Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

Labas rytas, uzbegau pasisveikinti, bet skaitysiu veliau blush2.gif nespeju as su jusu tempais doh.gif vakar jau po darbo valanda sedejau,susikrove darbai per dikinejima blush2.gif
Tikiuosi jus visi sveiki.
gal zinote ar gerasias bakterijas galima gerti jei pieno baltymui alergiskas? 4 dienas daviau, pradejo skrandukas streikuoti, atpilineti, galvojau nuo ko, o tada susigriebiau, kad tas bakterijas geriam. Pagooglinau tai sudetyje yra pieno rugstys. raso,kad galima jei pieno baltymui alergija, bet as jau pasimeciau, tai gal jis apskritai pienui alergiskas? daviau Bifolac miltelius. Turbut geriausia ziureti kaip bus po keliu dienu negerimo g.gif
Atsakyti
man jau pinigeliai yra...bet smagiausia,kad sumazino tik 30 lt. clap.gif ,o as maniau,kad zymiai daugiau nures...
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 10, 12:41)
doh.gif  doh.gif  doh.gif  gun_bandana.gif o sakiai kanors kad kodel vaikai vieni sedi?ot sakau kaip dirba,tegu jos dziaugiasi kad tevai nesiskundzia,nes isdardetu lauk jos,o uz duru daug eilej norinciu dirbit, smile.gif
Papildyta:


sakiau, soko jie taip bendrauja doh.gif

oi nesusitvarkau su vaiku, cype ir cype. valgo nesvietiskai daug. o pilvas kaip balionas. dvi paras nesitustino, gydytoja liepe klizma daryti.
padariau vakar, siandiena, o pilvas vistiek didelis. tik burbuliuoja. espumizano daviau,nes jau galva neisnesa ka daryti. o saiko valgymui neturi, dar niekad ji taip nevalge.
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 10, 13:11)
Laba diena Visoms  smile.gif  4u.gif
vakar buvau kazkokia it trenkta,tai buvau uzejus paskaiciau ka parasiusios,bandziau rasyt,bet susnkiai gavos,o ir vaikas reikalvao demesio,tai ir nieko nebesugebejau papaisyti blush2.gif vo snd kai antakiai trukcioja,galesiu vaiksciot ir mirkseti visiems lotuliukas.gif

tai cia tau nuo nervu antakiai trukcioja.spjauk tu i viska nesinervuok,sveikata brangiausias turtas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 10, 14:37)
tai cia tau nuo nervu antakiai trukcioja.spjauk tu i viska nesinervuok,sveikata brangiausias turtas. 4u.gif

sveikutes mergaites,kaip nuotaikos.pas mane nekokios viresnele kazkoki skarandzio vyrusa pasigavo raitesi visa nakti.daktare pasake mineralinio tegu daug geria ir praeis,daugiau nieko.nei vaistu jokiu nei ko negalima valgyti g.gif
Atsakyti
Zana, žiūrėk, kad nebūtų koks roto ar noro virusas, dabar jie labai vėl siautėt pradėjo. Mineralinio, kaip įdomiai..vaikams iš viso nerekomenduojama jo gerti, ypač jei skauda pilvą. Duok kokių kmynų ar krapų arbatėlės. Mineralinis yra skirstomas pagal bendrą mineralizaciją. Vaikams galima jo duoti, jei jo mineralizacija yra iki 1500 , jei daugiau, nerekomenduojama.
Jolita, duok mažei bifolako, nes jai skauda pilvuką dėl antibiotikų sad.gif bifolakas brangus, bet bent du kartus dienoj po vieną miltuką reikėtų suduoti, jai palengvėtų, nes antibai visas bakterijas naikina pilvuky...
Atsakyti
QUOTE(zana1234 @ 2010 02 10, 13:49)
sveikutes mergaites,kaip nuotaikos.pas mane nekokios viresnele kazkoki skarandzio vyrusa pasigavo raitesi visa nakti.daktare pasake mineralinio tegu daug geria ir praeis,daugiau nieko.nei vaistu jokiu nei ko negalima valgyti  g.gif

ir jokiu tyrimu nedare? tiesiog daug gerti? matyt nepasirode jei rimtas susirgimas.
o kaip dabar ji laikos?
Papildyta:
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 10, 14:06)
Zana, žiūrėk, kad nebūtų koks  roto ar noro virusas, dabar jie labai vėl siautėt pradėjo. Mineralinio, kaip įdomiai..vaikams iš viso nerekomenduojama jo gerti, ypač jei skauda pilvą. Duok kokių kmynų ar krapų arbatėlės. Mineralinis yra skirstomas pagal bendrą mineralizaciją. Vaikams galima jo duoti, jei jo  mineralizacija yra iki 1500 , jei daugiau, nerekomenduojama.
Jolita, duok mažei bifolako, nes jai skauda pilvuką dėl antibiotikų sad.gif bifolakas brangus, bet bent du kartus dienoj po vieną miltuką reikėtų suduoti, jai palengvėtų, nes antibai visas bakterijas naikina pilvuky...

tai duodu jai po viena. bet per pietus jau du daviau. nes paberta visa dziundzyte pas ja. bet apetita turi gera. daug valgo.
Atsakyti
Jolita, o turi cinko tepalo ar sudocremo, jie neleistų iššutimo ir nuimtų paraudimus ir skausmą 4u.gif arba tiesiog vis praskalauk ramunėlių nuoviru.
Atsakyti
Zana sveika prisijungusi 4u.gif gal geriau ne mineralinio o tiesiog vandens daugiau gerti. Bet ji nevemia ir neviduoriuoja? tai gal siaip jai kas pilvukui g.gif

joolita mano Olis po ligu irgi valgo visada be proto. kai serga nevalgo o po to valgo be perstojo, prarasta svori nori atgauti doh.gif tik ,kad Miglutei pilvuka skauda , negerai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 10, 14:17)
Jolita, o turi cinko tepalo ar sudocremo, jie neleistų iššutimo ir nuimtų paraudimus ir skausmą  4u.gif arba tiesiog vis praskalauk ramunėlių nuoviru.

as turiu bepanten tepaliuko,tai istepiau jai ten viska.


linele m as nezinau ar jei skauda. tai mama ir man sako,vaikas nubadejo per tiek dienu, tai atsivalgyti negali. tas pilvas kaip arbuzas. jai sakyciau pucia pilva.
Atsakyti
sveikutes as jau po susitikimo su daktare,bet viska vakare papasakosiu,begu ziaurei daug lakstymo siandien turiu nera nei kada pavalgyti iki susitikimo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 10, 15:44)
sveikutes as jau po susitikimo su daktare,bet viska vakare papasakosiu,begu ziaurei daug lakstymo siandien turiu nera nei kada pavalgyti iki susitikimo mirksiukas.gif

labai idomu bigsmile.gif lauksim vakaro 4u.gif
Atsakyti