joolita @ 2010 02 10, 13:23)
sakiau, soko jie taip bendrauja  doh.gif

oi nesusitvarkau su vaiku, cype ir cype. valgo nesvietiskai daug. o pilvas kaip balionas. dvi paras nesitustino, gydytoja liepe klizma daryti.
padariau vakar, siandiena, o pilvas vistiek didelis. tik burbuliuoja. espumizano daviau,nes jau galva neisnesa ka daryti. o saiko valgymui neturi, dar niekad ji taip nevalge.

Labai gera klizmute yra pirkti vaistinese MICROLAX ,tokia balta tutele ir kainuoja tik 4Lt.....As teciui perku....
Atsakyti
O mums Sudocrem tai nepadejo, nei Bepanten, kai pastoviai viduriavo tik Metanium thumbup.gif nuo to laiko nieko kito nebenaudoju, tik nezinau ar Lt yra g.gif

http://www.boots.com...s...ntment 30g
Atsakyti