Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(evel1 @ 2010 02 09, 22:15)
o tai kaip manot?aisku vyrelis mano cia man bairi iskrete,kaimynai turi zalciuka laiko tai is ju parvilko nu ta prasme pasiskolino,ir atitempe mane issygasiu,neisdege,vilte sveikute mirksiukas.gif

Nu tikras zaltys.....man but taip padares,tai buciau uz kl....pakabinus doh.gif I tvarta ne kojos buc nekelus,pats karve melztu.....
Atsakyti
nu ***** akys nedarodo isskrido norejau parasyti,visai cia mano akytes neberodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 09, 22:20)
ui kaip faina dar viena naujoke sveikute ,zinot nusibodo man sedeti tai kompa su visu laidynu i lova tsivilkau viruko mano nera iskrido,tai galiu uliavoti nenorit prisijunkti bigsmile.gif

Vyrelio nera...o vaikuciai???Netrukdo mamai su kompu zaisti???
Atsakyti
evel labas,labas kaip tavo dickis ar jau sveikas...
o ir Izabele syvakar sumumis pablevyzgos thumbup.gif
Atsakyti
ne jie uzsieme pas dicki mergu ateje jie ten osia nelendu pas juos,viena sau kambari kaip liutas karalius,lova visa mano lotuliukas.gif
Atsakyti
vaikutis jau paguldytas,skaito zurnala ir aiskina man ka ritoj veiksim...
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 09, 22:23)
evel labas,labas kaip tavo dickis ar jau sveikas...
o ir Izabele syvakar sumumis pablevyzgos  thumbup.gif

Blevyzgot noriu su jumis,bet mano mazoji rekia,kad eiciau gulti su ja.....sako:as nenoriu viena guleti,ir tetukui nuobodu.....
Parejo mano sunaitis.....tuoj bucki mamai....
Papildyta:
QUOTE(evel1 @ 2010 02 09, 22:24)
ne jie uzsieme pas dicki mergu ateje jie ten osia nelendu pas juos,viena sau kambari kaip liutas karalius,lova visa mano lotuliukas.gif

tokiu metu mergos blink.gif g.gif Ar ne per velai 12 meciams pasimatymai?????Ai gal as jau nusenau???
Atsakyti
evel o tai kur vyras,kad viena karaliauji?
Atsakyti
niu tai ko tokios tylios jus mamyciukes papasakokit kanors biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 09, 23:20)
ui kaip faina dar viena naujoke sveikute ,zinot nusibodo man sedeti tai kompa su visu laidynu i lova tsivilkau viruko mano nera iskrido,tai galiu uliavoti nenorit prisijunkti bigsmile.gif

na aciu,jums labai dabar jau einu mergaiciu i lovytes varyti nes ryt darbo diena nauja prasideda darzelis ir mokykla. smartass.gif bye1.gif
Atsakyti
zana1234 papasakok daugiau apie vaikuti,apie save....junkis i musu pliurpalus...

Izabele ar cia Tomas taip mama myli?
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 09, 23:30)
niu tai ko tokios tylios jus mamyciukes papasakokit kanors biggrin.gif

apie ka kalbet?ju tas pats per ta pati,vaikai namai,valgio vi doh.gif rimai.
Atsakyti