Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 09, 16:57)
na Izabele jeigu galva kaip svynine,tai tau prie kavos dar ir tu saldainiu su likeriu reikia  biggrin.gif

smagu,kad tavo tetis taip sparciai taisosi  thumbup.gif

Nuo tokiu saldainiu ir man pradeda galva skaudeti...pachmielas eina.....O va brenduko 50gr. - tai butu neprosal....padekit man,vienai nera kaip...
user posted image
Atsakyti
niu mergai tadu i sveikata thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 09, 16:52)
Tetis mane nudziugino siandien thumbup.gif Kalbejo su mociute telefonu....pasake daug zodeliuku,bet is ilgesniu buvo:vasario,nezinau,gerai.... thumbup.gif Ir koja siandien judino gerai,ir paspyre net tolyn...Po zingsneli judam i prieki thumbup.gif

kaip as dziaugiuosi, kad taisoti tecio sveikatele thumbup.gif na tu su gerom ziniom siandiena 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Domicele @ 2010 02 09, 17:01)
Dabar tai mes labai gerai laikomes  thumbup.gif sveiksta mano panike, dabar aukletojom su ja buti vienas malonumas rolleyes.gif rami kaip belgas ir be jokiu narkotiku  smile.gif

o kaip jus iveikete ta perioda? bet labai dziugu,kad viskas gerai jums 4u.gif
Atsakyti
[quote=*Vilte*,2010 02 09, 17:07]kadangi pati kavinuos tai ir jus vaisinu user posted image
[/quote]

oi kaip fainai ;ir kavyte ir brendukas biggrin.gif
Papildyta:
[quote=izabele111,2010 02 09, 17:49]
As tai manau,kad tau reikia Mantuka leisti i darzeli...ir butinai.....juk musu saulytes fiziskai sveiki,ju nepaguldys ant zemes ,kaip tu vaikuciu CP,ir tikrai nepasiulys duot kazkokiu vaistu....O ar noriai Mantukas bendrauja su vaikais ,su zmonemis svetimais????Yra tokiu saulyciu,kurie nori tik buti vieni,savo pasaulelyje,o yra tokiu,kaip mano Tomas,jis labai nori veiklos,bendravimo....
Papildyta:

ne Mantukui kol kas vaiku nereikia,ir svetimi jam nelabai idomu.jis labai megsta buti vienas ,nueina i virtuve ,isijungia televizoriu ir duoda per kanalus smile.gif gal kai paaugs labiau nores bendrauti g.gif pas sese drauges ateina tai jis visai nenori kartu but...as tai su malonumu leisciau i darzeli jei bent kalbet moketu.o kai nemoka tai man paciai didelis stresas butu:kad kas neuzgautu,nenuskriaustu wub.gif man gal cia todel taip baisu ,kad as pati darzelio nelankiau,ir dukra bande bet neilgai:griestai pasake,jei mama tu busi ,tada ir as liksiu lotuliukas.gif
Papildyta:
[quote=izabele111,2010 02 09, 17:52]Tetis mane nudziugino siandien thumbup.gif Kalbejo su mociute telefonu....pasake daug zodeliuku,bet is ilgesniu buvo:vasario,nezinau,gerai.... thumbup.gif Ir koja siandien judino gerai,ir paspyre net tolyn...Po zingsneli judam i prieki thumbup.gif
[/quote]
nu va ,kokios geros naujienos.taip ir toliau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vmm32: 09 vasario 2010 - 17:02
o vikma matau prisijungus.nu kaip tu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 09, 15:52)
Tetis mane nudziugino siandien thumbup.gif Kalbejo su mociute telefonu....pasake daug zodeliuku,bet is ilgesniu buvo:vasario,nezinau,gerai.... thumbup.gif Ir koja siandien judino gerai,ir paspyre net tolyn...Po zingsneli judam i prieki thumbup.gif



4u.gif labai smagu, kad tėtis taisosi 4u.gif

Domicele, o kiek laiko jūs nitrozepamą gėrėt? mano mažė jį gėrė tris mėnesius, kai jį pabaigėm gerti, tai ir buvo lomkės gal dvi savaites, bet ne taip baisiai, kaip pas jus doh.gif
Atsakyti
doh.gif be sansu
geriau parodysiu ka siandien nuveikiau
user posted image
Atsakyti
su gerom ziniom as pas jus smile.gif skambinau gydytojai, klausiau kaip kraujo tyrimai ir slapimo. sako geri. net akyse prasviesejo. viena kart,labai blogas buvo,tai ligoninen pagulde. norejo bluzni ispjauti, nes galvojo,kad ji jau nebedirba.
jau buvo sutare ryte i antakalnio ligonine vezti, bet is vakaro pakartojo tyrimus, ir kraujas buvo pagerejas. tai jie tik peciais paguzciojo ir po dienos namo israse.
o as tiek priverkiau, kai pasake jog reikia pjauti.

tiek valge migle siandiena, o pora dienu nesitustino. pilvas kaip balionas,paspaudziu verkia. pasakiau gydytojai,tai liepe padet vaikui, nepalikt jos tokios nakciai. tai va susitvarkem viska, ir nebeverke kai spaudinejau pilveli. miega mazute jau.
as ir jau ruosiuosi susirangyti greta, ba man miegelio trusta.
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2010 02 09, 21:48)
su gerom ziniom as pas jus  smile.gif  skambinau gydytojai, klausiau kaip kraujo tyrimai ir slapimo. sako geri. net akyse prasviesejo.  viena kart,labai blogas buvo,tai ligoninen pagulde. norejo bluzni ispjauti, nes galvojo,kad ji jau nebedirba.
jau buvo sutare ryte i antakalnio ligonine vezti, bet is vakaro pakartojo tyrimus, ir kraujas buvo pagerejas. tai jie tik peciais paguzciojo ir po dienos namo israse.
o as tiek priverkiau, kai pasake jog reikia pjauti.

tiek valge migle siandiena, o pora dienu nesitustino. pilvas kaip balionas,paspaudziu verkia. pasakiau gydytojai,tai liepe padet vaikui, nepalikt jos tokios nakciai. tai va susitvarkem viska, ir nebeverke kai spaudinejau pilveli. miega mazute jau.
as ir jau ruosiuosi susirangyti greta, ba man miegelio trusta.

nu va kaip gerai thumbup.gif
Atsakyti
Jolita, šaunu, kad mažei geriau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(plazma @ 2010 02 09, 21:37)
doh.gif  be sansu
geriau parodysiu ka siandien nuveikiau
user posted image

kas be sansu?? grazus darbelis.as is pradziu pagalvojau kad tortas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vmm32: 09 vasario 2010 - 20:24
biggrin.gif nugi labas vakaras visoms,kur vikma kur vilte dingusios,sveika vmm32 4u.gif
Atsakyti