Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(vikma @ 2010 02 09, 12:44)
Labas rytas mirksiukas.gif
snd ir as prisijungsiu prie jusu su skaudanciom galvom,.apturejau darzeli toki pokalbi doh.gif ,kuris truko visa valanda,isejau kaip isgrezta,nieko\nesinori daryt tik verkti,asaros kazkaip pacios rieda,o ir darzeli pas gydytojos tiesiog jos verztis norejo,bet nuryju,poto vel doh.gif
Papildyta:

as kaip pasakiau paskutini karta kad atsijungiu,ir iskarto atsijungiau,ne buciau taip ir nbeisejus,o turbut kai atsijungi dar kuri laika rodo kad rysi esam g.gif

labas rytas!VIKMA KAS DARZELI NEGERAI???
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2010 02 09, 10:44)
man idomu, o ta migrena nuo issivysto, nuo negydomu galvos skausmu?
geriau ir as antideprasantus. pamenu labai man padejo. ir miegojau gerai, ir ramiau reaguodavau  i viska. dabar nusiperku valerijono tabletyciu, tokiu geltonu, stikliniam buteliuke.  ir geriu kas vakara. tai lyg ir ramiau jauciuosi  ax.gif  ir nebrangios jos. ax.gif
Papildyta:

taip lankome spec darzeli. ai zinai, jei miglei ranka issuko praitais metais unsure.gif
ir ziurejo visos akis isputusios. neiviena nezino is kur. ranka sutino, ir pirstu zymes like melynos. dar ir pries tai rasdavau melyniu. bet kazkaip nesakiau nieko. bet kai jau radau pirstu zymes ir sutinusia rankyte. tai suma pakeliau.  nuo tada nei vienos, net maziuliausios nerandu  4u.gif  bet kad ten skriaudzia vaikus tai faktas.
oh kaip valgo, ir nakti rekia jai duok valgyt, geria ir geria. siandiena ryte pasikele be temp. ziuresiu kaip paskui bus, ar pakils.
pasidarem garstyciu kompresus gerklei. sau ir jai. ba ziuriu,kad ir pati jau rimtai sergu. bet kaip kaista gerkle nuo ju. bet iskarto palengvejimas jauciasi smile.gif

nu cia tai ziauriai su issukimu doh.gif galvoja silpnesnis vaikas,tai galima ir jega panaudoti,jei neklauso ar kazkas panasaus doh.gif ot ko tik nebuna tuose darzuose doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 09, 12:00)
Pasikviete darzelio gydytoja del vaiko svorio pakalbeti,sako ar jus isivaizduojat kas daros,katastrofa didziausia,jusu vaikas 32.8kg sveria,tai net 7m amziaus vaiko virsija normas,ar jus isivaizduojat kad jis gali jums po 2men atgulti i lova,ir viskas nebepavaikscios,ir bus priklausomas nuo lovos,ar jus issivaizduojat kas laukia,ar sako js norit prarasti vaika...sako po ligos atejes per 3savaites 3kg priaugo,ar cia sako normalu???sako jam cia jau net nevirsvoris,nei antsvoris,sako net zodzio nera tokio kaip pavadinti,sako viskas griestai nuo sios dienos ziureti ka valgot,sakau ziurim,aiskus buna kad palepini vaika,ir beto jis jei mato kad kazkas valgo jis irgi nori,tiesiog is burnos isima,sakau jei jis tustintusi butu kitaip,o dabar va vel tik pagalba klizmu,ir stengies kiekvieba diena istustini,turbut visitek teks daryti operacija zarnyno,nieks nebus.nuejom i grupe su auklytem pakalbeti,kad nedidintu griestai porcijas,esu prasius graziuoju,kad nedekti daugiau,sako kad jis melinuoja nori dar,bet gal snd paklausys gydytojos,ir sake labai dabar grupej stebes,kad neduotu daugiau,papildomai,triu dabar surasyti ko negalima jam duoti,na ko as  namie neduodu,sako geriau tureti jiems rastiska mano parasyma,kad ko negalim valgyti.dabar tek gultis turbut i santariskes kad tirtu vel ji,ir kad paskirtu griesciaudia dieta,bet neisivaizduoju kaip reiks istverti,jis man pastoviai melynuos,nes ir darzeli sako pradeda isiverkes  melynuoti nes nori dar valgyt ir duoda doh.gif as namie esu stradus visokiu budu,kuriais nukreipiu demesi nuo maisto,o kas tam darzeli sackinis.
Papildyta:

nu zalia ruta doh.gif kazin kiek prieziura sumazinta bu g.gif bet kaip anksti jus gaunat.

Nu cia jau tikrai sunku...kaip tu vaikui pasakysi,kad negalima valgyti???Vyresnis tai suprastu..o cia dar labai maziukas....bus labai sunku....o gal yra kokiu vaistuku,kad apetita uzmust??

Prieziura irgi sumazins 15%- gausit nebe 360,o 306Lt.....gaila,bet....
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Nuo viduriavimo dar labai gerai enterolis smile.gif
Jolita, labai nusodintas tavo Miglutės imunitetas, todėl vaikas ir neatsigauna taip greitai sad.gif būtų gerai, kad padarytų dar kartą kraujo ir šlapimo tyrimus, kad nebūtų kokio plaučių uždegimo sad.gif
o dėl darželio, seniai tau jau laikas jį keisti, kaip tu taip kenti, kai tyčiojasi iš tavo vaiko sad.gif
O pati tai būtinai aflubiną pagerk, jis stiprina imunitetą, tau reikėtų ir vitaminų kokių...o geriausias vitaminas poilsis. Tau gal mama gali atvažiuot pagelbėti kelioms dienoms, kad tu pamiegotum bent naktį? nes migrena ne juokai, savaitėmis galva gali skaudėti sad.gif tiesa, kol vaikas serga, neduok jokių vitaminų, jie gali ne padėti o pakenkti.

Izabele, nuostabus kūrinys wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 09, 12:00)
as namie esu stradus visokiu budu,kuriais nukreipiu demesi nuo maisto,o kas tam darzeli sackinis.
Papildyta:

nu zalia ruta doh.gif kazin kiek prieziura sumazinta bu g.gif bet kaip anksti jus gaunat.

kaip supratau cia slauga ir sumazinta 135lt.. na rimtai anksti gauna.

o jeigu jam duoti valgyti,tai kas greitai virskinasi ir neduoda svorio? kokius vaisius, darzoves? gal truputi lengviau jam butu, nei alkanam buti.
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 09, 12:06)
1.o dėl darželio, seniai tau jau laikas jį keisti, kaip tu taip kenti, kai tyčiojasi iš tavo vaiko

2.Izabele, nuostabus kūrinys  wub.gif  wub.gif

1. drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Pagalvok ,Jolita.....
2.Labai fainas puslapiukas,pabandykit:
http://www.loonapix....amer/change_pic
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo izabele111: 09 vasario 2010 - 11:10
QUOTE(vikma @ 2010 02 09, 13:00)
Pasikviete darzelio gydytoja del vaiko svorio pakalbeti,sako ar jus isivaizduojat kas daros,katastrofa didziausia,jusu vaikas 32.8kg sveria,tai net 7m amziaus vaiko virsija normas,ar jus isivaizduojat kad jis gali jums po 2men atgulti i lova,ir viskas nebepavaikscios,ir bus priklausomas nuo lovos,ar jus issivaizduojat kas laukia,ar sako js norit prarasti vaika...sako po ligos atejes per 3savaites 3kg priaugo,ar cia sako normalu???sako jam cia jau net nevirsvoris,nei antsvoris,sako net zodzio nera tokio kaip pavadinti,sako viskas griestai nuo sios dienos ziureti ka valgot,sakau ziurim,aiskus buna kad palepini vaika,ir beto jis jei mato kad kazkas valgo jis irgi nori,tiesiog is burnos isima,sakau jei jis tustintusi butu kitaip,o dabar va vel tik pagalba klizmu,ir stengies kiekvieba diena istustini,turbut visitek teks daryti operacija zarnyno,nieks nebus.nuejom i grupe su auklytem pakalbeti,kad nedidintu griestai porcijas,esu prasius graziuoju,kad nedekti daugiau,sako kad jis melinuoja nori dar,bet gal snd paklausys gydytojos,ir sake labai dabar grupej stebes,kad neduotu daugiau,papildomai,triu dabar surasyti ko negalima jam duoti,na ko as  namie neduodu,sako geriau tureti jiems rastiska mano parasyma,kad ko negalim valgyti.dabar tek gultis turbut i santariskes kad tirtu vel ji,ir kad paskirtu griesciaudia dieta,bet neisivaizduoju kaip reiks istverti,jis man pastoviai melynuos,nes ir darzeli sako pradeda isiverkes  melynuoti nes nori dar valgyt ir duoda doh.gif as namie esu stradus visokiu budu,kuriais nukreipiu demesi nuo maisto,o kas tam darzeli sackinis.
Papildyta:

nu zalia ruta doh.gif kazin kiek prieziura sumazinta bu g.gif bet kaip anksti jus gaunat.

OI ATSIPRASAU ,JAU PARASEI wub.gif an raidos centre ta pati sake.baik nesinervuok,tu gi ne tycia vaika maitini daug, o jos kaiules tycia tiek prisneka ,kad atrodo dar labiau iskaudinti noretu,kaip peiliu per sirdi.o operacija daryk kai pati nuspresi ,ir daktarai matys kad tikrai reikia,o ne del to kad kazkas kazka pasake.neverk ,laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 09, 12:06)
Labas rytas smile.gif
Nuo viduriavimo dar labai gerai enterolis smile.gif
Jolita, labai nusodintas tavo Miglutės imunitetas, todėl vaikas ir neatsigauna taip greitai sad.gif būtų gerai, kad padarytų dar kartą kraujo ir šlapimo tyrimus, kad nebūtų kokio plaučių uždegimo sad.gif
o dėl darželio, seniai tau jau laikas jį keisti, kaip tu taip kenti, kai tyčiojasi iš tavo vaiko sad.gif
O pati tai būtinai aflubiną pagerk, jis stiprina imunitetą, tau reikėtų ir vitaminų kokių...o geriausias vitaminas poilsis. Tau gal mama gali atvažiuot pagelbėti kelioms dienoms, kad tu pamiegotum bent naktį? nes migrena ne juokai, savaitėmis galva gali skaudėti sad.gif tiesa, kol vaikas serga, neduok jokių vitaminų, jie gali ne padėti o pakenkti.

Izabele, nuostabus kūrinys  wub.gif  wub.gif

tai kad , mamos ateina is kitu darzeliu su vaikais, irgi skundziasi,kad ten nepriziuri ju. sako cia geriau vaikais rupinas. na tai zinai,kas tada kituose darziukuose dedas?
mama dirba visa savaite, o savaitgali i kaima vaziuoja, ten prolis moksleivis dar gyvena. ji ten skalbia, valgyt ruosia.
susitvarkysiu ir pati, juk mano vaikas. siandiena jau ji daug zvalesne, multikus tik ziuri thumbup.gif

dare kraujo tyrima. uzdegima vis dar rodo. bet jau dvigubai mazesni nei buvo.
plauciu uzdegimo nera, nes nuotrauka dare, rado bronchito zidinius, bet ji nekosti ir skrepliu plauciuose nera. sake tik siurkstus kvepavimas. siuo metu geriam antbiotika, ir bifolaka. ir dar kompresus dedu, nes gerkle sake dar baisi.
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 09, 13:09)
1. drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Pagalvok ,Jolita.....
2.Labai fainas puslapiukas,pabandykit:
http://www.loonapix....amer/change_pic

oi kokie grazus remeliai 4u.gif bet is kur tos sypseneles tokios grazios?
Atsakyti
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 09, 12:10)
OI ATSIPRASAU ,JAU PARASEI wub.gif an raidos centre ta pati sake.baik nesinervuok,tu gi ne tycia vaika maitini daug, o jos kaiules tycia tiek prisneka ,kad atrodo dar labiau iskaudinti noretu,kaip peiliu per sirdi.o operacija daryk kai pati nuspresi ,ir daktarai matys kad tikrai reikia,o ne del to kad kazkas kazka pasake.neverk ,laikykis  4u.gif

vat teisingai sakai thumbup.gif kai pati mamyte nuspres ir pamatys,kad jau butina ji. tai ir daryki. thumbup.gif
Atsakyti
evel 1 kaip tavo dickis dainininkas?kaip jauciasi?kaip tie KAKIU tyrimai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 09, 12:47)
O kas tokio atsitiko???

Slauga jau sumazinta 135Lt.....jau gavau pinigelius thumbup.gif

kaip gerai kad pinigeliu jau gavai.ir as ka tik pasitikrinau saskaita tai dar nera schmoll.gif bet desini delna tai jau niezti nuo pacio ryto biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vmm32: 09 vasario 2010 - 11:21
nu ziaurus varyjantas,tuose darzeliuose uztai as maziaus ir neleidau,o dickui jau viskas okei valgo siandien kaip pasiutes temperaturos neturi,nu bet pyktis ima netveriu savo kailyje kaip jinai galejo taip pasakyti,neduok vaikui valgyti per storas duokit man jos kordinates nuleksiu as pas ja paziuresim kas tern storas kas ne nu negaliu net rankos dreba,o siandien turetu buti maziaus neigalumo pinigelei,bet abejoju sausy tik 12d persiunte,kaip visalaika mokedavo 9d delna man tai visa savaite niesti,bet negaunu pinigu o isleidziu mirksiukas.gif
Atsakyti