Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(evel1 @ 2010 02 09, 09:25)
labas rytas taip joolita galvos skausmai dauguma buna nuo nervu,nes kaip mes gyvenam , kaip cia pinigeliu  galvojam daugiau uzdyrbus,gad tik vaikams musu turetume uz ka geresti gyvenima sukurti,kad butu aprenkti ir nebadautu paziurekit kokie tempai visur lekiam sukubam,man irgi galvos skaumai uzeina musu seimos daktariuke man taip pasake sustok  merguzele atsisesk ir pailsesk nes dar migrena isivystis ir maziau viska i galva imk,o gad negaliu as taip,man israse raminamuju geriu juos ir galva maziau kazkaip skauda,bet vistiek kaip imiau viska galvon taip ir imu blink.gif

man idomu, o ta migrena nuo issivysto, nuo negydomu galvos skausmu?
geriau ir as antideprasantus. pamenu labai man padejo. ir miegojau gerai, ir ramiau reaguodavau i viska. dabar nusiperku valerijono tabletyciu, tokiu geltonu, stikliniam buteliuke. ir geriu kas vakara. tai lyg ir ramiau jauciuosi ax.gif ir nebrangios jos. ax.gif




Papildyta:
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 09, 10:27)



Nu bet cia virsune bash.gif  protest.gif Aisku,jos save apsidraudzia...kad nereiktu "leliuotis" su serganciu vaiku......bet juk taip negalima....
Atleisk,nebeprisimenu o tu Miglute i spec.darzeli vedi,ir kokie vaikuciai grupeje??Aukletojos -mamos,bet juk ir visokiu mamu buna....tokios mamos,kaip mes,tikrai daug atsakingiau ziurime i vaikucius...Juk vaikas apsirgs,joms maziau darbo bus...maziau vargo.... doh.gif
Svarbu ,kad tavo Miglute valgo,gerdama antibus....organizmas netaip isseks....o gerti duok laabai daug....Sveikite 4u.gif

taip lankome spec darzeli. ai zinai, jei miglei ranka issuko praitais metais unsure.gif
ir ziurejo visos akis isputusios. neiviena nezino is kur. ranka sutino, ir pirstu zymes like melynos. dar ir pries tai rasdavau melyniu. bet kazkaip nesakiau nieko. bet kai jau radau pirstu zymes ir sutinusia rankyte. tai suma pakeliau. nuo tada nei vienos, net maziuliausios nerandu 4u.gif bet kad ten skriaudzia vaikus tai faktas.
oh kaip valgo, ir nakti rekia jai duok valgyt, geria ir geria. siandiena ryte pasikele be temp. ziuresiu kaip paskui bus, ar pakils.
pasidarem garstyciu kompresus gerklei. sau ir jai. ba ziuriu,kad ir pati jau rimtai sergu. bet kaip kaista gerkle nuo ju. bet iskarto palengvejimas jauciasi smile.gif
Atsakyti
taip migrena issivysto nuo nuolatiniu galvos skausmu,kaip cia pasakius tampa jau jie hroniski tie skausmai,man buvo itare migrena,et pasakiau tiesei sviesei daktaram nenusisnekekit jus patys kaip migrenos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2010 02 09, 10:44)

taip lankome spec darzeli. ai zinai, jei miglei ranka issuko blink.gif  praitais metais unsure.gif
ir ziurejo visos akis isputusios. neiviena nezino is kur. ranka sutino, ir pirstu zymes like melynos. dar ir pries tai rasdavau melyniu. bet kazkaip nesakiau nieko. bet kai jau radau pirstu zymes ir sutinusia rankyte. tai suma pakeliau.  nuo tada nei vienos, net maziuliausios nerandu  4u.gif  bet kad ten skriaudzia vaikus tai faktas.
oh kaip valgo, ir nakti rekia jai duok valgyt, geria ir geria. siandiena ryte pasikele be temp. ziuresiu kaip paskui bus, ar pakils.
pasidarem garstyciu kompresus gerklei. sau ir jai. ba ziuriu,kad ir pati jau rimtai sergu. bet kaip kaista gerkle nuo ju. bet iskarto palengvejimas jauciasi smile.gif

blink.gif blink.gif Nu buciau visas nusikinus pries direktore....nu siaubas doh.gif doh.gif doh.gif Ir niekam nieko nesakei??ta prasme is auksciau....as apakus ohmy.gif gun_bandana.gif bash.gif
Labai saunu del valgymo ir gerimo thumbup.gif thumbup.gif tuoj bus sveika thumbup.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif
QUOTE(evel1 @ 2010 02 09, 10:51)
taip migrena issivysto nuo nuolatiniu galvos skausmu,kaip cia pasakius tampa jau jie hroniski tie skausmai,man buvo itare migrena,et pasakiau tiesei sviesei daktaram nenusisnekekit jus patys kaip migrenos doh.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
labas rytas

oi plepes jus thumbup.gif ,neprisijungiau prie jusu vakar nes galva taip ir nepraejo skaudet,tai ejau anksti gult,siandien jau kitas zmogus jauciuosi....

gerai dabar begu reikaliuku susitvarkyt veliau prisijungsiu...
Atsakyti
user posted image

Cia mano sedevras.....
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 09, 11:08)
blink.gif  blink.gif Nu buciau visas nusikinus pries direktore....nu siaubas doh.gif  doh.gif  doh.gif Ir niekam nieko nesakei??ta prasme is auksciau....as apakus ohmy.gif  gun_bandana.gif  bash.gif
Labai saunu del valgymo ir gerimo thumbup.gif  thumbup.gif tuoj bus sveika thumbup.gif

pasakiau aukletojoms, tos tik pasimetepamyke kazka. tai pas direktore nuejau. pasakiau ir parodziau. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(evel1 @ 2010 02 09, 10:51)
taip migrena issivysto nuo nuolatiniu galvos skausmu,kaip cia pasakius tampa jau jie hroniski tie skausmai,man buvo itare migrena,et pasakiau tiesei sviesei daktaram nenusisnekekit jus patys kaip migrenos doh.gif

o kaip ja tada gydyti? man daznai skauda galva, bet pageriu tableciu ir nurimsta. tikiuosi ne migrena man. schmoll.gif
Atsakyti
Labas rytas mirksiukas.gif
snd ir as prisijungsiu prie jusu su skaudanciom galvom,.apturejau darzeli toki pokalbi doh.gif ,kuris truko visa valanda,isejau kaip isgrezta,nieko\nesinori daryt tik verkti,asaros kazkaip pacios rieda,o ir darzeli pas gydytojos tiesiog jos verztis norejo,bet nuryju,poto vel doh.gif
Papildyta:
QUOTE(evel1 @ 2010 02 09, 00:14)
vikma sako begu miegoti o vis dar cia,nu gi ir kur tu nubeksi as dar ne viska papasakojau,dar ne taip pilva skaudes.
Papildyta:
vikma uzmigo prie kompo. doh.gif

as kaip pasakiau paskutini karta kad atsijungiu,ir iskarto atsijungiau,ne buciau taip ir nbeisejus,o turbut kai atsijungi dar kuri laika rodo kad rysi esam g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 09 vasario 2010 - 10:42
QUOTE(vikma @ 2010 02 09, 11:44)
Labas rytas mirksiukas.gif
snd ir as prisijungsiu prie jusu su skaudanciom galvom,.apturejau darzeli toki pokalbi doh.gif ,kuris truko visa valanda,isejau kaip isgrezta,nieko\nesinori daryt tik verkti,asaros kazkaip pacios rieda,o ir darzeli pas gydytojos tiesiog jos verztis norejo,bet nuryju,poto vel doh.gif


O kas tokio atsitiko???

Slauga jau sumazinta 135Lt.....jau gavau pinigelius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2010 02 09, 09:50)
Sveikutes pleputes, paskaitau jusu vakarinius plepesius ryte ir nuotaika pakyla  biggrin.gif
Suzinau daug naujienu, pvz, kad atsirado naujas diagnostikos budas is kakiu hihihi.gif

Vikma, mes irgi uzsirasem rugpjucio 16 d. i Palangos "Ginatara"  mirksiukas.gif  vel susitiksim  thumbup.gif

Jo vakarais uzeina mums bizinai lotuliukas.gif
mes rugpjucio 24d uzsirase,jo susitiksim,gal vel salia gyvensim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 09, 11:44)
Labas rytas mirksiukas.gif
snd ir as prisijungsiu prie jusu su skaudanciom galvom,.apturejau darzeli toki pokalbi doh.gif ,kuris truko visa valanda,isejau kaip isgrezta,nieko\nesinori daryt tik verkti,asaros kazkaip pacios rieda,o ir darzeli pas gydytojos tiesiog jos verztis norejo,bet nuryju,poto vel doh.gif
Papildyta:

as kaip pasakiau paskutini karta kad atsijungiu,ir iskarto atsijungiau,ne buciau taip ir nbeisejus,o turbut kai atsijungi dar kuri laika rodo kad rysi esam g.gif

o kas nutiko darzelyje?

izabele 111 na tu tai su gerom cia naujienom lotuliukas.gif gaila,kad sumazino unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 09, 11:47)
O kas tokio atsitiko???

Slauga jau sumazinta 135Lt.....jau gavau pinigelius thumbup.gif

Pasikviete darzelio gydytoja del vaiko svorio pakalbeti,sako ar jus isivaizduojat kas daros,katastrofa didziausia,jusu vaikas 32.8kg sveria,tai net 7m amziaus vaiko virsija normas,ar jus isivaizduojat kad jis gali jums po 2men atgulti i lova,ir viskas nebepavaikscios,ir bus priklausomas nuo lovos,ar jus issivaizduojat kas laukia,ar sako js norit prarasti vaika...sako po ligos atejes per 3savaites 3kg priaugo,ar cia sako normalu???sako jam cia jau net nevirsvoris,nei antsvoris,sako net zodzio nera tokio kaip pavadinti,sako viskas griestai nuo sios dienos ziureti ka valgot,sakau ziurim,aiskus buna kad palepini vaika,ir beto jis jei mato kad kazkas valgo jis irgi nori,tiesiog is burnos isima,sakau jei jis tustintusi butu kitaip,o dabar va vel tik pagalba klizmu,ir stengies kiekvieba diena istustini,turbut visitek teks daryti operacija zarnyno,nieks nebus.nuejom i grupe su auklytem pakalbeti,kad nedidintu griestai porcijas,esu prasius graziuoju,kad nedekti daugiau,sako kad jis melinuoja nori dar,bet gal snd paklausys gydytojos,ir sake labai dabar grupej stebes,kad neduotu daugiau,papildomai,triu dabar surasyti ko negalima jam duoti,na ko as namie neduodu,sako geriau tureti jiems rastiska mano parasyma,kad ko negalim valgyti.dabar tek gultis turbut i santariskes kad tirtu vel ji,ir kad paskirtu griesciaudia dieta,bet neisivaizduoju kaip reiks istverti,jis man pastoviai melynuos,nes ir darzeli sako pradeda isiverkes melynuoti nes nori dar valgyt ir duoda doh.gif as namie esu stradus visokiu budu,kuriais nukreipiu demesi nuo maisto,o kas tam darzeli sackinis.
Papildyta:
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 09, 11:47)
O kas tokio atsitiko???

Slauga jau sumazinta 135Lt.....jau gavau pinigelius thumbup.gif

nu zalia ruta doh.gif kazin kiek prieziura sumazinta bu g.gif bet kaip anksti jus gaunat.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 09 vasario 2010 - 11:01