Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(vmm32 @ 2010 02 09, 15:28)
reiketu tikrai pabandyt.bet gal rytoi,taip tingiu iki vaistines eit wub.gif
Papildyta:

cia ta gydytoja is darzelio?jei taip tai aisu ,jiems gi geriau kai vaikai guli ,ar sedi kur padedi.o jos ramiai sau kavute geria ,ir pletkina nosis sukise gun_bandana.gif va jom

na pabandyk, as ant kaktos neuzilgo desiu, nes sloga neiseina.

taip zinok darzeliuose taip yra. viena diena atveziau migle i darzeli, palikau ja ir nulekiau i vaistine sauskeliu pora paimti,nes jau pasibaige buvo. ateinu o vaikai vezimuose sustumti vienas i kita, o grupeje nieko nera. o jei vaikui priepolis koks butu ir nematytu. as palaukiau 10min, ir tik tada atejo viena. kvepenti kavute g.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 09, 15:41)
nebus nes tokiu laiku man jau budavo pervedimas,vel koio 12 tik perves nu gi krize litu neturi doh.gif

navarazink nono.gif biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(joolita @ 2010 02 09, 16:33)
na pabandyk, as ant kaktos neuzilgo desiu, nes sloga neiseina.

taip zinok darzeliuose taip yra. viena diena atveziau migle  i darzeli, palikau ja ir nulekiau i vaistine sauskeliu pora paimti,nes jau pasibaige buvo. ateinu o vaikai vezimuose sustumti vienas i kita, o grupeje nieko nera. o jei vaikui priepolis koks butu ir nematytu. as palaukiau 10min, ir tik tada atejo viena. kvepenti kavute  g.gif

doh.gif
Papildyta:
o, mantas Bena tena per telika ziuri bigsmile.gif juokiasi kaip pasiutes,patiko.reikes irasyt,nes visi seni jau nusibodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 09, 15:41)
navarazink nono.gif  biggrin.gif  4u.gif
Papildyta:

doh.gif
Papildyta:
o, mantas Bena tena per telika ziuri  bigsmile.gif juokiasi kaip pasiutes,patiko.reikes irasyt,nes visi seni jau nusibodo biggrin.gif

as manau,kad iki penktadienio visoms perves smile.gif
Atsakyti
taip ir bus joolita sutinku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 09, 14:31)
cia ta gydytoja is darzelio?


taip, ta pati musu "profesore" dalinanti patarimus i kaire ir i desine. Viena narkotizuoti, kita operacija daryti doh.gif

Musu su Vikma, vaikai i ta pati darzeli eina
Atsakyti
kadangi pati kavinuos tai ir jus vaisinu user posted image
Atsakyti
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 09, 15:31)
zinot o as taip grauziau save kad manto i darzeli neleidziu,vis galvojau gal jam geriau ten butu ,lavintusi ,vis delto speciakistai blush2.gif bet kuo toliau tuo labiau isitikinu kad namie po mamytes sparneliu geriausia wub.gif

As tai manau,kad tau reikia Mantuka leisti i darzeli...ir butinai.....juk musu saulytes fiziskai sveiki,ju nepaguldys ant zemes ,kaip tu vaikuciu CP,ir tikrai nepasiulys duot kazkokiu vaistu....O ar noriai Mantukas bendrauja su vaikais ,su zmonemis svetimais????Yra tokiu saulyciu,kurie nori tik buti vieni,savo pasaulelyje,o yra tokiu,kaip mano Tomas,jis labai nori veiklos,bendravimo....
Papildyta:
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 09, 16:07)
kadangi pati kavinuos tai ir jus vaisinu user posted image

Oi Vilte kaip aciu thumbup.gif Man to ir truko...nes vel galva kaip svinine....kaip tik pabunu ligonineje,taip griztu pavargusi.....

Papildyta:
QUOTE(Domicele @ 2010 02 09, 14:58)

blink.gif blink.gif karsta.gif swoon.gif Ir dar tokiu gydytoju esama.....Siaubas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 09, 16:46)
As tai manau,kad tau reikia Mantuka leisti i darzeli...ir butinai.....juk musu saulytes
Oi Vilte kaip aciu thumbup.gif Man to ir truko...nes vel galva kaip svinine....kaip tik pabunu ligonineje,taip griztu pavargusi.....

kaip tetis laikosi?
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2010 02 09, 16:49)
kaip tetis laikosi?

Tetis mane nudziugino siandien thumbup.gif Kalbejo su mociute telefonu....pasake daug zodeliuku,bet is ilgesniu buvo:vasario,nezinau,gerai.... thumbup.gif Ir koja siandien judino gerai,ir paspyre net tolyn...Po zingsneli judam i prieki thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 09, 15:52)
Tetis mane nudziugino siandien thumbup.gif Kalbejo su mociute telefonu....pasake daug zodeliuku,bet is ilgesniu buvo:vasario,nezinau,gerai.... thumbup.gif Ir koja siandien judino gerai,ir paspyre net tolyn...Po zingsneli judam i prieki thumbup.gif


Super, viskas eina geryn, atsistatysit smile.gif
Atsakyti
na Izabele jeigu galva kaip svynine,tai tau prie kavos dar ir tu saldainiu su likeriu reikia biggrin.gif

smagu,kad tavo tetis taip sparciai taisosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2010 02 09, 14:26)
oooooooo siaube, na ir pasiulymai. cia vadinasi vaikeliui padet nori  doh.gif
ir kaip siuo metu laikotes?

Dabar tai mes labai gerai laikomes thumbup.gif sveiksta mano panike, dabar aukletojom su ja buti vienas malonumas rolleyes.gif rami kaip belgas ir be jokiu narkotiku smile.gif
Atsakyti