Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(izabele111 @ 2010 02 09, 23:44)
Kaip suprantu vieno is dvyniu netekai verysad.gif labai uzjauciu verysad.gif Tikriausiai buvo skaudu  ziureti i savo mazyle kai gime???

zinot net neisivaizdavau kad tokiu vaikiuku gali buti,visai kaip varliukai wub.gif jau taip atrodo kad paimsi ir pradinks delne soske.gif
Atsakyti
nu tikrai nedamatau is akiu akiu parapijos,cia jau kompas mano manes neklauso.
Papildyta:
zinau kaip vaikiukas atrodo kaip varliukas esu netekus ir as,kojites kaip varliagivio,bt sita tema nesnekesiu nes per skaudu.
Atsakyti
o dar viena plepse sveikute vm32 kur buvai,muset koki seriala ziurejei?
Atsakyti
ernestytaaa sveikute kaip laikaisi ka gero siandien nuveikei?
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 09, 23:50)
o dar viena plepse sveikute vm32  kur buvai,muset koki seriala ziurejei?

ne mano moterys meluoja geriau baigesi verysad.gif dukra prie kompo buvo vos nukrapsciau tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(evel1 @ 2010 02 09, 23:51)
ernestytaaa sveikute kaip laikaisi ka gero siandien nuveikei?

vakar pazadejai bajeriuku is EVEL 1 gyvenimo blush2.gif tai laukiam... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 09, 23:50)
nu tikrai nedamatau is akiu akiu parapijos,cia jau kompas mano manes neklauso.
Papildyta:
zinau kaip vaikiukas atrodo kaip varliukas esu netekus ir as,kojites kaip varliagivio,bt sita tema nesnekesiu nes per skaudu.

tai jau tikrai,labai skaudu verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(zana1234 @ 2010 02 09, 23:54)
tai jau tikrai,labai skaudu verysad.gif

na mergaites,labanaktis bigsmile.gif
Atsakyti
ane laukiat bet as taip sakiau? skleroze is evel1 gyvenimo niu gi reik prisiminti konjakas galva susuko.
Atsakyti
evel tai kaip tik konjakas turejo liezuvi atrist rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
as tai siandien ilgai netrauksiu.akys merkiasi blink.gif garstyciu uzsidejau ,avieciu arbatos prisigeriau,tai taip migdo rolleyes.gif
Atsakyti
nu atvirkscei kaip tik uzriso,ai galiu papasakoti is busbroliu gyvenimo,jie tokie paimantis tai man kaip papasakojo tai ciut nesusimizau is juoko
Atsakyti
Labas vakarėlis 4u.gif

Pora dienų be ryšio buvau,nes pamiršom už internetą susimokėt doh.gif , o jūs jau žiūriu, ir vėl temą baigiat.

Rytoj guluosi į ligoninę, planuoja operaciją daryt verysad.gif , nors gal dar atidės.

Vaiką sesers vyras rytoj į kaimą išgrūda,tai MB laisvas plotas lieka blink.gif .

Einu toliau skaityt, dar nebaigiau kiek čia pripliurpėt 4u.gif
Atsakyti
einu ir as jauciu koki filma paziuret...evel nieko nepasakoja biggrin.gif
Atsakyti