Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(evel1 @ 2010 02 09, 01:00)
ne nebijau,nes cia ne pirmas kartas kaip jis bludyja kazin kokia siandien menulio faze,taip  tai per pilnati jis daugiausia sitaip vienas atvejis buvo,bet cia pries gerus kokius 4metus miegu as,bet girdziu kazkas kambary vaiksto,girdziu,kad bega kazkur kazkas atrodo taip kaip radijatorius butu prakiures ir begtu vanduo,uzsidegu sviesa ziuriu  nu gi mano vyrukas i kampa atsistojas siuse daro,kaip riktelejau tas kaip pasoko sako mama ko reki,sakau ziurek ka padarei,o jis sako as i tuoleta ejau vuetoj tuoleto pas mus i kambary atejo miegodamas,bet jau senei nebludyjo o kakta paciupinejau salta.

nu geras cia lotuliukas.gif ziuriu ne tik tu bet visa tavo seimyna bajeristai.visi per miegus cirkus kreciat lotuliukas.gif o suakti zinai kad negalima kai lunatikuoja ?mikciot prades mirksiukas.gif
Atsakyti
nu blyn pati juokiuosiu is saves kakiu geras ,tamsoj rasau nedamatau raidziu kakiu.
Papildyta:
vmm32 o kas tas suakti?
Atsakyti
einu ir as miegot.bet ir vel neuzmigsiu tiek prisijuokus .vakar iki 2 negalejau uzmigt blink.gif ate
Atsakyti
man cia pirmas kartas taip buvo,kad maikute nusivilkau,nu bet musu seimoj tikrai linksma patikekit manim,ypac mazius bairiu prikrecia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 09, 01:06)
nu blyn pati juokiuosiu is saves kakiu geras ,tamsoj rasau nedamatau raidziu kakiu.
Papildyta:
vmm32 o kas tas suakti?

SAUKTI lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif as irgi tamsoi rasau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vikma @ 2010 02 09, 01:03)
gerai kad jusu begulinciu neapsisiojo lotuliukas.gif tai lunatikuoja naktim?
man atrodo kad jau nebepilnatis,nes mano mazius jau miega naktim lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif
Dabar tikrai jau begu begu begu is cia,CIUS MERGAICIUKES mirksiukas.gif

apsigalvojai,dar pabusi?matau dar prisijungus 4u.gif
Atsakyti
vikma sako begu miegoti o vis dar cia,nu gi ir kur tu nubeksi as dar ne viska papasakojau,dar ne taip pilva skaudes.
Papildyta:
vikma uzmigo prie kompo. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 09, 01:14)
vikma sako begu miegoti o vis dar cia,nu gi ir kur tu nubeksi as dar ne viska papasakojau,dar ne taip pilva skaudes.
Papildyta:
vikma uzmigo prie kompo. doh.gif

nu einu jau ir as oro_buckis.gif
Atsakyti
labanakt tai teks ryt vakaro laukti,ka papasakosiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 08, 21:10)
Taip Jolita,tavo mama teisi.....kaip bebutu gaila,bet ten musu vaikuciams sunku....as atsimenu kaip mano Tomukui  budavo - irgi savaite paeina ir vel sloga,kosulys....ten aukletojos langus atidaro,tipo vedina,tegu vaikai grudinasi.....as suprantu ,kad grynas oras - sveika,bet gi jiems reikia silumos daugiau,o ne praviro lango....padaro skersveji ir viskas.....ir vel sergam...
Daug sveikatytes Miglutei 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Papildyta:

drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Man irgi siandien visa diena skauda galva...ir vaistus du kartus geriau...tik tam kartui nuima ir vel skauda.... doh.gif  g.gif  g.gif
Papildyta:

Dideles sekmes thumbup.gif Kad nieko nerastu schmoll.gif

sveikute,
bet zinai, juk ten dirba dauguma pacios mamos. ir kodel taip daro? man kartais atrodo,kad jie specialiai susirgdina,kad tik i darzeli neitu migle. nes jie labai vis pergyvena del to temperaturos sekimo miglei. jie sugalvoja,jai zvakute deti prie 36.8 doh.gif
truksta zodziu. tai sakau kol mes cia pasveiksim ir pavasaris ateis. labai jau pamazu jai gereja. dar sianakt temp 37.7 pakilo. nors antibiotika gere 4d. dar israse pratesti antibiotiko kursa. va tik gerti ju nenori. o valgyti,labai gerai valgo. matyt praalko vaikas per tas nevalgymo dienas. per nakti isgere puse litro arbatos.

o galva ir man buna skauda, ir geriu tu vaistu trumpam padeda ir vel isiskausta. as manau,kad nuo nervu man.


nike z kad tyrimai parodytu,tai ka reikia. ir rastu skausmo priezastis thumbup.gif
Atsakyti
labas rytas taip joolita galvos skausmai dauguma buna nuo nervu,nes kaip mes gyvenam , kaip cia pinigeliu galvojam daugiau uzdyrbus,gad tik vaikams musu turetume uz ka geresti gyvenima sukurti,kad butu aprenkti ir nebadautu paziurekit kokie tempai visur lekiam sukubam,man irgi galvos skaumai uzeina musu seimos daktariuke man taip pasake sustok merguzele atsisesk ir pailsesk nes dar migrena isivystis ir maziau viska i galva imk,o gad negaliu as taip,man israse raminamuju geriu juos ir galva maziau kazkaip skauda,bet vistiek kaip imiau viska galvon taip ir imu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 08, 22:30)
mes balandzio 8d ir rugpjucio pabaigoj uzsirase

Sveikutes pleputes, paskaitau jusu vakarinius plepesius ryte ir nuotaika pakyla biggrin.gif
Suzinau daug naujienu, pvz, kad atsirado naujas diagnostikos budas is kakiu hihihi.gif

Vikma, mes irgi uzsirasem rugpjucio 16 d. i Palangos "Ginatara" mirksiukas.gif vel susitiksim thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas plepsiu plepses 4u.gif Kiba jums nesimiega??Ar vienos paliktos namie?? lotuliukas.gif mirksiukas.gif As kai viena namuose,tai tik tada galiu ramiai pasedeti ir paplepseti....o siaip daugumoje tai tik perskaitau,nes mano mazasis cirskalas sone cirskia ir neleidzia susikaupti doh.gif

Tyrimai is kakiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Geras bajeris thumbup.gif Nors tiesa pasakius ,kazkur esu girdejusi.....juk anekdotai ir gimsta is musu realaus gyvenimo g.gif
Papildyta:
QUOTE(joolita @ 2010 02 09, 08:30)
sveikute,
bet zinai, juk ten dirba dauguma pacios mamos. ir kodel taip daro? man kartais atrodo,kad jie specialiai susirgdina,kad tik i darzeli neitu migle. nes jie labai vis pergyvena del to temperaturos sekimo miglei. jie sugalvoja,jai zvakute deti prie 36.8 doh.gif 
truksta zodziu. tai sakau kol mes cia pasveiksim ir pavasaris ateis.  labai jau pamazu jai gereja. dar sianakt temp 37.7 pakilo. nors antibiotika gere 4d.  dar israse pratesti antibiotiko kursa. va tik gerti ju nenori. o valgyti,labai gerai valgo. matyt praalko vaikas per tas nevalgymo dienas. per nakti isgere puse litro arbatos.


Nu bet cia virsune bash.gif protest.gif Aisku,jos save apsidraudzia...kad nereiktu "leliuotis" su serganciu vaiku......bet juk taip negalima....
Atleisk,nebeprisimenu o tu Miglute i spec.darzeli vedi,ir kokie vaikuciai grupeje??Aukletojos -mamos,bet juk ir visokiu mamu buna....tokios mamos,kaip mes,tikrai daug atsakingiau ziurime i vaikucius...Juk vaikas apsirgs,joms maziau darbo bus...maziau vargo.... doh.gif
Svarbu ,kad tavo Miglute valgo,gerdama antibus....organizmas netaip isseks....o gerti duok laabai daug....Sveikite 4u.gif
Atsakyti