Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

i cekija ismyne ura,nu jau izabele111 patc tas gi jau jam 12m,ir dar tik puse desim i mokykla nereikia aiti lai jie ten buna limonada geria tortuka valgo gi merginos atejo pasveikinti ji,nes nebuvo per jo gimtadieni,o mergaiciukes tai nieko visai tokios gal kuri mano marti bus,va ir man torto gabaliuka atnese,bet blyn toki mazyti niu kaip man uzteks blush2.gif
Atsakyti
Zana, papasakok kokios bėdos pas tavo zuikį smile.gif o rutina neišvengiama, todėl ir plepam čia, kad būtų ne taip nuobodu biggrin.gif
Atsakyti
Labanakt mamytukes,eikit pas savo vaikucius pasaku sekti.....
user posted image
Atsakyti
eveltai kur vyra isginei?
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 09, 23:34)
zana1234 papasakok daugiau apie vaikuti,apie save....junkis i musu pliurpalus...

Izabele ar cia Tomas taip mama myli?

as paneveziete,mano seima 4 asmenis,dvi dukros 12 ir bus 7 metukai mazajai.mazoji gyme 27 savaiciu 1kg.svorio is dvyniu(buvo berniukas)santariskese 3 men.praleidom.3 operasijas turejom.nnr.vandenlige.na daugiau net nzn ka jum parasyti? blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 09, 22:34)


Izabele ar cia Tomas taip mama myli?

Tomas tai labai mama myli....bet cia parejo is draugu mano 17 -metis.....buckis privalomas....kad uz......
Atsakyti
nu gi zana1234 tikrai ira apie ka kalbeti,pavizdzui apie mokyklos laikus,pirma meile,nejaugi nieko grazaus nera ka prisiminti,vaikai ir namai daugiau nieko,man rodos pagal jusu rasta esat labai pavargus nuo gyvenimiskos rutinos,zinot ka as darau ryte atsikelus gal ir nuskambes durnai,bet iskarto lekiu prie veidrodzio pasiziuriu papleksnoju sau per veida sakau nu evel dar visai gerai atrodai pirmyn nauja diena nuveik ka gero ir valio.
Atsakyti
evel a tai ka jis ten veiks?

jo jo torciukas nakciai t pats tas essen.gif

vikma tai kazkur uzstrigus?
Atsakyti
sunglasses2.gif
Atsakyti
QUOTE(zana1234 @ 2010 02 09, 22:41)
as paneveziete,mano seima 4 asmenis,dvi dukros 12 ir bus 7 metukai mazajai.mazoji gyme 27 savaiciu 1kg.svorio is dvyniu(buvo berniukas)santariskese 3 men.praleidom.3 operasijas turejom.nnr.vandenlige.na daugiau net nzn ka jum parasyti? blush2.gif  g.gif

Kaip suprantu vieno is dvyniu netekai verysad.gif labai uzjauciu verysad.gif Tikriausiai buvo skaudu ziureti i savo mazyle kai gime???
Atsakyti
evel as tai ryte bijau i veidrodi ziuret... biggrin.gif
Atsakyti
vilta gi parasiau i cekija isvare iskrido,niu bet kaip tu mane grazei pavadinai evelta,va dabar liepsiu visiems mane taip vadinti o ne ragana,nu gi ryt susitinku su ta is kakiu parapyjos ui laukiu
Atsakyti