Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

viskas smingu .ate merginos swoon.gif
Papildyta:
QUOTE(Mimmi @ 2010 02 10, 00:18)
Labas vakarėlis 4u.gif

Pora dienų be ryšio buvau,nes pamiršom už internetą susimokėt doh.gif , o jūs jau žiūriu, ir vėl temą baigiat.

Rytoj guluosi į ligoninę, planuoja operaciją daryt verysad.gif , nors gal dar atidės.

Vaiką sesers vyras rytoj į kaimą išgrūda,tai MB laisvas plotas lieka blink.gif .

Einu toliau skaityt, dar nebaigiau kiek čia pripliurpėt 4u.gif

pala pala kokia operacija?kas atsitiko? g.gif
Atsakyti
nu ir bekit bekit muilu operas ziureti o as tada seksi pasileisiu
Atsakyti
Mimmi o tai kas per operacija?
Papildyta:
niu tai labanaktis vm32,tikekimes rytoj geriau jausies...
Atsakyti
Geležis iš kojos šalins, lenda jos.Ilgiau negalima laikyt, nes ir skausmai, ir šiaip labai nepatogu jau. Man Pernai vasarą atliko operaciją, nes čiurnos kaulai buvo suaugę. Tai prikrovė metalų nuo dūšios doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Mimmi @ 2010 02 10, 00:25)
Geležis iš kojos šalins, lenda jos.Ilgiau negalima laikyt, nes ir skausmai, ir šiaip labai nepatogu jau. Man Pernai vasarą atliko operaciją, nes čiurnos kaulai buvo suaugę. Tai prikrovė metalų nuo dūšios doh.gif .

console.gif
Atsakyti
evel taigi neidomu vienai seksiuka ziuret...
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 10, 00:29)
evel taigi neidomu vienai seksiuka ziuret...

o gal kaimynu neblogu turi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 09, 21:51)
ernestytaaa sveikute kaip laikaisi ka gero siandien nuveikei?


Sveikos plepsiukės 4u.gif

Na ir pavargau kol viską perskaičiau. Vajetus doh.gif
Aš neseniai tik namo parsiradau ir kolkas vieną karaliauju. Belekiant namo gavau mamos sms kad tėčiui nekas. Iš pradžiu galvojo kad išsinarino darbe ar kur ten petį, gryžes namo išvažiavo su mama į raudoną kryžių, peršvietė jam ten viską, pasirodo lūžes, guldo į ligoninę. doh.gif Tai ir naujienytės.

O aš šiandien daug nuveikiau, prisisportavau centre, atšokau šokių repeticijoj, po pietų dramos repeticijoj kaip išlaužė vadovas prieš repetuojant. doh.gif Statė į visokias "žvakės", "lotoso" pozas, dar visokių pagerintu nauju pratimų mokė, nuo kuriu net sveikai vienai mūsų dramos merginų akys iš orbitų virto, apie save iš viso patyliu, galvojau lušiu pusiau. lotuliukas.gif Bet jėga, labai patiko treniruotė. Kuo labiau mane išlaužo tuo fainiau man. Nebijau skausmo, bele kad geriau išsitreniruočiau ir geriau stiprėčiau. tongue.gif

Izabele111, kaip smagu kad tėtis pamažu taisosi. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Vikma, užjaučiu. Neimk taip visko į širdelę. mirksiukas.gif

Lekiu jau gult, nes vos benusėdžiu iš nuovargio. Ryt turėsiu laisvą nuo centro dienelę tai valio, pailsėsiu biškutuką. thumbup.gif

Mimmi sekmytės tau. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernestytaaa: 09 vasario 2010 - 22:41
kaimynai pas mus visi jau nukriosia,aikit gumini dieduka turiu va pasisodinau ir sedim abu,tik gad jis labai tylus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 09, 23:36)
kaimynai pas mus visi jau nukriosia,aikit gumini dieduka turiu va pasisodinau ir sedim abu,tik gad jis labai tylus biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
Labanaktukas, lendu pas vyrą į vonią ir čiučia liulia flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2010 02 09, 16:44)
o kaip jus iveikete ta perioda?  bet labai dziugu,kad viskas gerai jums  4u.gif

Nu tai ir iveikem, darskemes saukem klykem, nosi nusivare i klimine danga darze, taip jau smarkokai, tai ji po siai dienai vis kazkokia raudona blink.gif sunku buvo, bijojau, kad galvos nesusizalotu betrankydama, kisdavau visokias pagalves, bet vistiek keleta kartu i siena tvojo, bet nieko ishgyvenom atsikratem to brudo, sunkiai bet atsikratem smile.gif

Medute, mes Nitrozepama gereme apie metus ir labai didelem dozem. Ji pas mane buvo kaip zombis, zvilgnis i niekur, tipo jie priepuolius turejo mazinti, bet ju nemazejo o daugejo, tai nuspremdem nuimti ir pakeisti Lamiktaliu
Atsakyti
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 09, 20:23)
kas be sansu?? grazus darbelis.as is pradziu pagalvojau kad tortas wub.gif

be sansu suspet pagal jus toki ritma.
cia pirmas blynas.dabar gal reiktu iremint ir pakabint kur ant sienos.

QUOTE(zana1234 @ 2010 02 09, 21:58)

sveika atvykus i saunu bureli friends.gif

sveikos, siandien pagaliau gausiu charakteristika is darzelio.o kuria jau visa savaite,ka ten reik tokio rasyt doh.gif
paskutinem dienom taip prastai miegu,ir nepilnatis,bet va rupesciu daug,todel matyt tas ir veikia.
Atsakyti