Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

vikma nesinervuok,tu pati gi zinai kas tavo vaikui geriausia console.gif

Joolita smagu,kad Miglutei geriau....

Izabele grazu wub.gif reiks ir man pazaist,bet kad vel galva isiskaudejo ir nervas ant visko ima,turbut pms kankina

niu si menesi tai su pinigeliais stiprei mus nuskriaude valstybe ir vaiko pinigu nebegausiu ir prieziura sumazino ir vyrui alga sumazejo,jeigu taip tai tada nafik.... doh.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 09, 12:42)
nu ziaurus varyjantas,tuose darzeliuose uztai as maziaus ir neleidau,o dickui jau viskas okei valgo siandien kaip pasiutes temperaturos neturi,nu bet pyktis ima netveriu savo kailyje kaip jinai galejo taip pasakyti,neduok vaikui valgyti per storas duokit man jos kordinates nuleksiu as pas ja paziuresim kas tern storas kas ne nu negaliu net rankos dreba,o siandien turetu buti maziaus neigalumo pinigelei,bet abejoju sausy tik 12d persiunte,kaip visalaika mokedavo 9d delna man tai visa savaite niesti,bet negaunu pinigu o isleidziu mirksiukas.gif

na sake jog sia savaite turetu pervesti, nes pirmadienis ne darbo diena. na gali jiems sauti i galva ir dar uzdelsti, et tikiuosi neveluos smile.gif
Papildyta:
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 09, 12:43)
vikma nesinervuok,tu pati gi zinai kas tavo vaikui geriausia console.gif

Joolita smagu,kad Miglutei geriau....

Izabele grazu  wub.gif reiks ir man pazaist,bet kad vel galva isiskaudejo ir nervas ant visko ima,turbut pms kankina

niu si menesi tai su pinigeliais stiprei mus nuskriaude valstybe ir vaiko pinigu nebegausiu ir prieziura sumazino ir vyrui alga sumazejo,jeigu taip tai tada nafik.... doh.gif  cool.gif

taip taip, sveiksta jau mano isdykele, net jau juokiasi kai pakutenu. thumbup.gif
idomu, o cia sumazinovisam laikui, ar tik kol krize baigsis?
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2010 02 09, 12:45)
na sake jog sia savaite turetu pervesti, nes pirmadienis ne darbo diena.  na gali jiems sauti i galva ir dar uzdelsti, et tikiuosi neveluos smile.gif
Papildyta:

taip taip, sveiksta jau mano isdykele, net jau juokiasi kai pakutenu.  thumbup.gif
idomu, o cia sumazinovisam laikui, ar tik kol krize baigsis?

Gal iki 2011 pabaigos.....
Lekiu i ligonine pas teti....iki po pietu....
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 09, 12:47)
Gal iki 2011 pabaigos.....
Lekiu i ligonine pas teti....iki po pietu....

lek lek, tik parasyk gryzus,kokios naujienos del jo sveikatos thumbup.gif
na gerai,kad po krizes vel normaliai mokes, gal ir grazins tuos neprimoketus pinigelius tongue.gif
Atsakyti
as tai supratau iki tol kol krize baigsis,bet kada ji baigsis?
Atsakyti
vikma tu juk stipri esi mamule nesinervuok,paziurek i mazuli ir nusisypsok,vilte o tu irgi, kas cia per piktumas pms zinau nuotaiku kaita,pilvo maudimai bet jau neliek nervu ant viso svieto,ateis ir i tavo kiema svente pamatysi,kam skauda galva pabandykit solpodejino isgerti man padeda normalei,siandien tokia diena turbut,kad visi nervuoti kaip syrses ainu ikalsiu kokio brendziuko 50g ir bus viskas okei,kas norit prasom prisijunkti prie manes rolleyes.gif
Papildyta:
izabele111 tikrai jus anksti gavot super,
Atsakyti
evel1 paklausiau tavo patarimo ir ikaliau tik ne 50g. o pora saldainiu su likeriu ir zinok galva nebeskauda thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 09, 14:27)
evel1 paklausiau tavo patarimo ir ikaliau tik ne 50g. o pora saldainiu su likeriu ir zinok galva nebeskauda  thumbup.gif  biggrin.gif

o pachmielui dar pora pasilikai? biggrin.gif man tai nors ir 1 toki suvalgau ,paskui galva skauda doh.gif kas cia jum su tom galvom? g.gif gal koki virusa pasigavot? man tai po vakaryksciu kakiu nuotaika liuks,tiek prisijuokiau,dar siandien juokiausi lotuliukas.gif o kosulys mano tai doh.gif gal koks jau bronchitas issivyste.kalbet visai negaliu,gerai kad jus turiu tai bent parasau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vmm32: 09 vasario 2010 - 12:37
nu matai vilte,o manes saldainei su likeriu neveikia man reikia ikalti,kad smegeneles biskuteli prasvesetu,vmm32 reiskias per mazai suvalgai,kad paskiau galva skauda rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 09, 14:38)
nu matai vilte,o manes saldainei su likeriu neveikia man reikia ikalti,kad smegeneles biskuteli prasvesetu,vmm32 reiskias per mazai suvalgai,kad paskiau galva skauda rolleyes.gif

aha per daug negerai ,bet dar blogiau per mazai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
parsiuskit vaikams brolis lokys 1-2serijas nu multikas tai fainas.
Papildyta:
tai kur mamules pradingo,sedi ir laukia lituku kol perves arne? thumbup.gif
Papildyta:
wmm32 o tai temperaturos neturi?persalai kazkur teks tau irgi ikalti,kad holeras uzmustum mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 09, 14:44)
parsiuskit vaikams brolis lokys 1-2serijas nu multikas tai fainas.
Papildyta:
tai kur mamules pradingo,sedi ir laukia lituku kol perves arne? thumbup.gif

IS KUR SIUNTEI?LIETUVISKAI? bigsmile.gif vakar kur Vilte ta nuoroda idejo tai tokie faini multikai thumbup.gif dukra ir as ziurejom.o mantui tai tokia sena animacija nepatinka schmoll.gif
Atsakyti